Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak czesto myjecie swoje auto?


lnn

Rekomendowane odpowiedzi

zapomnialem dodac ze w okresie zimowym wcale nie myje powiedzmy ze jak umyje w listopadzie to pozniej w marcu najwczesniej :grin: Uwazam ze nie ma sensu myc jak wyjade i po chwili tak samo wyglada.Szkoda zachodu :wink: Wazne zeby w srodku bylo czyste :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem dodac ze w okresie zimowym wcale nie myje powiedzmy ze jak umyje w listopadzie to pozniej w marcu najwczesniej :grin: Uwazam ze nie ma sensu myc jak wyjade i po chwili tak samo wyglada.Szkoda zachodu :wink: Wazne zeby w srodku bylo czyste :mrgreen:

a sol ktora zostaje na samochodzie? :>

czasem trzeba przeplukac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myje raz na 3-4 tygodnie jak wpadne do rodzicow to przed domem szczotka wąż i jazda, w zime tez myje, szczegolnie jak np zostawiam samochod na dluzej w garazu i nim nie jezdze (wyjazd na narty). Srodek raz ma niesiac przetre kurz, raz na dwa odkurze, raczej nie piore samochodow jak nie jest szczegolnie brudna tapicerka bo to powoduje ze material pozniej brudzi sie 2x szybciej. Audi naszczescie nie musialem prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zimę też nie myłem niuni :) Kiedyś umyłem to mi poprzymarzało tu i tam w zawieszeniu :evil: Dlatego w tym roku od pierwszego śniegu do pierwszych dni na plusie ;) Poza tym Staram się myć niunię raz na tydzień, w środku co dwa/trzy tygodnie mi wystarcza - bo po porządnym wysprzątaniu wystarczy tylko raz na tydzień wytrzepać dywaniki i przetrzeć wilgotną i suchą szmatką i jest super :D Jeżdżę sam, więc nie bałaganię strasznie :) Czasem przetrę jeszcze z kurzu pod maską :D Na myjnie nie odważyłbym się jechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zazwyczaj na automatycznej myjni myje autko mam jedna sprawdzona gdzie szczotki sa czesto wymieniane a wlokna nie rysuja lakieru po za tym przed kazdym programem jest dwoch chlopakow ktorzy myja recznie... w zimie tez czesto tam jezdzilem co gdzies 2 tygodnie wjezdzalem w tunel zamykali wjazd cieplo w srodku bylo, osuszali mi fajnie autko i cieszylem sie z jazdy czystym autkiem :D tylko z\e ja malo jezdze to mylem zeby autko nie stalo cale w soli w garazu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zazwyczaj na automatycznej myjni myje autko mam jedna sprawdzona gdzie szczotki sa czesto wymieniane a wlokna nie rysuja lakieru

Nie wierze w to , że nie rysują.Zobaczysz samo za jakiś czas jak postawisz autko na słońcu i się przyjrzysz jak ładnie lakier wygląda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko te szczotki nie sa zrobione z tych gowni...ych zylek czy wlokienek tylko takiej pianki czy gumy takiej mieciutkiej nie wiem co to jest ale autka nie rysuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej myc autko samemu ale na myjni bezdotykowej jest rowniez dobrze wtedy kiedy nie ma czasu i ochoty na wlasna inwencje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ktore myjnie nie chca myc czerwonych aut bo ten lakier jest szczegolnie narazony

na ten srodek do mycia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ktore myjnie nie chca myc czerwonych aut bo ten lakier jest szczegolnie narazony

na ten srodek do mycia :mrgreen:

Dzieńdobry! Czerwonych aut nie obsługujemy!

Dobre by było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko tylko na odpowiedzialnosc klijenta bo z tym lakierem nie dzieje sie oczywiscie po jednym myciu ale po wielu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tych myjniach tunelowych? Zwłaszcza tej w Lublinie koło Gajka.

Jak każda inna automatyczna rysuje lakier. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wszystkich ostrzec przed używaniem ściągaczki do wody. Może nie po to aby jej wcale nie używać bo jak jest auto dobrze umyte i spłukane to można zachowując ostrożność jej użyć. Dlaczego? otóż kupiłem kiedyś bardoz dobrą ściągaczkę, mięciutka guma itp. bez metalowych elementów jednak nadrobniejsze ziarenka piasku które podejdą pod tą gumeczkę skutecznie rysują lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wszystkich ostrzec przed używaniem ściągaczki do wody. Może nie po to aby jej wcale nie używać bo jak jest auto dobrze umyte i spłukane to można zachowując ostrożność jej użyć. Dlaczego? otóż kupiłem kiedyś bardoz dobrą ściągaczkę, mięciutka guma itp. bez metalowych elementów jednak nadrobniejsze ziarenka piasku które podejdą pod tą gumeczkę skutecznie rysują lakier.

Ale przecież tak samo może być jak ziarenko piasku zostanie Ci na przykład pod irchą.Więc nie ma reguły czym wycierasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...