Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] 96r. Domykanie szyb się zepsuło. Gdzie znajduje się moduł komfortu


Szuder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam problem z domykaniem szyb.

Do tej pory domykanie szyb działało bez problemu z kluczyka i z pilota, a pewnego pięknego dnia przestało działać. Jestem z tego powodu bardzo niepocieszony:(:(:(:( Centralny zamek działa bez problemu. Nie działa tylko domykanie szyb.

Co mogę zrobić, żeby to naprawić.

Gdzie jest umieszczony jest moduł komfortu w B5 1Z??? Czy jest to osobne urządzenie, czy znajduje się w pompce centralnego?

Gdzie szukać przyczyny tego uszkodzenia??

Prosze o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bagażniku w schowku po prawej stronie

czyli jest umieszczony wewnątrz pompki centralnego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umieszczony jest w bagażniku po prawej stronie umieszcony w pompce od centrala jesli dzala Ci zamykanie normalne szyb i otwieranie to cos tam sie zwedzilo i jak nie znasz sie na elektronice to raczej sam nic nie zdzialasz wiec mechanior jakis dobry a jak nie to nowa pompka do centrala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w 1Z ale u mnie moduł komfortu jest w podłodze, pod nogami, taka czarna "skrzyneczka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to może bezpiecznik sprawdz :rolleyes: od domykania

bezpieczniki (przeleciałem wszystkie) sprawdziłem w pierwszej kolejności.

który dokładnie bezpiecznik odpowiada za domykanie szyb??[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2007, 11:42 _________________________________________________

jesli dzala Ci zamykanie normalne szyb i otwieranie to cos tam sie zwedzilo

własnie wszystko inne działa bez zarzutu, padło tylko domykanie (z pilota i kluczyka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w 1Z ale u mnie moduł komfortu jest w podłodze, pod nogami, taka czarna "skrzyneczka"

Mam prośbę

napisz jakie kolory kabelków dochodzą do modulu (potrzebne do podłączenia alarmu - funkcja domykania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domykanie szyb nadal nie działa:(:(:(

czy macie jeszcze jakieś pomysły??? gdzie mogę coś takiego sprawdzić i naprawić w rzeszowie lub okolicach?? znacie jakieś firmy???

pomocy :a4fan:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 10:45 _________________________________________________sprawdziłem pompkę centralnego, przelutowałem podejrzane miejsca lutowania i nadal nie ma domykania szyb.

czy ktoś miał już taki problem??

prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na płytce pompki centralnego nic nie znaleziono podejrzanego...:(:(:( a domykanie szyb nadal nie działa :wallbash: :wallbash:

Gdzie mam szukać przyczyny??? Domykanie szyb by sie przydało mieć z powrotem, bo wiosna już niedaleko...

Macie jeszcze jakieś pomysły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze glupi pomysl, podlaczales VAg-a i sprawdzales czy ni ezmienilo sie nic w kodowaniu?moze zwyczajnie sie rozprogramowalo... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co sie stało - chyba jakiś CUD...

kiedyś bawiłem sie centralnym zamkim z pilota i nagle domykanie szyb zacżeło działać... :th: :th:

także wszystko już działa jak na poczatku... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...