lipiec1410

O lipiec1410

Osiągnięcia lipiec1410

Reputacja

1. Witam te światła działają?, jest taki + przy przepływomierzu co znika przy załączeniu świateł??? napisz coś bliżej o sposobie zamontowania, ewentualnie który przewód to jest przy przepływomierzu
  2. witam wszystkich klubowiczy czy używał juz ktoś tarcz i klocków Steinhof, jaka jest Wasza opinia
  3. cześć właściciele wszystkich niuniek A4 łączcie się !!!! ten wóz to ma styl klub niech trwa pozdrawiam wszystkich klubowiczy
  4. cześć czy możesz napisać co to masz za opony i czy jesteś z nich zadowolony
  5. dzisiaj popatrzyłem pod maskę, stojąc przodem do silnika po załączeniu klimatyzacji mały wentylator po lewej stronie na chwilę wydaje z siebie piski - czy to wam coś mówi?
  6. witam po załączeniu klimatyzacji słychać pisk z pod maski niuńci, po kilkuu chwilach ustępuje co może być tego przyczyna
  7. witam czy ktoś zna wymiary nowych i wymiary minimalne tarcz do mojej niuńki(1,9 TDI 110 KM)
  8. czy ktoś może powiedzieć ile tysięcy kilometrów wytrzymują oryginalne tłumiki w naszych niuńkach?
  9. lipiec1410

[B5 AFN] lifying

witam co to znaczy, że autko jest po liftingu 1999/2000?
  10. Ważne ,że z Wami wszystko w porządku. Trzymajcie się. Też takie coś przeżyłem w Seacie Toledo i od tamtej pory nie mogę się nadziwić ,że ludzie jeżdżą 100 km/h Tico lub CC.
  11. Witam wszystkich klubowiczy. Jestem pierwszy raz na forum. Bardzo podoba mi się Audi A4 i mam nadzieję na tym forum znaleźć przyjazne dusze.