Treść opublikowana przez daniel_wwa
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
Ooooo, to widze ze koledzy luksusy maja ze swoimi niuniami Powiem szczerze, ze mialem male problemy ze swoja. Chociaz palila za pierwszym razem, to czasem musialem nawet jakies 15-20 sek krecic Chyba najwyzszy czas zmienic akumulator
-
[B5 AFN] temp. plynu chlodniczego na klimatroniku ok, a na zegarach nie
Nie nie, nie teraz Tylko na poczatku myslalem wlasnie, ze 49, ale zauwazylem ze strasznie wolno sie ustawiala temp. a w 51 juz bylo te 90'C i pomyslalem, ze 49 w takim razie to co innego. Szkoda, to trzeba bedzie zaplacic
-
[B5 AFN] temp. plynu chlodniczego na klimatroniku ok, a na zegarach nie
rozumiem... czyli znowu mam walniety termostat :/ Czy mam prawo reklamowac go po 40k km?
-
[B5 AFN] temp. plynu chlodniczego na klimatroniku ok, a na zegarach nie
To co jest w takim razie na 51? Zbiezne informacje znalazlem
-
[B5 AFN] Popiskiwanie z okolic kratki środkowej (przy szybie)
Na pewno jest cos zwiazanego z dmuchawa... bo czym mocniejszy nawiew tym bardziej wszystko slychac. Jakie elementy "krecace sie" moga taki dzwiek wydawac? Sprawia to wrazenie, jakby ktoras czesc miala slabe smarowanie... sam nie wiem. Czy moze to byc wentylator? Jak sie do niego dostac? Pozdrawiam
-
[B5 AFN] temp. plynu chlodniczego na klimatroniku ok, a na zegarach nie
Jak w temacie. Na kanale 51 klimatronika, temp. w miare szybko osiaga 90'C i na tym poziomie zostaje. Natomiast na zegarach, czasem nawet jeszcze przez dluzsza chwile wskazowka jest nie ruszona. Dopiero jak go mocniej docisne (bez przesady), to wskazowka rusza. Ktora temp. jest prawidlowa?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Dzieki za odp.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Koledzy, a wycinacie na wlasna reke, czy do mechaniora? Ile mniej-wiecej taki zabieg kosztuje? I macie kogos z wwy do polecenia? U siebie mam deczko ponad 270k km i juz by sie przydalo. Strasznie ciekaw jestem jaka bedzie roznica. Bo faktycznie, kiepsko z dolu ciagnie.
-
[B5 AFN] Co to za element w reflektorze (Valeo po lifcie) ?
Dzieki, wszystko jasne
-
[B5 AFN] Wyświetlanie na FIS'ie - radio raz działa, raz nie działa
Wiesz co, podejzewalem ze cos nie styka (polaczenie radia z FIS'em), ale jak sie okazalo, ze po "zresetowaniu" radia wszystko jest jak powinno, to juz raczej to wykluczylem. Takze jak na razie stoje w miejscu i licze na pomoc forumowiczow
-
[B5 AFN] Wyświetlanie na FIS'ie - radio raz działa, raz nie działa
Wiem wiem, dlatego ten post Chcialem sie dowiedziec, czemu tak jest i cos z tym zrobic...
-
[B5 AFN] Co to za element w reflektorze (Valeo po lifcie) ?
Chodzi mi o biale, plastikowe elementy, z miejscem na jakis "klucz", krecace sie, do regulacji czegos? Ostatnio jak kombinowalem z drgajacym reflektorem, to zwrocilem na nie uwage. Nie chcialem ruszac, bo nie wiem od czego.
-
[B5 AFN] System ..::BOSE::..
nie jest to przypadkiem antena wewnetrzna?
-
[B5 AFN] Wyświetlanie na FIS'ie - radio raz działa, raz nie działa
Wlasnie... jak to jest? Dodam, ze gdy nie dziala, to wystarczy wyjac bezpiecznik od radia, rozkodowac je i smiga dalej... do czasu. Co o tym myslicie? PS. najlepsze zyczenia noworoczne dla wszystkich Audi-maniakow
-
[ALL B5] Wskaznik EGT
Moze ktos podrzucic jeszcze raz fotke? Bo cos sie nie chce ladowac edit: juz wszystko ok
-
drżący reflektor i często przepalające się żarówki
dzieki, jutro posprawdzam
-
drżący reflektor i często przepalające się żarówki
Wiec tak jak myslalem. Co moze byc przyczyna drzenia?
