Treść opublikowana przez mega13
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko Moskal nie ma wszystkich adresów :naughty:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://allegro.pl/audi-s2-380-500km-na-gwarancji-i1190510782.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To samo mu mowiłem, on lekko schizuje bo fakturę ma na 30.000 a dał 34.500 ale wydaje mi sie że jak będą chcieli kombinować to można załatwić FV na serwis i z tego co słyszałem poniesione koszty powinni też zwrócić łącznie z kosztami rejestracji, a ciekawe czy można walczyć o jakieś odszkodowanie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany co można zrobić jeśli ktoś kupił auto z komisu gdzie w ogłoszeniu pisało 100000% org przebieg 106 tyś, gwarantuje że bezwypadkowe a teraz po wizycie w serwisie okazuje się że cały bok malowany i w styczniu 2010 było na serwisie z przebiegiem 155tyś, bo znajomy sie ubrał w jakiegoś zj**.nego Peugota 307 z 2007roku i jeszcze takie jaja. A mówiłem mu że francuska to tylko miłość...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2 dni mnie nie było ale widzę że moskal ostro adresy rozdaje. BTW :hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest tu jakiś nowy moderator że zakazy daje? Jednak widze pewne problemy z opcją IGNORUJ. Jeśli podajesz info to podaj przynajmniej prawdę [br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 11:30_________________________________________________Sorki Cuber z mojej strony to ostatni post w tym temacie ale jak wyciąga to na forum to trudno nie odpowiedzieć.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: Pany może ktoś polecić jakiś telefon na dwie karty sim?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No nie mów, normalnie nie będe mógł spac przez Ciebie, tak mnie wystraszyłeś. Na takie teksty to podrywaj 14latki u siebie na wsi. Nie napisałem nic co mogło by Cie urazić (i zaczynam tego żałować) więc sory ale się od.ierdol. Nie znasz mnie bo nawet jak mam czas przyjechać na spota to nie chce mi się przez takich jak Ty, człowieku popatrz na siebie, jak Ty mieszasz Pabla z błotem to jest fajnie no nie, a jak księciu coś napiszą to od razu piórka stroszy, podać Ci adres żebyś mógł na mnie poczekać pod domem?? , zajmij się swoimi klockami LEGO jak nie masz co robić, albo lepiej domkiem Kena i Barbi. :hi: Wszystkim :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty się nie smiej tylko znajdź na nich jakis paragraf.[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 23:19_________________________________________________To mógłby być avatar dla Nex-a :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://demotywatory.pl/1979637/Mimo-tak-chorych-sytuacji- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron to od was? :decayed:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co w którymś momencie jest coś niewyraźnie napisane? Ty sobie lepiej zobacz czy Ci się gdzies przez drzwi do passata nie leje albo z podszybia!!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Popatrz na minki i sam powiedz kto jest lizus...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:good:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Różnica średnicy podanych kół 12mm, różnica wskazań prędkościomierza minus 1,9% Nowe koła maja większą średnicę i obracają się wolniej :decayed:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dogadamy sie Pewnie przeciez za odpowiednią opłatą przegląd możesz mu zrobić od ręki, po co ma chłopak za tym jeździć a potem czekac na dowód...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poczekaj na niego pod domem przy okazji "pożyczysz" dowód rejestracyjny na kilka dni... :naughty:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie Pablo czernił szyby Tylko czy teraz na spota trafi po ciemku?? :decayed:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja byłem w ubiegłych latach, a moi teściowie byli tam 2 tygodnie temu i podobno teraz noclegi sa tam zaje.iście tanie, od 4 euro. - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!