-
[B5 AFN] Strasznie zamula
Takze mialem takie objawy tzn.do tych 2500obr/min mial mula jechal jak wolnossacy diesel.Winowajca okazal sie slynny przeplywomierz powietrza
-
[B5 AFB] Jak zakłada się pasek alternatora ?
Sprecyzuj pytanie,o co tobie chodzi:jaki pasek na ktore kolo czy ktora strona zalozyc go???????????????????????????
-
[B5 AFN] Bardzo duży przebieg
Tak jest jezeli nie masz niepokojacych objawow z autem to lej do baku i jazda
-
[B6 AWX] Przewody podciśnieniowe - nazwa, cena itp
Uwazaj na te krocce przy zaworku bo sa one plastikowe(te na ktore nakladasz wezyk)bo ja wymieniajac u siebie zrobilem male kuku(zlamalem ten krociec)i musialem kupic nowy N75
-
[B7 BKE] Falowanie Temperatury
identyczne objawy mialem w swoim pasku,zaczalem od termostatu i to byl strzal w 10-tke.Tez wydawalo mi sie ze leci cieplutkie powietrze i jest ok,dopiero po wymianie termostatu poczulem prawdziwa ''saune''w aucie
-
[B6 BAU] Na niskich obrotach ociężałe i powolne
a filter paliwa i powietrza ?
-
[B5 AFN] Brak mocy przy wyższych prędkościach
stawiam na to:przeplywomierz,zaworek N75 lub zapieczone kierownice turbiny
-
[B5 AFN] Silnik wchodzi w tryb awaryjny - notlauf
przepływomierz,zaworek N75,węzyki podcisnieniowe(od turbiny do N75),zapieczone kierownice turbiny.W tych miejscach szukałbym przyczyny notlaufu
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
Witam.Kilka dni wstecz za oknem -19 na termometrze,wychodze z domu,wsiadam do swojego bolidu,jedno grzanie swiec i silnik gada,przez okolo 2 sekundy obroty 1100 malutki dymek z rury i po chwili ok.A jak jest u Was???
-
[B6 AKE] Jedno pytanie o świece żarowe
lepszych nie ma
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam szanownych forumowiczow.Poruszam sie vw passat B5 variant 1.9 TDI 90KM silnik AHU.Mam nadzieje ze mnie nie skreslicie zaraz na poczatku przez to ze posiadam paska a nie audi ale przeciez to jedna rodzina czyz nie???
michal27
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta