Treść opublikowana przez Fergun
-
[B5 AFN] Cieknie po wymianie uszczelki
Już odpowietrzyłem. A uszczelka pod deklem zauważyłem że im silnik bardziej się nagrzewa to ona bardziej siada i mogę mocniej dokręcić śruby mocujące dekiel.
-
[B5 AFN] Cieknie po wymianie uszczelki
Jeszcze nie podpinałem vaga. Ale teraz po złożeniu jeszcze raz auto w ogóle nie zapaliło. Co to może być ? Mogło się zapowietrzyć ?
-
[B5 AFN] Cieknie po wymianie uszczelki
Ok. Dzięki. Spróbuję tak zrobić.
-
[B5 AFN] Cieknie po wymianie uszczelki
Chyba też będę musiał tak zrobić. Szukałem czy są może te uszczelki tylko z innej firmy ale nie ma.
-
[B5 AFN] Cieknie po wymianie uszczelki
Śruby są ok.Zauważyłem tylko że nowa uszczelka jest wyższa od starej ale zdecydowanie mniejsza z szerokości.
-
[B5 AFN] Cieknie po wymianie uszczelki
Witam. Miałem wyciek ropy przy deklu nastawnika pompy. Zakupiłem nową uszczelkę założyłem wszystko mocno dokręciłem i dalej mi sączy się ropa spod tej uszczelki. Miał ktoś może taki przypadek ?
-
[B5 AFN] Świece żarowe?
Czy do wykręcenia świec wystarczy zwykła grzechotka i nasadka ? Czy trzeba użyć klucz dynamometryczny ? Bo tak wyczytałem że mogą być problemy przy ich wkręcaniu i wykręcaniu.
-
[B5 AFN] Świece żarowe?
Podpinam się do tematu. Od kilku tygodni mam problem z porannym paleniem przy minusowych temperaturach. Zmierzyłem opór przy wkręconych świecach i wyszedł mi taki sam jak zwarłem dwie końcówki miernika. I teraz pytanie mam czy to dobrze czy źle ? Są do wymiany czy nie ?
-
Gdzie jest złącze diagnostyczne w Audi 80 B4?
Dziękuję za szybką odpowiedz. Pozdrawiam.
-
Gdzie jest złącze diagnostyczne w Audi 80 B4?
Gdzie w 80 B4 jest wejście pod vag ? I czy można go zdiagnozować tym samym przewodem co diagnozuję moją A4 ?
-
[ALL B5] Jak zdjąć tarcze ?
Mam pytanie. Czy żeby zdjąć tarcze hamulcowe z przodu to trzeba wykręcić tą śrubę która jest centralnie w osi czy ma zejść bez odkręcania tej śruby? A jak tak to może ktoś wie jaki imbus tam podchodzi ? Szukałem ale nie znalazłem nic na ten temat.
-
[B5 AFN] Sprężyna do klocków ?
Dokładnie tak Dzięki. Może jak pokażę numer części w sklepie to mi zamówią.
-
[B5 AFN] Sprężyna do klocków ?
Wie może ktoś gdzie można by było kupić sprężynę która jest przy klockach hamulcowych z przodu ? Bo przy demontażu pękła. Patrzyłem po zestawach naprawczych ale w żadnym jej nie było.
-
[B5 AFN] Ponowny brak mocy.
Znalazłem na allegro dwa modele. Może ktoś powiedzieć czym one się różnią. Bo widoczna różnica to jest taka że ten droższy to jest grubszy w tym miejscu gdzie powinien być kat. 1 http://allegro.pl/item935450879_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html 2 http://allegro.pl/item935450859_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html
-
[B5 AFN] Ponowny brak mocy.
Szukałem szukałem i znalazłem coś na temat zamiennika od P. gruchota. Wielu sobie to chwali. Myślicie że to dobre rozwiązanie ? Bo ze spawaniem to u mnie ciężko
-
[B5 AFN] Ponowny brak mocy.
Czyli jeden kłopot z głowy [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 11:59_________________________________________________A da się kata jakoś wyczyścić ?
-
[B5 AFN] Ponowny brak mocy.
A wiecie gdzie w tym modelu jest sonda przed czy po kacie ? Bo to ma znaczenie jak się domyślam.
-
[B5 AFN] Ponowny brak mocy.
Kata nie ruszałem.
-
[B5 AFN] Ponowny brak mocy.
Około 5 miesięcy temu miałem standardowy problem przy prędkości 110 łapałem tryb awaryjny. Przeczyściłem turbinę i wszystko było oka aż do dzisiaj ponownie dzieje się to samo. Czy możliwe jest żeby po tak szybkim okresie od czyszczenia znowu było tak samo ?
-
[B5 AFN] Blokujący sie panel
A ten błąd (01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent ) to ma coś wspólnego z tym blokującym panelem czy to odrębna rzecz ?
-
[B5 AFN] Blokujący sie panel
Dzięki. Ale o co chodzi dokładnie z tymi zimnymi lutami ? Co mam z nimi zrobić ? Bo nie kumam.
-
[B5 AFN] Blokujący sie panel
Witam. Od około 2 tygodni mam problem z panelem klimatyzacji. Jest tak że czasem działa bez problemu. A czasem blokuje się i nie działają określone funkcje. Nie włączy bądź nie wyłączy się klimatyzacja jeżeli jest już włączona. Nie można zmniejszyć temperatury ale zwiększyć się da. Nie można zwiększyć siły nadmuchu ale zmniejszyć się da. Po podłączeniu pod Vaga wyskoczył następujacy błąd : 01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent. Miał ktoś kiedyś taki problem ? Proszę o pomoc. Dziękuję.
-
[B5 AFN] Brak hamulców
Mam takie pytanie. Około dwa tygodnie temu zauważyłem że po powrocie z trasy przednie tarcze są śliskie gładkie czyli hamują dobrze a z tyłu z obu stron są pokryte rdzą. Wcześniej tak nie było. I ten stan się utrzymuje cały czas. Możliwe by było że z tyły nie działają hamulce ?
-
[B5 AFN] Ciągłe dolewanie oleju do silnika
Zdemontowałem wąż który jest przed turbiną i którego jedna cześć idzie do filtra powietrza a druga do silnika. I było w nim dużo oleju. Filtr powietrza brudny maxxx. Zobaczymy czy po wymianie filtra ulegnie coś poprawie. Bo może zaciągała turbina przez to olej.
-
[B5 AFN] Ciągłe dolewanie oleju do silnika
Sprawdzałem w trasie ale nie zauważyłem żadnego dymu w lusterku. Na postoju też trochę przy gazowałem ale też nic. Pali ciężko ale po całym tygodniu jak stoi. Ale to pewnie przez akumulator bo też jest sygnał dźwiękowy. Ale po jednym dniu to pali ok. Zaznaczam że stoi w garażu. Dolałem 250 ml i zobaczę czy będzie różnica na bagnecie jak się przejadę. [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 08:53_________________________________________________Kąt wtrysku był sprawdzany jakieś 3 miechy temu i był ok.