-
Wymiana uszczelniaczy półosi skrzyni biegów
Tak jak w temacie,może mi ktoś opisać jak mam się do tego zabrać.Czy może lepiej zlecić to mechanikowi?
-
[ALL B5] Światła dzienne
Zasilanie przepływki ma najszybciej plus w całej komorze silnika, przynajmniej mi tak w serwisie powiedzieli. Gościu, który mi montował też mi podłączył plus po przepływce. Przy pompie też chyba jest plus,ale ja nie chciałem się podpinać pod elektronike.W razie zwarcia nie wiadomo co by mogło się stać.
-
[ALL B5] Światła dzienne
jeżeli mają szkło z przodu a nie pleksi to są identyczne jak moje....przynajmniej z wyglądu[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 12:43_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bbef4fa001f71111.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2384b5f8c43834e8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/83e4bfcf62170d4e.html Na zdjęciu może tego tak nie widać ,ale światło mocne-wali po oczach
-
[ALL B5] Światła dzienne
Kratke przykręciłem wkrętem do wspornika
-
[ALL B5] Światła dzienne
Dzięki wielkie,jutro postaram się podłączyć tak jak mówisz[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 21:25_________________________________________________Lampy podłączone,wszystko działa jak powinno
-
[ALL B5] Wyciek płynu chłodniczego- duże cisnienie w zbiorniku wyrównawczym
Przegrzałeś pewnie silnik,znam 2 osoby co w taki sam sposób załatwiły silnik
-
[ALL B5] Światła dzienne
Dzisiaj jeszcze spróbuje poszukać + po przekręceniu kluczyka gdzieś w komorze silnika
-
[ALL B5] Światła dzienne
Ty podłacz ten swój sterownik tak jak na tej etykietce i bedzie śmigało No dobra,ale pod co mam się podłączyć.Na etykietce jest napisane czarny kabel-minus,czerwony -plus,żółty- lampa.Czarny podłączam gdziekolwiek do masy a dwa pozostałe??
-
[ALL B5] Światła dzienne
żeby to poprawnie działało trzeba wymodzic sterownik własnie go rysuję :gwizdanie: A czy ten sterownik nie jest już z tymi lampami?Spójrz na link z tymi lampami z pierwszego postu
-
[ALL B5] Światła dzienne
Na samochodzie też to ładnie wygląda. Nie zakładam bo jeszcze nie wiem gdzie się podłączyć
-
[ALL B5] Światła dzienne
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6bb66dc4b55f050.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b449d1c54546bcd6.html
-
[ALL B5] Światła dzienne
Powiedział bym że są aż za bardzo wygięte jeżeli chodzi o kratkę b5,ale widać to dopiero patrząc na nie prostopadle i z bliskiej odległości. Myślę że na chwilę obecną są to najodpowiedniejsze dzienne ledy jakie można dostać do b5
-
[ALL B5] Światła dzienne
Czemu twierdzisz że mają się nijak do tych o których piszemy? Czyżbyś widział jak świecą jedne i drugie a może jednak widziałeś je zamontowane do b5 i dlatego masz takie porównanie? Te które kupiłem mają 30cm,5ledowe,mają taką samą zasade działania,myślę że świecą identycznie(barwa i natężenie) ,profilem ładnie wkomponowały się w kratkę(nic nie wyje nic nie odstaje) i co najważniejsze są solidnie wykonane Nie wiem czy przypadkiem te co są pokazane na filmie nie są proste[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 00:44_________________________________________________ Mam sobie również nigdy nie kupić BMW bo jest powszechna opinia że jezdzi tym autem co 2 chłopak ze wsi?[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 01:01_________________________________________________ Ty twierdzisz że Armi ma gust,a moim zdaniem go nie ma.Utwierdziła mnie w przekonaniu ta felga w kolorze czerwonym,no chyba że to ona ma tworzyć tzw.spójność w aucie......rodzinnym,bo raczej ten model audi do takich należy
-
[ALL B5] Światła dzienne
Od mojego ostatniego wpisu nie śledziłem tematu z braku czasu(robię przydomową elektrownię wiatrową :gwizdanie:) i widzę że temat się rozwinął. Lampy mam już przymocowane do kratek,pozostaje jeszcze podłączenie ich.I tu mam prozbę-wie ktoś może gdzie je mam podłączyć,pod co mam się podpiąć?
-
[ALL B5] Światła dzienne
No dobra,ale to dopiero po świętach
manix76
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta