Jump to content
IGNORED

[B5 1Z] 96r. Domykanie szyb się zepsuło. Gdzie znajduje się moduł komfortu

Szuder
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Mam problem z domykaniem szyb.

Do tej pory domykanie szyb działało bez problemu z kluczyka i z pilota, a pewnego pięknego dnia przestało działać. Jestem z tego powodu bardzo niepocieszony:(:(:(:( Centralny zamek działa bez problemu. Nie działa tylko domykanie szyb.

Co mogę zrobić, żeby to naprawić.

Gdzie jest umieszczony jest moduł komfortu w B5 1Z??? Czy jest to osobne urządzenie, czy znajduje się w pompce centralnego?

Gdzie szukać przyczyny tego uszkodzenia??

Prosze o pomoc...

w bagażniku w schowku po prawej stronie

czyli jest umieszczony wewnątrz pompki centralnego??

Guest davido31

był niedawno tutaj na forum spoko ziomal @kapsel.nie chudy szpenio w alarmach. :notworthy:poszukaj zioma napewno zna lekarstwo. :)

Najpierw to może bezpiecznik sprawdz :rolleyes: od domykania

umieszczony jest w bagażniku po prawej stronie umieszcony w pompce od centrala jesli dzala Ci zamykanie normalne szyb i otwieranie to cos tam sie zwedzilo i jak nie znasz sie na elektronice to raczej sam nic nie zdzialasz wiec mechanior jakis dobry a jak nie to nowa pompka do centrala.

nie wiem jak w 1Z ale u mnie moduł komfortu jest w podłodze, pod nogami, taka czarna "skrzyneczka"

Najpierw to może bezpiecznik sprawdz :rolleyes: od domykania

bezpieczniki (przeleciałem wszystkie) sprawdziłem w pierwszej kolejności.

który dokładnie bezpiecznik odpowiada za domykanie szyb??[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2007, 11:42 _________________________________________________

jesli dzala Ci zamykanie normalne szyb i otwieranie to cos tam sie zwedzilo

własnie wszystko inne działa bez zarzutu, padło tylko domykanie (z pilota i kluczyka)

nie wiem jak w 1Z ale u mnie moduł komfortu jest w podłodze, pod nogami, taka czarna "skrzyneczka"

Mam prośbę

napisz jakie kolory kabelków dochodzą do modulu (potrzebne do podłączenia alarmu - funkcja domykania)

domykanie szyb nadal nie działa:(:(:(

czy macie jeszcze jakieś pomysły??? gdzie mogę coś takiego sprawdzić i naprawić w rzeszowie lub okolicach?? znacie jakieś firmy???

pomocy :a4fan:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 10:45 _________________________________________________sprawdziłem pompkę centralnego, przelutowałem podejrzane miejsca lutowania i nadal nie ma domykania szyb.

czy ktoś miał już taki problem??

prosze o pomoc

Na płytce pompki centralnego nic nie znaleziono podejrzanego...:(:(:( a domykanie szyb nadal nie działa :wallbash: :wallbash:

Gdzie mam szukać przyczyny??? Domykanie szyb by sie przydało mieć z powrotem, bo wiosna już niedaleko...

Macie jeszcze jakieś pomysły???

moze glupi pomysl, podlaczales VAg-a i sprawdzales czy ni ezmienilo sie nic w kodowaniu?moze zwyczajnie sie rozprogramowalo... :mysli:

nie wiem co sie stało - chyba jakiś CUD...

kiedyś bawiłem sie centralnym zamkim z pilota i nagle domykanie szyb zacżeło działać... :th: :th:

także wszystko już działa jak na poczatku... :th: