tomasz-gorz

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia tomasz-gorz

Reputacja

1. Panowie problem niesamowity. Ciepło a w sobotę klima padła, a dopiero co uzupełniłem. Jadę fajnie chłodzi, po chwili ciepło. Bezpiecznik ok, prawdopodobnie sprzęgło zrywalne na sprężarce, ew elektromagnes. Potrzebuję speca od tego typu napraw... myślałem o dream car na Orawskiej. Gdzie się z tym udać?
  2. gdzie umieścić antenę GPS? w tym momencie mam ją na schowku pasażera i sygnał łapie dopiero po jakimś czasie. a druga sprawa... przekodowałem licznik, aby pokazywała się mała navi na fis - pojawia się, ale tylko czasami, a czasami muszę albo zrobić reset rns-e, albo po prostu odpalić auto od nowa. Jak to z tym jest?
  3. A jeszcze jedno... jest opcja zdiagnozowania tego czujnika vagiem? Czujnik jeszcze niewymieniony. Dziś jednak zauważyłem, że jak trzymam drążek w mocnym wychyleniu do tyłu (tak jak wsteczny) to lampy świecą, jak puszcze i jade do tyłu to gasną. O co mu chodzi. Co mam w końcu wymienić, aby działało jak powinno.
  4. u ciebie to termostat Jesteś pewien? Można to jeszcze jakos potwierdzić w VCDSie? można. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/11318-diagnostyka-silnikow-tdi-logowanie/
  5. wjade na kanał i sprobuje przeczyscic wtyczke na skrzyni, ogladne kable Byłem u mechanika i prawdopodobnie będzie to czujnik który jest w skrzyni biegów, spróbuje wymienić. Kojarzy ktoś jego numery? do mojego awx, 5 biegów
  6. Mam problem z lampa wstecznego, świeci ale po chwili gaśnie. Na początku mysłałem ze może kabel uszkodzony do lampy i na dołkach rozłącza, niestety to nie bedzie to. Światło gaśnie w momencie dodawania gazu, jak puszcze gaz i jade do tyłu lampa świeci, gdy tylko dodam gaśnie. Co może być przyczyną, gdzie szukać rozwiązania. dziś jeszcze zauważyłem, że nie musze dodawać gazu, aby gasło. Samo popuszczenie sprzegła wyłacza światło, jak wcisnę świeci.
  7. Szybkie pytanko, potrzebny magik od wymiany rozrzadu w naszym miescie. Czesci mam :-) kto mi ti tanio ogarnie w moim awx?
  8. Robert Pisarski ul Centralna -firma GUMIŚ dzieki, jutro sie wybiore, akurat pracuje niedaleko. Zobaczymy co poradza
  9. Panowie... i Panie!? jest problem, gdzie w Krakowie odkręce śrube zabezpieczajacą koła? Mam założone takie jakby pod klucz spline jednak wiecej rowków, bo 17. Nie interesuje mnie spawanie, tylko jakis magik ktory to odkreci. Chyba ze ktos posiada taki klucz?
  10. Sprawdz jeszcze raz vagiem ten czujnik, tylko nie poprzez odczytanie błędów, a wartości jakie pokazuje. Tutaj masz to wszystko ładnie opisane jak to zrobić. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ Pamietaj, zeby silnik był zimny (nie odpalaj go nawet na chwile, najlepiej rano). Pozdrawiam Tomasz!
  11. Tydzień temu odebrałem passata afn od mechanika, pompa na obrotach lała ciurkiem. Mechanik wyciągnął pompę i oddał do pompiarza na regenerację, później ustawienie kąta wtrysku i teraz wszysko cacy. Nie chcialem sam się z tym bawić, cena za całość 500zl. Czas tydzień.
  12. dzieki za zainteresowanie;) nie zrozumiałem jednego: kowi napisałeś ze concert by panasonic jest pozbawiony wad, a na koniec napisałeś, zeby kupic concert 1 po naprawie procesora, wiec jak? ma wade czy nie? ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- swoja drogą dlaczego chorus z b5 to nędza?)
  13. to teraz nie wiem czy kupowac Chorus, czy Chorus 2 + adapter (ile takie coś kosztuje?)
  14. A do Chorus by Blaupunkt potrzebne jest coś jeszcze? czy po prostu podejdzie plug&play? ---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ---------- ew Concert by Blaupunkt (do tego można podpiąć zmieniarkę?)