-
[B5 AFN] Cieknie po wymianie uszczelki
Już odpowietrzyłem. A uszczelka pod deklem zauważyłem że im silnik bardziej się nagrzewa to ona bardziej siada i mogę mocniej dokręcić śruby mocujące dekiel.
-
[B5 AFN] Cieknie po wymianie uszczelki
Jeszcze nie podpinałem vaga. Ale teraz po złożeniu jeszcze raz auto w ogóle nie zapaliło. Co to może być ? Mogło się zapowietrzyć ?
-
[B5 AFN] Cieknie po wymianie uszczelki
Ok. Dzięki. Spróbuję tak zrobić.
-
[B5 AFN] Cieknie po wymianie uszczelki
Chyba też będę musiał tak zrobić. Szukałem czy są może te uszczelki tylko z innej firmy ale nie ma.
-
[B5 AFN] Cieknie po wymianie uszczelki
Śruby są ok.Zauważyłem tylko że nowa uszczelka jest wyższa od starej ale zdecydowanie mniejsza z szerokości.
-
[B5 AFN] Cieknie po wymianie uszczelki
Witam. Miałem wyciek ropy przy deklu nastawnika pompy. Zakupiłem nową uszczelkę założyłem wszystko mocno dokręciłem i dalej mi sączy się ropa spod tej uszczelki. Miał ktoś może taki przypadek ?
-
[B5 AFN] Świece żarowe?
Czy do wykręcenia świec wystarczy zwykła grzechotka i nasadka ? Czy trzeba użyć klucz dynamometryczny ? Bo tak wyczytałem że mogą być problemy przy ich wkręcaniu i wykręcaniu.
-
[B5 AFN] Świece żarowe?
Podpinam się do tematu. Od kilku tygodni mam problem z porannym paleniem przy minusowych temperaturach. Zmierzyłem opór przy wkręconych świecach i wyszedł mi taki sam jak zwarłem dwie końcówki miernika. I teraz pytanie mam czy to dobrze czy źle ? Są do wymiany czy nie ?
-
Gdzie jest złącze diagnostyczne w Audi 80 B4?
Dziękuję za szybką odpowiedz. Pozdrawiam.
-
Gdzie jest złącze diagnostyczne w Audi 80 B4?
Gdzie w 80 B4 jest wejście pod vag ? I czy można go zdiagnozować tym samym przewodem co diagnozuję moją A4 ?
-
[ALL B5] Jak zdjąć tarcze ?
Mam pytanie. Czy żeby zdjąć tarcze hamulcowe z przodu to trzeba wykręcić tą śrubę która jest centralnie w osi czy ma zejść bez odkręcania tej śruby? A jak tak to może ktoś wie jaki imbus tam podchodzi ? Szukałem ale nie znalazłem nic na ten temat.
-
[B5 AFN] Sprężyna do klocków ?
Dokładnie tak Dzięki. Może jak pokażę numer części w sklepie to mi zamówią.
-
[B5 AFN] Sprężyna do klocków ?
Wie może ktoś gdzie można by było kupić sprężynę która jest przy klockach hamulcowych z przodu ? Bo przy demontażu pękła. Patrzyłem po zestawach naprawczych ale w żadnym jej nie było.
-
[B5 AFN] Ponowny brak mocy.
Znalazłem na allegro dwa modele. Może ktoś powiedzieć czym one się różnią. Bo widoczna różnica to jest taka że ten droższy to jest grubszy w tym miejscu gdzie powinien być kat. 1 http://allegro.pl/item935450879_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html 2 http://allegro.pl/item935450859_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html
-
[B5 AFN] Ponowny brak mocy.
Szukałem szukałem i znalazłem coś na temat zamiennika od P. gruchota. Wielu sobie to chwali. Myślicie że to dobre rozwiązanie ? Bo ze spawaniem to u mnie ciężko
Fergun
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta