Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak czesto myjecie swoje auto?


lnn

Rekomendowane odpowiedzi

ja myje jak jest brudne :razz: a ze na srebrnym malo co widac to nie za czesto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ta ankieta :?:

hehe ankiety nie ma bo za duzo opcji musialoby byc :mrgreen:

...ale wpisujcie co ile mniej wiecej dni ;) bo ja myje co tydzien okolo i sie zastanawiam czy nie za czesto i czy dobre to dla lakieru ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze jest czestrze oplukiwanie samochodu, niz raz co jakis czas tarcie brudu. Najwazniejsza rzecza jest to aby unikac mycia samnochodu w duzym sloncu, oraz zeby szmatki byly czyste bez ziarenek piasku. Trac rysujemy lakier.

Ja myje samochod raz w tygodniu + raz w tygodniu plucze woda zdemineralizowana na myjni samoobslugowej. Kazdy nie moze wyjsc z podziwu jak zawsze moj samochod blyszczy :)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myje raz w miesiacu ( choc ostatnio calą zimę 3 miesiące nie był myty :lol: ), za to w srodku raz w tygodniu obowiązkowe sprzątanie + mycie szybek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pbogusz13
pasta koloryzujaca

a to w jakim celu? :scratch:

bo mam pare rysek i wgniecen od kamyczkow i taka czerwona pasta (firmy nie pamietam) w miare ladnie to maskuje. A narazie nei mam kasy na lakiernika. A co nie ma sensu stosowanie takiej pasty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj co tydzien ale niekiedy autko stoi w garazu caly tydzien wiec wtedy co dwa tygodnie... :lol:

a no wlasnie ja mam kilka rysek po myjni :/ czym to zamalowac? i takie po kamyczkach na masce z autostrady ;/

ja slady po kamyczkach na zderzaku zamalowalem najpierw kredka koloryzujaca i tak samo wyski, pozniej kupilem lakier taki jak do paznokci tylko ze do samochodu i na dobre je zamalowalem i nic nie widac, a ryski (mam takie od kota dwie) dalej kredka lub woskiem koloryzujacym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj co weekend pucuje niunie.Full opcja.Oczywiście myje sam.Żadnym moim samochodem nie byłem nigdy w życiu na myjni automatycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiscie SAM - nie ma jak to sobie sam umyjesz autko a wieczorem spadnie deszcz !! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja średnio raz na trzy tygodnie, oczywiście sam. Wtedy jest popołudnie z głowy bo robię komplet - z wnętrzem oraz posprawdzaniem płynów i ogólnym obadaniem Niuni. Kilka razy byłem z konieczności na automatycznej myjce, wydaje mi się że to własnie po jednej z takich wizyt slady są do dziś na tylnym zderzaku -qrevskie rysy mi na bp zostawiło...

Ps. Jakich wosków uzywacie? Ja do tej pory używałem CarnaubaWax (taki żółty pojemnik) ale strasznie mi załązi w szczelinki różne, a że lakier ciemnogranatowy to kiepsko to wyglądało. Ostatni znalazłem wosk w spraju, nie wiem co to za wynalazek, ale wypróbowałem i chyba zdaje egzamin.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrevskie rysy mi na bp zostawiło...

Ja kupilem w jakims markecie "sciagaczke" do wody, i kur.a miala sruby pod guma i mi porysowala troche klape z tylu i szybe ..... wrrrr ale sie wtedy wkur.ilem :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrevskie rysy mi na bp zostawiło...

Ja kupilem w jakims markecie "sciagaczke" do wody, i kur.a miala sruby pod guma i mi porysowala troche klape z tylu i szybe ..... wrrrr ale sie wtedy wkur.ilem :neutral:

Widziałem w Leclercu takie ściagaczki , to takim gównem to bym z ciągnika nie ściągał wody :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...