Treść opublikowana przez xxmarcin77
-
Powtarzamy numer z La Gazzetta dello Sport
4, bedzie beczka
-
Bombay TV - Robimy filmy
tu prezes rozmawia z czlonkiem forum http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=daa737709262c0ab72dd8d625fabe9c6
-
Historia niezwykła o Audi...
jest zazdrosny ze lepper rezał pamele ubieglej wiosny
-
Strefa Śmiechu
Jedzie facet małym fiatem i na skrzyżowaniu udeża w BMW. Z beemki wysiada trzech dresiarzy i mówią: - no koleś za to żeś rozbił nam fure to musimy ci oklepać maske! - ale panowie - mowi facet z malucha - ja pokryje wszystkie koszty naprawy... - to oczywiste, ale i tak musimy ci spuścić wpier...- dres na to - Ale to niesprawiedliwe, was jest trzech a ja sam - odparł gość z malucha - no fakt - zastanowil sie dres - Dobra - tu pokazał na jednego z kompanów- to BOLO jest z toba
-
[B5 1Z] dobry zestaw?
Mowisz lepiej dołozyc i kupić delphi?
-
[B5 1Z] dobry zestaw?
Witam i rade pytam. Znalazłem zestaw wahaczy kompletny firmy master sport. http://www.allegro.pl/item244844214_zestaw_wahaczy_audi_a4_a6_a8_passat_b5_b6_oryginal.html Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał coś do czynienia z wachaczami wyprodukowanymi przez tą firme? Chodzi mi o ich jakość i czy wogóle warto zawracać sobie tym głowe? Z góry dziekuje za wszelkie (na temat :> ) odpowiedzi. Pozdrawiam Poprawiłem link i wahacze [spedyt]
-
[B5 1Z] licznik
no i wstawiłem całkiem nowy (używany) licznik :th: działa aż miło popatrzeć. musze tylko przerobic mile na kilometry. dzięki za pomoc
-
[B5 1Z] licznik
jeżeli jest podłączony osobno (jak termometr) to wystarczy sam wyświetlacz przełożyć, chyba że się myle to niech mnie kto poprawi
-
[B5 1Z] licznik
jak nie od a4 to od czego chcesz wstawic?
-
[B5 1Z] licznik
zobacz kolor wtyczek jaki jest u ciebie i porównaj z tymi na allegro. na marginesie też chciałem kupić ten licznik do siebie, kontaktowałem sie z gościem który go wystawił i odpowiedział że jest w 100% sprawny.
-
[B5 1Z] licznik
no nie grzebałem sam, kupiłem fure z austrii z takim "popsutymi". zamówiłem juz zegary uzywane i mam nadzieje ze zadziałają, bo jak bedą te same objawy to wina leży gdzie indziej.
-
[B5 1Z] licznik
siemka. nie byłem w dębnie, nie byłem też w gorzowie. W Osinowie Dolnym jest Niemiec z krwi i kości ( www.tacho-total.de tam znajdziesz więcej szczegółów), który zajmuje się właśnie tylko licznikami. Jak wjedziesz od strony Cedyni stoi przyczepa kempingowa. Możesz mi wierzyć lub nie, ale podłączył kompa, zrobił test zegarów i... nie wzioł ani grosza, bo nie mógł naprawic. Padnięte niestety , a najlepsze jest to że WAG nie pokazywał błędów zegarów. Troche tam daleko, ale przejeżdżałem przy okazji więc zajechałem. Chyba nie robi pełnej diagnostyki, ale w w/w Cedyni jest warsztat JURAS, w którym na bank zrobisz pełną diagnoze. Gość zna się na rzeczy i kasuje 100pln za klikanie. Stawka jak z agencji towarzyskiej :> . W Myśliborzu jest koleś który zajmuje sie takimi sprawami, ale wyjechał i wróci dopiero ok 18tego lipca. Jeżeli ci się nie śpieszy to dam ci znać jak bedzie. Pozdrawiam
-
[B5 1Z] licznik
dzieki kolego, bardzo pomogłeś :th:
-
kliatyzacja dymi przez kratki nawiewu
badix dobrze prawi, to tylko para wodna
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Z google, szukałem informacji na temat A4 i trafiłem na kopalnie wiedzy :>
-
[B5 1Z] licznik
a wiesz gdzie moge zrobić taki test w okolicy gorzowa?
-
[B5 1Z] diagnostyka
chciałbym sie podpiać do kompa i zdiagnozować auto oraz wykasować inspekcje II w okolicy Gorzowa Wlkp. Czy wie ktoś gdzie można najlepiej to zrobic?
-
[B5 1Z] licznik
Witam. Mam problem z licznikiem, mianowicie jak włącze zapłon wskazówka od prędkościomierza zaczyna szybko drgać. Po uruchomieniu silnika nadal drga prędkosciomierz, natomiast brak wskazań obrotomierza. Czy ktoś może wie gdzie zlokalizować usterkę ew. jak naprawić? z góry dzięki za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i użytkowników A4. Właśnie nabyłem A4 1.9 TDI z roku `96 i jeszcze jestem w trakcie rejestracji, ale bardzo mi sie podoba