-
Czujnik poziomu paliwa
Mowa o tej w baku, ta jest cała co na zdjeciu
-
Czujnik poziomu paliwa
Pompa paliwa wymieniona, bezpiecznik 15A(niebieski). Problem jest w tym że topi wtyczkę w baku od czujnika poziomu paliwa a nie pali bezpiecznika
-
Czujnik poziomu paliwa
Na początku właśnie paliło bezpiecznik 28(bezpiecznik od pompy paliwa), po wymianie czujnika poziomu paliwa, wskaźnik po kilku dniach zaczął pokazywać różny poziom paliwa. Po ponownym sprawdzeniu wtyczki w baku, osłona wtyczki była już stopiona.
-
Czujnik poziomu paliwa
Rocznik 95 silnik 1.8 ADR 125KM
-
kenwood190 obserwuje zawartość Czujnik poziomu paliwa
-
Czujnik poziomu paliwa
Witam, mam problem z czujnikiem poziomu paliwa a dokładnie z tym że topi wtyczkę w baku i nie wiem jaka jest tego przyczyna. Czy ktoś miał już taki problem?
-
Problem z prędkościomierzem oraz obrotomierzem audi a4 b5
Licznik jest właśnie marki VDO
-
Problem z prędkościomierzem oraz obrotomierzem audi a4 b5
Witam, czy ktoś ma rozwiązanie na te objawy licznika, ostatnio i u mnie takie coś się zadziała jak u kolegi MatUSh
-
[B5 AHU] Wyciek oleju na łączeniu skrzyni z silnikiem
Pytam, bo u mnie gościu zawalał 500-600 zł za samą wymianę plus części
-
[B5 AHU] Wyciek oleju na łączeniu skrzyni z silnikiem
A jaki koszt wymiany tego uszczelniacza u mechanika?
-
[B5 AHU] Wyciek oleju na łączeniu skrzyni z silnikiem
Uszczelka pokrywy zaworów była wymieniana a nic innego niżej nie ma
-
[B5 AHU] Wyciek oleju na łączeniu skrzyni z silnikiem
1.8 ADR
-
[B5 AHU] Wyciek oleju na łączeniu skrzyni z silnikiem
Wygląda to tak że patrząc od góry skrzynia jest mokra od środka do lewej strony, a od spodu to mokra jest skrzynia aż po sam katalizator
-
[B5 AHU] Wyciek oleju na łączeniu skrzyni z silnikiem
Bo u mnie jest taki dziwny problem leci dość dużo oleju o oczywiście ubywa go z silnika, tylko dziwne że wyłącznie jak zgasi się silnik.
-
[B5 AHU] Wyciek oleju na łączeniu skrzyni z silnikiem
Witam, czy jeżeli jest uszkodzony simering na wale korbowym to będzie się ślizgacz sprzęgło czy nie koniecznie?
-
Wyciek oleju
Witam, w mojej audi jest wyciek oleju z tyłu silnika, powyżej skrzyni biegów z tego co zauważyłem, lecz nie mogę dojrzeć źródła. Czy kiedyś miał ktoś podobny problem?.
kenwood190
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta