-
obroty w a4 1,6
jutro jade do mechanika ....
-
[ALL B5] Klekotanie w silniku - hydrauliczne popychacze
Witam mi tez klekocze udało wam sie cos z tym zrobic ?? jak tak to napiszcie... z gory dziekuje
-
obroty w a4 1,6
Witam U mnie tez skaczą tylko ze jedynie jak stoje i wrzucam na luz i w wiekszosci na zimnym silniku. Raz po zapaleniu mi zgasł obroty wachały sie 300 - 1000 ... nie mam pojecia co to moze byc. Aha i jeszcze jedno: mniej wiecej przy ok 4500 - 5000 mozna odczuc brak mocy tak jakby sie dławił. Jesli moze mi ktos pomoc to bardzo prosze o jakies informacje . Z gory dziekuje
-
Czuć spaliny podczas działania nawiewu :(
Dzieki serdeczne dam znac jak cos sie wyjasni ...
-
Czuć spaliny podczas działania nawiewu :(
sorki faktycznie chodzi mi o spaliny w samochodzie. Z góry dziekuje za odpowiedż.
-
Czuć spaliny podczas działania nawiewu :(
Witam serdecznie ! Od jakiegos czasu czuje zapach benzyny w samochodzie gdy właczony jest nawiew nie ma problemu jak chodzi klima.Prosze o pomoc coraz częściej wychodze z samochodu naćpany
-
czy to inspekcja olejowa?
Yo!!ja nie mogłem tego skasowac nawet przez vag a ale mi to nie przeszkadza
-
zimne nie leci :(
Faktycznie znalazłem cos na forum ale juz byłem u mechanika i komputer wogóle nie wchodzi w klime nie dało sie jej załączyc ... w silnik ok wszystko wporzo ale w klime wchodził a po chwili wychodził
-
zimne nie leci :(
Witam wszystkich !!! Mam problem zaczął mi migac panel po ok minucie sie uspokaja ... włączam snieżynke i powinno leciec zimne powietrze ... a tu lipa nic nie leci tylko gorące powietrze na szyby nie wiem co sie dziej co to moze byc i ile mnie bedzie kosztowac ?? ...
-
jak czesto myjecie swoje auto?
raz na dwa tygodnie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Moja landrynka przejechała 726 km po niemieckiej autostradzie spaliła mi 60 litrow paliwa a jechałem srednio 160-180 km/h i to z klimą
-
Ile oleju w silniku ??
no miesci sie z fartem ... moze nic sie nie stanie pozdr
-
Gdzie moge dostac listwe??
Witam wszystkich szukam listwy do mojej a4 i niestety nie nic. potrzebuje tej długiej co leci pod drzwiami , prwdopodobnie jak ktos montował podnosnik to wyłamał mi troche przed tylnym lewym kołem. nie wie ktos gdzie moge dostac taka listwe ?? z gory dziekuje i pozdrawiam [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 2006-08-04, 17:09 ] przed rozpoczęciem korzystania z forum grzecznie jest przestawić się w dziale Newbie
-
Ile oleju w silniku ??
na bagnet patrzyłem jest na max i zastanawiam sie czy nie wydmucha mi uszczelki jak troche przygazuje ??
-
Ile oleju w silniku ??
Ile leje sie oleju do silnika 1.6 bo gosciu wlał mi 3.8 litra nie wiem czy nie za duzo ?? Pozdrawiam
Puerto
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta