-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
Ooooo, to widze ze koledzy luksusy maja ze swoimi niuniami Powiem szczerze, ze mialem male problemy ze swoja. Chociaz palila za pierwszym razem, to czasem musialem nawet jakies 15-20 sek krecic Chyba najwyzszy czas zmienic akumulator
-
[B5 AFN] temp. plynu chlodniczego na klimatroniku ok, a na zegarach nie
Nie nie, nie teraz Tylko na poczatku myslalem wlasnie, ze 49, ale zauwazylem ze strasznie wolno sie ustawiala temp. a w 51 juz bylo te 90'C i pomyslalem, ze 49 w takim razie to co innego. Szkoda, to trzeba bedzie zaplacic
-
[B5 AFN] temp. plynu chlodniczego na klimatroniku ok, a na zegarach nie
rozumiem... czyli znowu mam walniety termostat :/ Czy mam prawo reklamowac go po 40k km?
-
[B5 AFN] temp. plynu chlodniczego na klimatroniku ok, a na zegarach nie
To co jest w takim razie na 51? Zbiezne informacje znalazlem
-
[B5 AFN] Popiskiwanie z okolic kratki środkowej (przy szybie)
Na pewno jest cos zwiazanego z dmuchawa... bo czym mocniejszy nawiew tym bardziej wszystko slychac. Jakie elementy "krecace sie" moga taki dzwiek wydawac? Sprawia to wrazenie, jakby ktoras czesc miala slabe smarowanie... sam nie wiem. Czy moze to byc wentylator? Jak sie do niego dostac? Pozdrawiam
-
[B5 AFN] temp. plynu chlodniczego na klimatroniku ok, a na zegarach nie
Jak w temacie. Na kanale 51 klimatronika, temp. w miare szybko osiaga 90'C i na tym poziomie zostaje. Natomiast na zegarach, czasem nawet jeszcze przez dluzsza chwile wskazowka jest nie ruszona. Dopiero jak go mocniej docisne (bez przesady), to wskazowka rusza. Ktora temp. jest prawidlowa?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Dzieki za odp.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Koledzy, a wycinacie na wlasna reke, czy do mechaniora? Ile mniej-wiecej taki zabieg kosztuje? I macie kogos z wwy do polecenia? U siebie mam deczko ponad 270k km i juz by sie przydalo. Strasznie ciekaw jestem jaka bedzie roznica. Bo faktycznie, kiepsko z dolu ciagnie.
-
[B5 AFN] Co to za element w reflektorze (Valeo po lifcie) ?
Dzieki, wszystko jasne
-
[B5 AFN] Wyświetlanie na FIS'ie - radio raz działa, raz nie działa
Wiesz co, podejzewalem ze cos nie styka (polaczenie radia z FIS'em), ale jak sie okazalo, ze po "zresetowaniu" radia wszystko jest jak powinno, to juz raczej to wykluczylem. Takze jak na razie stoje w miejscu i licze na pomoc forumowiczow
-
[B5 AFN] Wyświetlanie na FIS'ie - radio raz działa, raz nie działa
Wiem wiem, dlatego ten post Chcialem sie dowiedziec, czemu tak jest i cos z tym zrobic...
-
[B5 AFN] Co to za element w reflektorze (Valeo po lifcie) ?
Chodzi mi o biale, plastikowe elementy, z miejscem na jakis "klucz", krecace sie, do regulacji czegos? Ostatnio jak kombinowalem z drgajacym reflektorem, to zwrocilem na nie uwage. Nie chcialem ruszac, bo nie wiem od czego.
-
[B5 AFN] System ..::BOSE::..
nie jest to przypadkiem antena wewnetrzna?
-
[B5 AFN] Wyświetlanie na FIS'ie - radio raz działa, raz nie działa
Wlasnie... jak to jest? Dodam, ze gdy nie dziala, to wystarczy wyjac bezpiecznik od radia, rozkodowac je i smiga dalej... do czasu. Co o tym myslicie? PS. najlepsze zyczenia noworoczne dla wszystkich Audi-maniakow
-
[ALL B5] Wskaznik EGT
Moze ktos podrzucic jeszcze raz fotke? Bo cos sie nie chce ladowac edit: juz wszystko ok
daniel_wwa
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta