Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak czesto myjecie swoje auto?


lnn

Rekomendowane odpowiedzi

kolor ciemny jest strasznie brudzacym sie dlatego wymaga czestego mycia zeby ladnie sie prezentowala fura ale raz w tyg to dla mnie max :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor ciemny jest strasznie brudzacym

masz racje,a zeby ladnie umyc czarne lub butelkowo zielone auto i nie bylo widac zadnych zaciekow, to naprawdetrzeba sie 3 razy bardziej napracowac niz przy jasnym....naszczescie nie mam juz takiegoproblemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pobilem swoj rekord dlugosci mycia auta - 10 godzin Czyszczenie srodka, mycie zewnetrzne i polerowanie woskiem Az cala rodzina sie ze mnie smiala, ale czego nie robi sie dla audi

Hehe ale zes zaszalal :roll: Ja wlasnie probuje sie zebrac i ide powoli myc autko, a jutro moze fotki na konkurs :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pobilem swoj rekord dlugosci mycia auta - 10 godzin

mam nadzieje ze pozniej nie spadl deszcz i efekty pracy zostaly zmyte :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pobilem swoj rekord dlugosci mycia auta - 10 godzin

mam nadzieje ze pozniej nie spadl deszcz i efekty pracy zostaly zmyte :wink:

Jak pastowalem to pare razy musialem chowac auto do garazu bo zaczynalo padac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pobilem swoj rekord dlugosci mycia auta - 10 godzin Czyszczenie srodka, mycie zewnetrzne i polerowanie woskiem Az cala rodzina sie ze mnie smiala, ale czego nie robi sie dla audi

Nie no pełny szcunek ja bym tyle niemógł dla mnie 5 godzin to max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak myje raz na tydzień na dwa.Kurde dobrze bryke umyć i wysprzątać to naprawde trzeba 2 dni . Dobra ide myć bo fajna pogoda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole myć sam , a że niemam czasu robie to raz na miesiąc :oops:

eh ja tez wole, ale robie to jak relax i wtedy poswiecam pol soboty na pieszczenie niuni -ale zadko mam na to czs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najgorzej się wku..iam jak umyje auto wywoskuje a tu deszcz i bądź człowieku zdrowy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myje auto co tydzien, a ostatnio codziennie oplukuje karcherem z kurzu, bo droga osiedlowa, przy ktorej mieszkam istnieje tylko w czesci i po godzinie juz mam autko zakurzone... podlaczenie karchera to 10 minut, plukanie to kolejne 5 i autko wyglada calkiem inaczej :) poza tym, nigdy nie myje auta woda z kranu - jest tam wiecej kamienia niz pod naszymi drogami i mycie zajmuje duzo wiecej czasu (trzeba przejechac cale auto miekka szmatka na mokro i potem na sucho) a i tak nie daje takiego efektu jak po myciu deszczowka (zawsze mam jej kilka tysiecy litrow pod reka :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r, na tych ciemnych kolorach to karzdy kurz widać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie to raz na 2 tygodnie góra w ręcznej a tak to często podjeżdzam na myjke ciśnieniową by samemu spłukać kurz. No i raz na miesiąc czasami się zmuszę by go nawoskować.

Lublin samoobsługa 3zł/3min (4 tryby) Hanesco na ul. Nałęczowskiej. A wy Lubliniacy gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...