Jump to content
IGNORED

Koniec z Automapą PL

Recommended Posts

Właśnie zainstalowałem na moim palmtopie MIO najnowsze mapy IGO 2007. W zestawie jest Polska ( kod mapy 070321 ) Pierwsze co zrobiłem to wywaliłem Automapę. Po prostu rewelacja, w końcu coś lepszego w każdym calu.

mój znajomu korzysta z obu (legalne oprogramowanie, więc AM 4 miał już daawno) i również mu się podoba IGO.

No to możę wypiszcie zalety w porównaniu do AM

IGO nie ma takiego pokrycia jak AM i wkurza bo za pozno informuje o zjazdach ... A jezeli chodzi o europe to juz wogole nie ma co porownywac z TomTom'em. Za to jest bardzo przydatne jak jedziesz na balkany ...

IGO nie ma takiego pokrycia jak AM

Nowe mapy IGO są nie gorsze a jazda z IGO to jak dzień i noc w stosunku do Automapy która jest w obsłudze koszmarna. Co kto woli. Automapa przestała być jedyną dobrą i skuteczną nawigacją PL, tyle :cool:

Byc moze - ja nie uzywam (juz) ani jednego ani drugiego - dla mnie przydatny jest TomTom. Z IGO korzystam jedynie jak jak jade na Balkany... po polsce nie musze jej uzywac bo wiem gdzie jade :)

posiadam AM XXl i dla mnie jest oki. jak na polskie warunki :grin: ze zjazdami jest git. chyba zależy od wersji. podobno lepszej od XXL nie ma :grin: sugestie mile widziane co do nowych map

a jazda z IGO to jak dzień i noc w stosunku do Automapy która jest w obsłudze koszmarna

Konkrety kolego konkrety

Ja korzystam z navigo 2 fajny programik i bardzo czytelny i niedrogi polecam

Ja korzystam z navigo 2 fajny programik i bardzo czytelny i niedrogi polecam

to prawda, fajny i tani, ale że Igo jest lepsze od AM to odważne stwierdzenie. Myślę, że na AutoMapę i Navigo nie ma bata póki co..