Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Puerto

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jutro jade do mechanika ....
  2. Witam mi tez klekocze udało wam sie cos z tym zrobic ?? jak tak to napiszcie... z gory dziekuje
  3. Witam U mnie tez skaczą tylko ze jedynie jak stoje i wrzucam na luz i w wiekszosci na zimnym silniku. Raz po zapaleniu mi zgasł obroty wachały sie 300 - 1000 ... nie mam pojecia co to moze byc. Aha i jeszcze jedno: mniej wiecej przy ok 4500 - 5000 mozna odczuc brak mocy tak jakby sie dławił. Jesli moze mi ktos pomoc to bardzo prosze o jakies informacje . Z gory dziekuje
  4. Dzieki serdeczne dam znac jak cos sie wyjasni ...
  5. sorki faktycznie chodzi mi o spaliny w samochodzie. Z góry dziekuje za odpowiedż.
  6. Witam serdecznie ! Od jakiegos czasu czuje zapach benzyny w samochodzie gdy właczony jest nawiew nie ma problemu jak chodzi klima.Prosze o pomoc coraz częściej wychodze z samochodu naćpany
  7. Yo!!ja nie mogłem tego skasowac nawet przez vag a ale mi to nie przeszkadza
  8. Faktycznie znalazłem cos na forum ale juz byłem u mechanika i komputer wogóle nie wchodzi w klime nie dało sie jej załączyc ... w silnik ok wszystko wporzo ale w klime wchodził a po chwili wychodził
  9. Witam wszystkich !!! Mam problem zaczął mi migac panel po ok minucie sie uspokaja ... włączam snieżynke i powinno leciec zimne powietrze ... a tu lipa nic nie leci tylko gorące powietrze na szyby nie wiem co sie dziej co to moze byc i ile mnie bedzie kosztowac ?? ...
  10. raz na dwa tygodnie
  11. Moja landrynka przejechała 726 km po niemieckiej autostradzie spaliła mi 60 litrow paliwa a jechałem srednio 160-180 km/h i to z klimą
  12. no miesci sie z fartem ... moze nic sie nie stanie pozdr
  13. Witam wszystkich szukam listwy do mojej a4 i niestety nie nic. potrzebuje tej długiej co leci pod drzwiami , prwdopodobnie jak ktos montował podnosnik to wyłamał mi troche przed tylnym lewym kołem. nie wie ktos gdzie moge dostac taka listwe ?? z gory dziekuje i pozdrawiam [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 2006-08-04, 17:09 ] przed rozpoczęciem korzystania z forum grzecznie jest przestawić się w dziale Newbie
  14. na bagnet patrzyłem jest na max i zastanawiam sie czy nie wydmucha mi uszczelki jak troche przygazuje ??
  15. Ile leje sie oleju do silnika 1.6 bo gosciu wlał mi 3.8 litra nie wiem czy nie za duzo ?? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.