Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU]!!! CZARNA PERŁA "DAJZEL" były mcmowóz !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak wyglądała po sprowadzeniu

audi1xs6.jpg

A tu już moje modyfikacje - lampki ksenon Valeo i laczki 16" :

4a650a31b3b735ee.jpg

34b51b48ca638967.jpg

audi4ey0.jpg

audi5nj2.jpg

34758a08e83dc398.jpg

nowy mieszek i gałka

81481ab37448e7da.jpg

LEDowe lampki tylne

e80728bf4c1ebb8f.jpg

f00dcbb390409019med.jpg

c36b4248518f1a42.jpg

5f4a10cc680fa1e7med.jpg

dd8b8d0b34fbb44d.jpg

nowy poliftowy grill

00eab3419b2d9a1f.jpg

polerowane rurki

a67d76796932ece5.jpg

nowe lakierki 17"

i gleba LOWTEC -35 /-30 :good:

4767ee10e9a10c7bmed.jpg

129d605a56ba715cmed.jpg

Felgi Alutec Tornado c. chrom, ORI Ksenon VALEO, CHIP + Wtryski 216ki + Warszwa MR Motors mod = 128 KM i 292 Nm

wykresik:

89996c9a6c0ecb26.jpg

Opublikowano

:) bardzo ladna furka

widze ze juz praktycznie po wszystkich potrzebnych modyfikacjach :D

fajna kierownica

Opublikowano

No i tak powinna wyglądać b5-ka. Nic zbędnego. Piękno i elegancja .... podoba mi się :D :th:

Opublikowano

Ladniusia - prosi sie zeby cb radyjko ladnie schowac i zapodac lekka glebe - reszta duzy pozytyw!! :>

Opublikowano

Super!!bez dwóch zdań :naughty: bez zbędnego wiejskiego tuningu :thumbup:

Ładna fela, to 16-stka?

Opublikowano
  • Autor

tak 16", ale nie wiem czy go obniżać na nasze drogi to chyba zły

pomysł

Opublikowano

obnizac a co tam ... nie jezdzi sie najgorzej (przynajmniej w lubuskim)

pozatym ladna seria widze ze robisz ja delikatnie ( i dobrze)

+ za alutec`i ( dobra firma :gwizdanie: )

fajnie wyglada czekam na wiecej

Opublikowano

Jak ktoś jeszcze miał wątpliwości jak powinna wyglądać ładnie zrobiona B5 to zapraszam do obejrzenia zdjęć powyżej :>

Piękny sedanik - brawo za lifting :oklaski:

Opublikowano

Kolorek w sam raz do tego autka, jakby ta felga była troszkę większa.... :tongue4: :tongue4: :> :>

Opublikowano

bardzo ładnie wyglada po zmianach... :thumbup:

wielki plus :thumbup:

Opublikowano

Bardzo ładna audiczka po zmianach jakie wprowadziłeś, ale ja bym jednak troszke ją obniżył bo na tych 16' za wysoko stoi, ogólnie :thumbup:

Opublikowano

fajna :audi: jeszcze tylko troszkę ją przyglebić i bedzie super(no i kolor jak najbardziej sluszny :>) :th:

Opublikowano
  • Autor

bede wymieniał amorki to może sprężynki troche krotsze kupie jakieś 3-4cm wiecej chyba sie nie oplaca

Opublikowano

Bardzo ładny sedan :th: tak trzymac :thumbup:

pozdro :audi: :th:

Opublikowano

piekna :a4fan: i ładne alusy pomysle moze do swojej :audi: takie sobie sprawie :thumbup:

Opublikowano

Widze ze mamy takie same obicie tapicery :thumbup: Tylko ja nie mam podłokietnika ..jeszcze :decayed: O i kierownica taka sama ....tylko ja mam w skórze perforowanej :thumbup:

Ogolnie ładne wozidełko i brawo za wstępne modyfikacje :thumbup:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

mcm wrzuć kolego zdjątko tych nowych lampek nocą. Sam mam po 2 lifcie ale te przyznam szczerze wyglądają całkiem przyjemnie:)

Opublikowano
  • Autor

506f811d5ebf224e.jpg

035a643e35f2fef9.jpg

Opublikowano

No no kozaczek :th: Pięknie te lampki wyglądają :wink4: szkoda że takich do avanta nie robią :wallbash: Ja jeszcze bym na Twoim miejscu o aluskach pomyślał, np. 17'', bo te nie są złe, ale większe byłyby lepsze :rolleyes: Super :th:

Opublikowano

super autko,czy te ramki na zegary,zaklada sie bez wiekszych problemow? :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.