Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xxmarcin77

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tu prezes rozmawia z czlonkiem forum http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=daa737709262c0ab72dd8d625fabe9c6
  2. xxmarcin77 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    jest zazdrosny ze lepper rezał pamele ubieglej wiosny
  3. Jedzie facet małym fiatem i na skrzyżowaniu udeża w BMW. Z beemki wysiada trzech dresiarzy i mówią: - no koleś za to żeś rozbił nam fure to musimy ci oklepać maske! - ale panowie - mowi facet z malucha - ja pokryje wszystkie koszty naprawy... - to oczywiste, ale i tak musimy ci spuścić wpier...- dres na to - Ale to niesprawiedliwe, was jest trzech a ja sam - odparł gość z malucha - no fakt - zastanowil sie dres - Dobra - tu pokazał na jednego z kompanów- to BOLO jest z toba
  4. Mowisz lepiej dołozyc i kupić delphi?
  5. Witam i rade pytam. Znalazłem zestaw wahaczy kompletny firmy master sport. http://www.allegro.pl/item244844214_zestaw_wahaczy_audi_a4_a6_a8_passat_b5_b6_oryginal.html Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał coś do czynienia z wachaczami wyprodukowanymi przez tą firme? Chodzi mi o ich jakość i czy wogóle warto zawracać sobie tym głowe? Z góry dziekuje za wszelkie (na temat :> ) odpowiedzi. Pozdrawiam Poprawiłem link i wahacze [spedyt]
  6. xxmarcin77 odpowiedział(a) na xxmarcin77 temat w Audi A4 B5
    no i wstawiłem całkiem nowy (używany) licznik :th: działa aż miło popatrzeć. musze tylko przerobic mile na kilometry. dzięki za pomoc
  7. xxmarcin77 odpowiedział(a) na xxmarcin77 temat w Audi A4 B5
    jeżeli jest podłączony osobno (jak termometr) to wystarczy sam wyświetlacz przełożyć, chyba że się myle to niech mnie kto poprawi
  8. xxmarcin77 odpowiedział(a) na xxmarcin77 temat w Audi A4 B5
    jak nie od a4 to od czego chcesz wstawic?
  9. xxmarcin77 odpowiedział(a) na xxmarcin77 temat w Audi A4 B5
    zobacz kolor wtyczek jaki jest u ciebie i porównaj z tymi na allegro. na marginesie też chciałem kupić ten licznik do siebie, kontaktowałem sie z gościem który go wystawił i odpowiedział że jest w 100% sprawny.
  10. xxmarcin77 odpowiedział(a) na xxmarcin77 temat w Audi A4 B5
    no nie grzebałem sam, kupiłem fure z austrii z takim "popsutymi". zamówiłem juz zegary uzywane i mam nadzieje ze zadziałają, bo jak bedą te same objawy to wina leży gdzie indziej.
  11. xxmarcin77 odpowiedział(a) na xxmarcin77 temat w Audi A4 B5
    siemka. nie byłem w dębnie, nie byłem też w gorzowie. W Osinowie Dolnym jest Niemiec z krwi i kości ( www.tacho-total.de tam znajdziesz więcej szczegółów), który zajmuje się właśnie tylko licznikami. Jak wjedziesz od strony Cedyni stoi przyczepa kempingowa. Możesz mi wierzyć lub nie, ale podłączył kompa, zrobił test zegarów i... nie wzioł ani grosza, bo nie mógł naprawic. Padnięte niestety , a najlepsze jest to że WAG nie pokazywał błędów zegarów. Troche tam daleko, ale przejeżdżałem przy okazji więc zajechałem. Chyba nie robi pełnej diagnostyki, ale w w/w Cedyni jest warsztat JURAS, w którym na bank zrobisz pełną diagnoze. Gość zna się na rzeczy i kasuje 100pln za klikanie. Stawka jak z agencji towarzyskiej :> . W Myśliborzu jest koleś który zajmuje sie takimi sprawami, ale wyjechał i wróci dopiero ok 18tego lipca. Jeżeli ci się nie śpieszy to dam ci znać jak bedzie. Pozdrawiam
  12. xxmarcin77 odpowiedział(a) na xxmarcin77 temat w Audi A4 B5
    dzieki kolego, bardzo pomogłeś :th:
  13. badix dobrze prawi, to tylko para wodna
  14. Z google, szukałem informacji na temat A4 i trafiłem na kopalnie wiedzy :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.