-
Dobrzy chiptunerzy
Glownie specjalizuja sie w japonczykach i Oplach. Zostawilem im swojego 200sx i jestem zadowolony z efektow. Czasami maja problemy z terminami, ale to chyba jak kazdy tuner w PL. Co najwazniejsze maja bardzo przystepne ceny.
-
Grupowe hamowanie w firmie ROCAR kolo Gliwic.
TTC ma jednoosiowa hamownie
-
Grupowe hamowanie w firmie ROCAR kolo Gliwic.
Mad_MAX nie orientowales sie moze na tej hamowni jakie sa ceny? Elprosys Gliwice ul. Tarnogórska 140, 44-100 Gliwice kontakt: Mariusz Najmowicz tel. (0-32) 301-2-301 Bo to dla wiekszosci byloby troche blizej... Jetronik Wrocław ul. Opolska 159, 52-013 Wrocław kontakt: Zbigniew Sulak tel. (0-71) 342-57-61, kom. 605-543-080 Hamownia LPS 3000 (dwuosiowa – 4x4, 3 hamulce elektrowirowe).
-
Grupowe hamowanie w firmie ROCAR kolo Gliwic.
Ja na 90% tez sie pisze. A ile biora za RWD
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
Hehe dzieki Tylko musisz zdac sobie sprawe z jeden waznej rzeczy... Moj 200sx przy spokojnej jezdzie lyka 13litrow/100km, a przy ostrym butowaniu jakies 25L. S14 ma jeszcze wieksza moc i pojemnosc wiec pewnie potrzebuje wiecej paliwa do przemieszczania sie Jezeli decydujesz sie na s14 to moim zdaniem jedynym wlasciwym wyborem jest S14a. A co do latania bokiem to dopiero zaczynam i nie ma zbytnio co ogladac... S13 w serii nie miala szpery (byla to tylko opcja), wiec to nie jest prawdziwe latanie bokiem Za niedlugo pospawa sie tylni most i bedzie git
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
Dzieki Nie chcialem wolnossaka, bo po co mi kolejny dupowoz Jezeli o turbine odpowiednio sie dba i uzywa z glowa to jest w stanie dosc dlugo pozyc. T25 nie posiedzi pod maska zbyt dlugo
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
No niezle nim sie smiga Jez seryjny nawet jakos daje sobie rade, a przed nim jeszcze dluga droga :> Gratuluje Bety Prowadzilem taka dokladnie z takim samym silnikiem i nawet daje sobie rade. Tylko wciaga sporo paliwa...
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
Tez podpinam sie pod temat i rowniez musze sie do czegos przyznac... http://img477.imageshack.us/my.php?image=20070824102wt7.jpg http://img443.imageshack.us/my.php?image=20070824104ru1.jpg http://img213.imageshack.us/my.php?image=20070824103dn8.jpg Lepsze to niz dziadkowoz... No i fun o duzo wiekszy :> Ale Audika nigdy na nic nie zamienie, dlatego A4 dalej stoi pod domem
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
Jezeli masz na mysli wypadek na trasie pomiedzy Tarnowskiemi Gorami a Tworogiem to glowna przyczyna byla nadmierna predkosc. Koles jechal jedyne 200 km/h i z taka tez wpadl na ciezarowke... Glupota nie z tej ziemi
-
Używane klocki a nowe tarcze hamulcowe
Tylko na przedniej osi. Teraz wlasnie nie pamietam dokladnie czy to zajscie bylo juz na nowych klockach czy jeszcze na starych... Klocek jakos moze sie roznie dopasowywac do tarczy ? Bo jak je ogladalem to sa jak nowki. A z kasa w tym wieku sie nie przelewa, wiec decyzja musi byc przemyslana
-
Używane klocki a nowe tarcze hamulcowe
Niedawno jadac na autostradzie przegrzalem hamulce i troszke sie powyginaly. Sa juz ogolnie w slabym stanie dlatego chcialem wymienic na nowe. Pytanie mam odnosnie klockow, poniewaz niedawno byly wymieniane i maja ok 5 tys przebiegu wiec czy jest mozliwosc wymiany samych tarcz bez kupna nowych klockow ?
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
Widze ze chlopie wlasnie sie okresliles... Smiech na sali Krytyki nie potrafisz przyjac, a od razu odnosisz sie do osobistych wycieczek. Szkoda mi ciebie :biggrin: Powiedz mi co ma wiek do tego co mysle i jaka wyrazam opinie Po pierwsze sam nie wiesz co to znaczy tuning. On nie ma nic wspolnego z doklejaniem laminatu, montowaniem siatki i naklejaniem jakis obrazkow :smile: Cisnieniejusz sie zbytnio
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
Dobrze powiedziane, ale do tego nalezy podchodzic z glowa. By sie za cos brac trzeba miec kase i jakas koncepcje. W innym przypadku jest to mega druciarstwo i wiocha. Auto ma zwracac uwage i przywolywac przyjemne mysli, a nie smiech... PS. Polecam slownik otrograficzny
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
Mam Stage 3 by Maptek (Ecutek), 360 KM/450 Nm Generalnie autko robi wiatrak z S4 :twisted: Zasugerowalem sie chlapaczami :smile: STi jest przepiekna, tylko teraz lamie sie serce patrzac na to co ma zamiar Subaru wypuscic na rynek :frown:
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
Dla mnie te niebieskie autko nie ma sobie rownych :twisted: Tylko nie bijcie.... Masz pakiet Prodrive'a
Peter
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta