Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Przewody podciśnieniowe - nazwa, cena itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam chcialbym wymienic cale przewody podcisnieniowe te od gruszki w turbo do zaworka n75 bo jednak sa cale popekane w paru miejscach :confused4:

i czy one maja jakas fachowa nazwe i oznaczenie? chodzi o te z silnika AWX-a? dostane je tylko w serwisie? a nie wie ktos moze jakiej ceny sie spodziewac?

Opublikowano

w aso zapłacic kupe siana

ja kupiłem w zwykłym sklepie motoryzacyjnym przewody podciśnienia zbrojone

koszt 5 zł za metr[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 18:52_________________________________________________jak nie bedzie sprzedawca pewien jaki to przewód to wez jeden od siebie na wzór

Opublikowano
  • Autor

wow.. takiej szybkiej odp to sie nie spodziewalem

dzieki :good:

a ile ich wystarczy do autka? 2m?1m?

Opublikowano

ja kupiłem dwa metry i sporo mi zostało

chyba metr oddałem do sklepu

spokojnie 1 metr Tobie styknie i zostanie troszkę

Opublikowano
  • Autor

kolego a ty sam te przewody wymieniales?

Opublikowano

prosta sprawa

pamietaj aby dobrać taką samą średnice i długość przewodu to bardzo ważne

Opublikowano
  • Autor

no tak.. wlasnie dzis go ogladalem i do tego przewodu tu przy gruszce w turbo jest dostep ale tam przy n75 to ciezko reke wsadzic juz..:( nie wiem jak tam sie dostane..

a i jakies opaski zaciskowe kupywales na ten przewod bo te "bolce" na ktore wklada sie przewod one sa troche grubsze od przewodu i probujac ten przewod na nie wsadzic on mi peka.. tzn ten stary jak narazie..niewiem czy to wina tego ze on taki stary sparcialy twardy i dlatego tak peka

jutro pojade i kupie ten zbrojony jak mowiles i mam nadizeje ze mi juz nie peknie i ze jakos sie dostane do tego zawarka tam na dole :chytry:

Opublikowano

nie wiem jak w AWX ale w AJM odkreciłem wszystkie plastiki z góry i jakos dałem sobie rade

jak jest nowy świezy przewód to nic nie pęka

on tam ma mocno siedzieć i zadnych opasek nie trzeba

żeby Ci tylko do głowy nie przyszło smarowanie elementów przed wcisnięciem wężyków

Opublikowano

Uwazaj na te krocce przy zaworku bo sa one plastikowe(te na ktore nakladasz wezyk)bo ja wymieniajac u siebie zrobilem male kuku(zlamalem ten krociec)i musialem kupic nowy N75 :wallbash:

Opublikowano

Wyciągnij filtr powietrza,to proste. I wszystko masz jak na dłoni

Opublikowano

w serwisie te barany wołają za 1 mb węzyka podciśnienia kwotę 75 zł - chyba ich pogięło :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

no chlopaki faktycznie nic trudnego ta wymiana

zajeło mi to gora 10minut pozdejmowac plastiki i wymienic wezyki i po robocie :kox:

a 1m tego przewodu cisnieniowego wyniosl mnie 20zl w sklepie motoryzacyjnym..jak u ciebie sa po 5zl/metr to masz szczescie

i problem z glowy :>

Opublikowano

to było wieki temu te 5 zł za metr i to po mega rabatach

teraz coś 15-17 zł

moje gratki za robote

mam nadzieje ze zachowałes długość wezyków jak w orginale :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dlugosc zachowana do +/- 2cm

a czy to ma znaczenie??

no wiadomo ze za dlugi o 50cm to nie moze byc ale tak to chyba nikt nie wymienia :wink4:

Opublikowano

może się przyda to info innym potrzebującym, kwestia tylko czy faktycznie będą takie jak zapewnia sprzedawca, cena 13 zł za metr bieżący jest atrakcyjna : http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=358

Opublikowano

to było wieki temu te 5 zł za metr i to po mega rabatach

teraz coś 15-17 zł

ostatnio wymienialem wszystkie wezyki podcisnienia wyszlo cos kolo 4m a w sklepie motoryzacyjnym dostalem go za 7zl za 1 metr (wezyk w otulinie cos jak oryginal)

Opublikowano
  • Autor

widac kazdy inna marże sobie nalicza :naughty:

a tak z ciekawosci nie wiecie ile za takie wymienienie przewodow by w serwisie krzykneli albo u mechanika?

bo to doslownie 5-10min roboty ciekawe ile sobie za 5min pracy zycza :naughty:

Opublikowano

za 5 min sobie pracy nie policzą :cool1:

godzinka w aso to spokojnie 200zł

wiec wymiana 100zł pewnie zapłacisz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.