-
[ALL B5] 1.9 131 KM w A4 B5?
nie
-
[B5 AHU]!!! CZARNA PERŁA "DAJZEL" były mcmowóz !!!
bardzo ladna furka widze ze juz praktycznie po wszystkich potrzebnych modyfikacjach fajna kierownica
-
[B5 1Z] problem z predkosciomierzem
juz tak robilem
-
[B5 1Z] problem z predkosciomierzem
Witam w moim liczniku predkosciomierz zawyza predkosc 3-4 razy niz jest na klimatroniku. Postanowilem kupic nowy tylko nie moge znalezc takeigo samego, na allegro sa tylko do benzyny. I dlatego mam takie pytanie czy licznik bedzie poprawnie wskazywal obroty jak podlacze do swojego Diesla licznik od benzyny i zminie tarcze obrotmierza.
-
F1 Wyniki Roberta K
wlasnie przeczytalem na wp szok jesli chodzi o kubice to jego sytuacja sie nie zmini bo dalej moga sie scigac kierwcy McLarena
-
[B5 ATJ] wymiana tarcz licznika/prędkościomierza, proszę o rady!
mozna wyjac wskazowki tylko trzeba to bardzo delikatnie zrobic i pozniej wlozyc je w indetyczny sposob, bo inaczej beda zle wskazywac pozdr
-
[B6 AVK 3,0 Q]To ja tez sie pochwale ...
tylko ze w anglii bez dachu za duzo nie pojezdzisz ciagle pada...
-
[B5 1Z] licznik
podlacze sie pod pytanie mam problem ze swoim licznikem taki, ze kilometry na godz zawyza 2-3 razy ( na klimie dziala dobrze) nie wiem czy sie da to jakos naprawic ale znalazlem taki licznik na allegro: http://moto.allegro.pl/item212117072_licznik_zegary_audi_a4_tdi_2000r_warszawa.html i zastanawiam sie czy beidzie do mojej a4 z 96 roku pasowal pozdr
-
[B5 AFF] Wkońcu- A4 !!!!- zobaczcie i oceńcie.
felgi super
-
[B6 1.9TDI Sedan] Fotki mojej ulubienicy
ostatnio duzo B6 na forum
radomek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta