Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rogul

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rogul

  1. gleba została alu sa na gumach 225/45/17 te co mam teraz sa mało spotykane :mrgreen: :hurra: mała sesja : i alu na zegarach :-D [br]Dopisany: 18 Maj 2008, 21:34_________________________________________________nowa sesja zdjeciowa
  2. DZieki za info postaram sie zjawic
  3. jak można sie za to zabrać ??
  4. ten który jest zaraz pod szyba, w który sie zaciaga rolete bagaznika demontował go ktoś ??
  5. dzieki stary nie jestem jeszte tak oblatany na tym forum
  6. jak zdemontować plastik w bagażniku Avant b5 ten co jest zaraz pod szyba po prawej stronie?? * nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem); zwróć też uwagę na to, że ciągle gubisz literki w słowach - lukaszr
  7. tak jak w temacie. doszlem do fazy, mam licznik na kolanach i co dalej???
  8. efekt efektem ale ja tym autem jezdze dużo na co dzień i czeba nim wszedzie dojechac. zawislem juznim nie raz, nie miłe wrazenie alno jak tre podloga o wszytsko decyzja padla bede dzwogal na geincie
  9. ludziska zejdzcie na ziemie to jest PL a nie Stany załoze 17" bez rantu zeby wizualnie była wieksza [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 08:59 _________________________________________________moze zaproponujecei jakeis alu do 2500zł ? ja scratchchin nad tymi http://moto.allegro.pl/item341458856_s_line_audi_vw_oryginalne_nowe_zobacz_szok_fv.html wiem ze sa juz obyte i pół narodu na nich jezdzi ale do czarnego wysmienicie pasuja hurra
  10. koledzy a mozna jakos sprawdzic czy fela jest produkcji włoskiej ??
  11. Alu zostało SPRZEDANE troche żal ale beda lepsze
  12. Witam kupiłem auto z niemic i mam takie pytanie do kogo sie zkierowac aby mi zmienił jezyk i wgrał PL mapy??
  13. ładniutka a jaki wypas??
  14. teraz 1000 gadasz a jak chcaile kupic to chcialems 1400 na 2 gumach :tongue4:[br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 07:56 _________________________________________________teraz 1000 gadasz a jak chcaile kupic to chcialems 1400 na 2 gumach :tongue4: wczoraj zarżnołem glosniki prawdo podobnie wystargalo je z cewki bo strasznie trzeszcza co proponujecie? jednostke sterujaca chciabym zostawic <nie wrzuca sie w oczy > ps wzmak i okablowanie mam w garazu tylko czy podejdzie do tego radaj?
  15. a dokladnei to mam 17" z przodu 8" i ET 55 i dystans 20mm z tyłu 8,5" i ET 48 i dystans 20mm opony przud 205/40/17 tył 215/40/17 kumpel mi powiedział ze w Quattro musza byc identyczne kola jak i na przodzi tak i na tyle bo moze mi sie spieprzy torsen w skrzyni. a jakei jest wasze zdanei na ten temat?? i czy mzna dobra tak opony aby wyrównac ta róznice miedzy przodem a tylem ?? mugbym jeszce pokabinowac z dystansami tylko jak ? aby zminimalizowac róznice miedzy przodem a tylem ??
  16. dokladnie chodzi mi o różnicy 0,5" na feldze miedzy przodem a tylem
  17. rózne fegi i ogumienie a Quattro ???? co wy o tym sadzicie? slyszalem rózen opinie na ten temat
  18. tak RH WZ3 2 czesciowe przód 8" tył 8,5" oponki 205/40 tył 215/40 tez mi sie podobaja
  19. tak mam gwint KW teraz rozgladam sei za Alu i czarna szyba [br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 23:22 _________________________________________________a dzis wrócielem z malej sesji zdjeciowej
  20. Super impreza przyjehcalem równo o 9 pod rynek i mi szcena opadla tyle A4ek czekam na foto
  21. witam mam takie pytanie czym poklejic 2 czesciowe felgi?? to jest jakas specjalna masza?? klej?? gdzie mozna to dostac??
  22. nic dodac nic ujac PIEKNAaa :>
  23. jakos nie umie sie do tych pierwszych przekonać na allegro nówki latają po 4000 zł + gumy co do ceny na razie nie chce zapeszać [br]Dopisany: 18 Luty 2008, 02:19 _________________________________________________dzis odebralem auto z pralni
  24. ja sie dolacze do was w niedzilele na ryneczku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.