-
drżący reflektor i często przepalające się żarówki
Koledzy poradzcie cos.. Przez ostatnie 4 miesiace, 3 razy zmienialem zarowki w dwoch reflektorach (H7). Reflektory po lifcie, zarowki firmy THUNGSRAM (czy cos w tym rodzaju, chyba sa na kazdej stacji paliw). Nie wiem co poradzic. W ostatecznosci zglosze sie do jakiegos elektryka samochodowego, ale narazie szukam rozwiazania tu. Nie wiem, czy powodem przepalenia moze byc drżący reflektor. I przy okazji, moze wiecie jak temu zaradzic. Generalnie caly reflektor jest nieruchomy, a chyba cos w srodku drzy. Ktos mial taki problem? Pozdrawiam.
-
[B5 AFN] Po wymianie przegubu słychać dziwne dzwięki, inne niż wcześniej
W glowie niech mu sie porozprowadza lepiej
-
[B5 AFN] Po wymianie przegubu słychać dziwne dzwięki, inne niż wcześniej
Dzieki za odpowiedzi. Narazie nie mam samochodu, ale wczoraj, po dluzszym czasie sie uspokoilo (chyba). Jutro bede mogl to jeszcze raz dokladnie sprawdzic. Pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Warszawa, Marymont, wczoraj ok. godz 11, czarna b5 sedan WD XX444, kolega mnie wpuscil.. bylem a4 b5 avant granatowe, dzieki i pozdrawiam btw. widac, ze zadbana i ladna
-
[B5 AFN] Po wymianie przegubu słychać dziwne dzwięki, inne niż wcześniej
Witam wszystkich na poczatku. Moj problem polega na tym, ze jestem swiezo po wymianie przegubu (Spidan) i jak wyjechalem od mechaniora, ktory mi to robil, to w momencie skrecania, np. wyjazd ze skrzyzowania, wtedy kiedy walniety przegub daje zwykle znac, slychac dziwne dzwieki dochodzace wlasnie z tamtego kierunku. Nie jest to juz dzwiek taki sam, jaki slyszalem przy suchym (wywalil smar w starym) przegubie, ale troche podobny. Takie jakby przeskakiwanie czegos, ale bardziej "gluche" niz przed wymiana. Juz nie czuc takich mocnych "odbic" kiera podczas mocnego skretu, ale ten dzwiek... Dzwonilem do niego i byl zdziwiony, ale powiedzial, ze moze smar sie jeszcze dokladnie nie rozprowadzil. Kazal troche poczekac. Co o tym myslicie? Wewnetrzny? Mam nadzieje, ze nie. Jakie sa objawy walnietego wewnetrznego? Sa one jakos ze soba powiazane (zew. i wew.)?
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
Ja trzymam w prawym schowku w bagazniku, ale nie wiem, czy to miejsce do tego przeznaczone Jak kupilem samochod, to gasnicy nie bylo
-
[B5 AFN] Jak odpiacz "kostke" od lampy valeo
Dzieki... juz sobie poradzilem bez zdejmowania Temat do zamkniecia.
-
[ALL B5] 2 głośniki w drzwiach 160-170 cm
Jak na moje oko, nie wlozysz "standardowo" w drzwi glosnika, ktory ma 250 w rms. Zreszta dobej jakosci glosniki o takiej mocy, jak np. Hertz ES 250, to wydatek rzedu 400-450zl za sztuke Takie glosniki, to glosniki niskotonowe, ktore charakteryzuja sie "duzymi" gabarytami. Do tego, swoja droga, dochodzi wzmacniacz, ktory do poruszenia tych 4 x 250W potrzebuje sam wiesz ile. Przykladowo Kenwood KAC-7252 1000Watt 1100zl.