Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manix76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tak jak w temacie,może mi ktoś opisać jak mam się do tego zabrać.Czy może lepiej zlecić to mechanikowi?
  2. Zasilanie przepływki ma najszybciej plus w całej komorze silnika, przynajmniej mi tak w serwisie powiedzieli. Gościu, który mi montował też mi podłączył plus po przepływce. Przy pompie też chyba jest plus,ale ja nie chciałem się podpinać pod elektronike.W razie zwarcia nie wiadomo co by mogło się stać.
  3. jeżeli mają szkło z przodu a nie pleksi to są identyczne jak moje....przynajmniej z wyglądu[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 12:43_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bbef4fa001f71111.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2384b5f8c43834e8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/83e4bfcf62170d4e.html Na zdjęciu może tego tak nie widać ,ale światło mocne-wali po oczach
  4. Kratke przykręciłem wkrętem do wspornika
  5. Dzięki wielkie,jutro postaram się podłączyć tak jak mówisz[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 21:25_________________________________________________Lampy podłączone,wszystko działa jak powinno
  6. Przegrzałeś pewnie silnik,znam 2 osoby co w taki sam sposób załatwiły silnik
  7. Dzisiaj jeszcze spróbuje poszukać + po przekręceniu kluczyka gdzieś w komorze silnika
  8. Ty podłacz ten swój sterownik tak jak na tej etykietce i bedzie śmigało No dobra,ale pod co mam się podłączyć.Na etykietce jest napisane czarny kabel-minus,czerwony -plus,żółty- lampa.Czarny podłączam gdziekolwiek do masy a dwa pozostałe??
  9. żeby to poprawnie działało trzeba wymodzic sterownik własnie go rysuję :gwizdanie: A czy ten sterownik nie jest już z tymi lampami?Spójrz na link z tymi lampami z pierwszego postu
  10. Na samochodzie też to ładnie wygląda. Nie zakładam bo jeszcze nie wiem gdzie się podłączyć
  11. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6bb66dc4b55f050.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b449d1c54546bcd6.html
  12. Powiedział bym że są aż za bardzo wygięte jeżeli chodzi o kratkę b5,ale widać to dopiero patrząc na nie prostopadle i z bliskiej odległości. Myślę że na chwilę obecną są to najodpowiedniejsze dzienne ledy jakie można dostać do b5
  13. Czemu twierdzisz że mają się nijak do tych o których piszemy? Czyżbyś widział jak świecą jedne i drugie a może jednak widziałeś je zamontowane do b5 i dlatego masz takie porównanie? Te które kupiłem mają 30cm,5ledowe,mają taką samą zasade działania,myślę że świecą identycznie(barwa i natężenie) ,profilem ładnie wkomponowały się w kratkę(nic nie wyje nic nie odstaje) i co najważniejsze są solidnie wykonane Nie wiem czy przypadkiem te co są pokazane na filmie nie są proste[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 00:44_________________________________________________ Mam sobie również nigdy nie kupić BMW bo jest powszechna opinia że jezdzi tym autem co 2 chłopak ze wsi?[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 01:01_________________________________________________ Ty twierdzisz że Armi ma gust,a moim zdaniem go nie ma.Utwierdziła mnie w przekonaniu ta felga w kolorze czerwonym,no chyba że to ona ma tworzyć tzw.spójność w aucie......rodzinnym,bo raczej ten model audi do takich należy
  14. Od mojego ostatniego wpisu nie śledziłem tematu z braku czasu(robię przydomową elektrownię wiatrową :gwizdanie:) i widzę że temat się rozwinął. Lampy mam już przymocowane do kratek,pozostaje jeszcze podłączenie ich.I tu mam prozbę-wie ktoś może gdzie je mam podłączyć,pod co mam się podpiąć?
  15. No dobra,ale to dopiero po świętach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.