Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mega13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tylko Moskal nie ma wszystkich adresów :naughty:
  2. http://allegro.pl/audi-s2-380-500km-na-gwarancji-i1190510782.html
  3. To samo mu mowiłem, on lekko schizuje bo fakturę ma na 30.000 a dał 34.500 ale wydaje mi sie że jak będą chcieli kombinować to można załatwić FV na serwis i z tego co słyszałem poniesione koszty powinni też zwrócić łącznie z kosztami rejestracji, a ciekawe czy można walczyć o jakieś odszkodowanie
  4. Pany co można zrobić jeśli ktoś kupił auto z komisu gdzie w ogłoszeniu pisało 100000% org przebieg 106 tyś, gwarantuje że bezwypadkowe a teraz po wizycie w serwisie okazuje się że cały bok malowany i w styczniu 2010 było na serwisie z przebiegiem 155tyś, bo znajomy sie ubrał w jakiegoś zj**.nego Peugota 307 z 2007roku i jeszcze takie jaja. A mówiłem mu że francuska to tylko miłość...
  5. 2 dni mnie nie było ale widzę że moskal ostro adresy rozdaje. BTW :hi:
  6. Jest tu jakiś nowy moderator że zakazy daje? Jednak widze pewne problemy z opcją IGNORUJ. Jeśli podajesz info to podaj przynajmniej prawdę [br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 11:30_________________________________________________Sorki Cuber z mojej strony to ostatni post w tym temacie ale jak wyciąga to na forum to trudno nie odpowiedzieć.
  7. :hi: Pany może ktoś polecić jakiś telefon na dwie karty sim?
  8. No nie mów, normalnie nie będe mógł spac przez Ciebie, tak mnie wystraszyłeś. Na takie teksty to podrywaj 14latki u siebie na wsi. Nie napisałem nic co mogło by Cie urazić (i zaczynam tego żałować) więc sory ale się od.ierdol. Nie znasz mnie bo nawet jak mam czas przyjechać na spota to nie chce mi się przez takich jak Ty, człowieku popatrz na siebie, jak Ty mieszasz Pabla z błotem to jest fajnie no nie, a jak księciu coś napiszą to od razu piórka stroszy, podać Ci adres żebyś mógł na mnie poczekać pod domem?? , zajmij się swoimi klockami LEGO jak nie masz co robić, albo lepiej domkiem Kena i Barbi. :hi: Wszystkim :>
  9. Ty się nie smiej tylko znajdź na nich jakis paragraf.[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 23:19_________________________________________________To mógłby być avatar dla Nex-a :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. http://demotywatory.pl/1979637/Mimo-tak-chorych-sytuacji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.