-
[ALL] Podświetlenie drzwi i nóg kierowcy i pasażera (problem)
kiedyś znalazłem na forum: "Jeśli dalej masz kłopot z oświetleniem podnóżków i jest to spowodowane brakiem tego przekaźnika na pozycji 5, to podaję jego nr: 4D0 907 131 Jest na nim nr 382. W moim przypadku po włożeniu przekaźnika wszystko zadziałało"
-
[B5 AFN] Problem z odpalaniem na zimnym silniku
1. Paliwo tankowalem juz wszedzie, BP, Shell, Bliska - zawsze od zera do pelna - czyli kwestia paliwa wykluczona. 2. Tak, zrobilem i jutro rano zobaczymy czy to cos dalo. 3. Kat wtrysku ustawiony w Basic Sett. Falowanie sprawdze rano 4. Nie widze czy sa bable bo weze nie sa przezorczyste :| Ale w kazdym z poprzednich TDi ( a mialem juz 5 + kilka mojego ojca) i w kazdym byly bable na przezroczystym wezu paliwa. odnośnie punktu 4 NIE ma prawa być żadnych pęcherzyków powietrza w układzie paliwowym, załóż przy samej pompie kawałek przeźroczystego wężyka i będziesz na pewno o krok bliżej do usunięcia usterki. A jak się okaże że masz bąbelki to one są powodem że przez noc paliwo z pompy oraz przewodów doprowadzających cofnie się do baku. Jak parkujesz samochód to sprawdź czy coś się zmieni jak na noc zostawisz go na jakiejś nierówności aby tył był wyżej od przodu.
-
[B6 AKE] Zatrzaśnięta maska w A4
u mnie jak zatrzasnęła mi się maska to mechanik zdemontował przedni gril i kluczem 10 odkręcił 3 śrubki znajdujące się przy masce
-
[B5 AFN] Czujnik otwartych drzwi i maski
sprawdź czy masz doprowadzone przewody elektryczne do zamka przedniej maski, bo w zamku jest umiejscowiony czujnik
-
[B5 AFN] Zanikajacy wyswietlacz komputera pokladowego
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24233.0
-
[B5 AEB] Brak wolnych biegów wycieraczek
Coś mi się kojarzy, że był poruszany podobny problem na forum a wtedy uszkodzeniu uległ przekaźnik odpowiedzialny za pracę wycieraczek. Poszukaj może odnajdziesz ten post.
-
[B5 AEB] Wypalone piksele między zegarami
poszukaj na forum było kilka postów na ten temat "teoretycznie" nie do naprawy jedynie wymiana całego licznika. Swego czasu też chciałem sobie tą usterkę naprawić obdzwoniłem kilka warsztatów i nikt nie chciał się podjąć naprawy
-
[B5 AFB] Ucieka płyn z układu wspomagania
jak będzie ubywało nadal to maglownica do regeneracji: koszt około 600 zł
-
[B5 AFN] dziwny dzwięk przy załączaniu
czyli sam sobie odpowiedziałeś, ten mały wentylator działa zawsze gdy załączysz klimatyzację ale pisków podczas normalnej pracy wydawać nie powinien jedynie powinien być słyszalny szum powietrza
-
[B5 ADR] Padła pompa od zamka centralnego
koszt drugiej używanej to kwota rzędu 300 zł ale jak znajdziesz dobrego fachowca (elektronika samochodowego) to rozbierze ją na części, posprawdza czy nie ma zimnych lutów, lub ewentualnie wymieni samą część odpowiedzialną za pompowanie powietrza (u nie tak miałem) kosz naprawy 50 zeta
-
[B5 1Z] Długo kręci na zimnym...
jest instrukcja na forum jak ustawić statyczny kąt wtrysku , ja mając podobny problem zabrałem instrukcję , interfejs, aptopa i pojechałem do mechanika ustawić. Mechanik nigdy tego wcześniej nie robił i jak na pierwszy raz przy mojej pomocy poszło mu sprawnie.
-
[ B5 AFN ] ZIMNO W KABINIE
prawdopodobnie nie działa silniczek odpowiadający za regulację klapą nawiewu, podepnij vaga lub sprawdź błędy na panelu klimatronika
-
[B5 AFN] Jakie podzespoły odpowiadja za zbyt duże spalanie
tak na szybko jeżeli nie wymieniałeś możesz wymienić filtr powietrza i paliwa
-
[B7] czujnik parkowania, ciagły sygnał
podepnij vag-a prawdopodobnie na jednym z czujników zrobiła się przerwa
-
[B5 AFN] Pytanie czy ten element nie jest zużyty?? oraz o filterek odmy
normalny objaw (wypolerowała go pokrywa silnika)
lukasssw
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta