-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam chodz nie jestem nowy to tak sie czuje po 7 latach nieobecnosci na tym forum... Swoje pierwsze AUDI A4 b5 AFN miałem bardzo dawno temu , przez te lata przewineło sie wiele samochodów różnych marek ale znów powróciłem na własciwe tory he he he xD ps... jak przeczytałem swoje stare wątki to aż sie smieje do rozpuchu ale dziś jestem juz innym człowiekiem he he aaa chciałbym pozdrowić Pana który miał mnie odebrać ze stacji kolejowej hahahaahahahah nigdy nie zapomne tego xD
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Aż boje sie pomyśleć mam wlany mineralny , niestety dolalem gdzieś 800ml półsyntetyka a teraz mam wlać syntetyk do 15 letniego auta z niewiadomo jakim przebiegiem ciekawe jak skonczy sie moja historia myśle o oleju castrol magnatec diesel 5w40 albo 10w40 diesel żeby tylko mi się silnik nie rozczelnił... ...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A to nie ma znaczenia ze auto ma najechane niewiadomo ile tyśiecy kilometrów i ze jest z 1995r?? wszyscy zalecaja półsyntetyk
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jako 2 auto posiadam Passata 1.9TDI 90km 1Z 1995r niestety jest zalany olejem mineralnym chce go koniecznie wymienić więc lepiej wlać do niego półsyntetyk czy pełen syntetyk ?? prosze o porade gdyż jestem w duzym zakłopotaniu z góry dziękuje za odpowiedz
-
[B5 1Z] Duże spalanie paliwa przez silnik
Ja w sfoim AFN miałem tak 7 litrów w mieście z włączona klimą , w trasie 5,5 raz w życiu udało mi sie zejść do 4,7 na trasie ale bez klimy i 90 km/h jazda dziadkowa... nawet bardzo dziadkowa jedchałem tak dla sprwadzenia legend :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja uwiekbiam grć przez sieć np. CS , SOF2 , QUAKE 1,2,3 :evil: Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 przez które też gram sieciowo w takie tytuły jak KILLZONE 2 , WOLFENSTEIN oraz CALL OF DUTY 4 WORLD AT WAR tylo strasznie boli mnie to że musze pobrać płatnie mapy bo standardowe sa fajne ale te inne sa jeszcze lepsze ogólnie jestem maniakiem :> więc jak znajde wolna chwilke to chetnie walne komuś HEADSHOT
-
[B5 ADP] Pali mi ~ 18L gazu ! :/
na parowniku powinny być sróby regulujace , albo nie ryzykuj i jedz do jakiegoś serwisu LPG . Może też być ze dziadowski gaz zatankowales...
-
[B6 ALT] Dziwne kontrolki, zdjecia
A na czym polegał ten remont?? tak z ciekawosci
-
[ALL B6] Zmiana na RS4
O LOL to niezle , tylko buda ci zostanie kompa i skrzynie bedziesz musial mies tez od benzynki no i oczywiscie dobrego mecheche ale ogolenie ciekawy pomysł
-
[ALL B6] Przegrzewanie silnika!! Pomocy!!
Sprawdz też czy nie ubywa ci płynu z zbiorniczka wyrównawczego {czy nie wywala ci tam z dolu} a moze masz chodnice gdzieś zapchana?? sprawdz to lepiej
-
[B5 AFN] Problemy z uruchamianiem AFN...
Wez zatankuj dobra Ropke i dolej specyfik do czyszczenia wtrysków , i wez go troszke przepal...
-
[B5 AFN] Jaka kolejność odpinania i przypinania klem
W jakiej kolejnosci odpina sie klemy oraz jak je przypinamy ?? czy to ma wogole jakis znaczenie
-
[B5 AFN] Ubywa płynu chłodniczego, dymi na biało.
Ja wymienialem uszczelke pod glowica w AFN... na bank poszla ci uszczelka poszukaj mojego postu tam mam opisane dziwne dolegliwosci i chodz wielu gadala ze to nie uszczelka , prawda byla inna..
-
[B5 AFN] Po ilu km temperatura wskazuje 90C w 1.9Tdi 110KM 99r
ja mam z 1997r to między 5 a 7 kilometrami mam juz 90sopni na blacie
-
[B5 AFN] Ciągłe dolewanie oleju do silnika
Ja miałem identycznie w AFN na bagnecie full oleju po przejechaniu jakiegos dystansu olej jest na polowie bagnetu i stoi...i tak cisgle Ale po pewnym czasie okazalo sie co jest nie tak...Była to uszczelka pod głowica takzwane ;(,,mikro pekniecie'' ;( to znaczy w Oleju nie bylo plynu ale za to plyn mial kolor spalin lub oleju i cisnienie walilo do ukladu i wywalalo wode , ale mniejsza z tym .Po wymianie uszczelki olej zostal tez wymieniony i po 1200km ani grama nie wzielo oleju jest tak jak na poczatku... :>
RedWolf
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta