-
[B5 1Z] nie PALI zimny, WINA MECHANIKA???
*dmarco kąt wtrysku do ustawienia... *grippen mi też ostatnio dłużej kręci ale to wina niższych temperatur, gdy spadnie do 5 stopni lub poniżej będzie dobrze palił na dotyk...
-
[B5 AHU] VAG COM 208.1 PL
Ja również chętnie się przyłącze do pytania gdzie moge znaleźć pełną wersje VAGCOM, może być 3.08 lub nowszy, bo mam już interfejs i nie moge zdiagnozować swojej Może ktoś ma legalną pełną wersje wóczas prosze o kontakt na PW
-
[B5 1Z] Podłączenie radia
Pioneer to starszy już model 3100R, natomiast w samochodzie mam już zamontowaną kostke ISO i bezproblemowo połączyłem ją z kostką ISO w radiu.
-
[B5 1Z] Podłączenie radia
Radio podłączone, wystarczyło zamienić przewody zasilające w kostce ISO przy radiu Teraz jak przekręcam kluczyk do pozycji I radio włącza się samo lub jeśli je wcześniej ręcznie wyłączyłem to nie włączy się samo, zaś po wyjęciu kluczyka ze stacyjki piknie kilka razy że radio zostało wyłączone, przy czym zapamiętuje wszystkie wcześniejsze ustawienia Mam nadzieje, że komuś też się przyda ta metoda podłączania radyjka Pozdrawiam i dziękuje za podpowiedzi i udzielone wskazówki ...
-
[B5 1Z] Podłączenie radia
Samochód kupiłem z Włoch i nie było w nim żadnego radia jedynie były plastki po bokach otworu na radio które umożliwiają podłączenie zwykłego radia o normalnym rozmiarze.
-
[B5 1Z] Podłączenie radia
W chwili obecnej nie mam grosza więc chciałbym sam podłączyć radio, miernik posiadam więc spróbuje poszukać czy w kostce jest drugi jakiś przewód zasilający, jeśli go nie ma to będe szukał tego portu 31...
-
[B5 1Z] Podłączenie radia
Mam taki mały problemik... mianowicie zakupiłem radio Pioneer i po podłączeniu go pod oryginalne przewody zasilające i wyjęciu kluczyka ze stacyjki zanika prąd i po ponownym włożeniu kluczyka radio rozprogramowuje się. Gdzie moge podłączyć radio aby miał stałe zasilanie, czy musze koniecznie ciągnąć bezpośrednio od akumulatora, którędy wóczas pociągnąć przewód do wnętrza samochodu ?
-
[B5 1Z] Oto mój nowy nabytek ...
Nie bardzo mam czas i fundusze na poprawki czegokolwiek, pozatym mi się podoba. Za autko dałem 17tys. Z przodu brak widocznych śladów jakiejkolwiek szpachli. Praca niestety zabiera prawie cały mój wolny czas Jak znajde chwile to wrzuce fotke wnętrza. Dziekuje za miłe w większości powitanie
-
[B5 AFF] parowanie we wnetrzu mojego audi
Jak jest zimno klima nie załącza się ? Why
-
[B5 AFN] Jak włączyć podgrzewanie lusterek ?
U mnie podgrzewanie lusterek włącza się wraz z podgrzewaniem tylnej szyby...
-
[B5 1Z] Oto mój nowy nabytek ...
Z wyposażenia dodatkowego samochód posiada: - 4x elektryczne szyby - 2x elektryczne lusterka, oba podgrzewane - 2x AIRBAG - 4x domykanie szyb na pilota - 2x podłokietnik - klimatronic - wykończenia w drewnie - fabryczny autoalarm z pilotem AUDI - ABS - wspomaganie kierownicy - immobiliser - alufelgi AUDI - lampy przednie po II lifcie VALEO i to by było chyba na tyle odnośnie mojej
-
zacinający się centralny zamek
Miałem coś podobnego że po otwarciu drzwi dopiero odblokowywały się pozostałe. Wyjąłem pompke centralnego ojciec elektronik przejrzał płytke drukowaną, polutował zimne luty i wszystko działa jak z fabryki
-
[B5 1Z] problem z predkosciomierzem
Ale czy obrotomierz będzie pokazywał właściwą wartość obrotów silnika ? Raczej nie, bynajmniej tak jest w innych samochodach które miałem trzeba było wówczas przerabiać wskaźnik obrotomierza.
-
[B5 AFN] Za duży prąd ładowania
U mnie też kilka dni temu padł aku i kupiłem jakieś nieznanej firmy o parametrach 74Ah/700A i pali z dotyku
-
[B5 AEB] CENTRALNY ZAMEK
Przejrzyj dokładnie płytke drukowaną w pompce centralnego lub daj jakiemuś elektronikowi to Ci przejrzy za pare złotówek
Yukas
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta