Treść opublikowana przez Rogul
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
Auto SPRZEDANE
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
gleba została alu sa na gumach 225/45/17 te co mam teraz sa mało spotykane :mrgreen: :hurra: mała sesja : i alu na zegarach :-D [br]Dopisany: 18 Maj 2008, 21:34_________________________________________________nowa sesja zdjeciowa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
DZieki za info postaram sie zjawic
-
[B5 AKN] Demontaż plastiku
jak można sie za to zabrać ??
-
[B5 AKN] Demontaż plastiku
ten który jest zaraz pod szyba, w który sie zaciaga rolete bagaznika demontował go ktoś ??
-
[B5 AKN] Jak rozebrać licznik aby założyć chrom ramki na zegary ?
dzieki stary nie jestem jeszte tak oblatany na tym forum
-
[B5 AKN] Demontaż plastiku
jak zdemontować plastik w bagażniku Avant b5 ten co jest zaraz pod szyba po prawej stronie?? * nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem); zwróć też uwagę na to, że ciągle gubisz literki w słowach - lukaszr
-
[B5 AKN] Jak rozebrać licznik aby założyć chrom ramki na zegary ?
tak jak w temacie. doszlem do fazy, mam licznik na kolanach i co dalej???
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
efekt efektem ale ja tym autem jezdze dużo na co dzień i czeba nim wszedzie dojechac. zawislem juznim nie raz, nie miłe wrazenie alno jak tre podloga o wszytsko decyzja padla bede dzwogal na geincie
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
ludziska zejdzcie na ziemie to jest PL a nie Stany załoze 17" bez rantu zeby wizualnie była wieksza [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 08:59 _________________________________________________moze zaproponujecei jakeis alu do 2500zł ? ja scratchchin nad tymi http://moto.allegro.pl/item341458856_s_line_audi_vw_oryginalne_nowe_zobacz_szok_fv.html wiem ze sa juz obyte i pół narodu na nich jezdzi ale do czarnego wysmienicie pasuja hurra
-
[ALL] Co myślicie na temat tych kompletów ?
koledzy a mozna jakos sprawdzic czy fela jest produkcji włoskiej ??
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
Alu zostało SPRZEDANE troche żal ale beda lepsze
-
[B5 all] PL jezyk i mapy do navi
Witam kupiłem auto z niemic i mam takie pytanie do kogo sie zkierowac aby mi zmienił jezyk i wgrał PL mapy??
-
[B5 AJM] Moje Audi
ładniutka a jaki wypas??
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
teraz 1000 gadasz a jak chcaile kupic to chcialems 1400 na 2 gumach :tongue4:[br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 07:56 _________________________________________________teraz 1000 gadasz a jak chcaile kupic to chcialems 1400 na 2 gumach :tongue4: wczoraj zarżnołem glosniki prawdo podobnie wystargalo je z cewki bo strasznie trzeszcza co proponujecie? jednostke sterujaca chciabym zostawic <nie wrzuca sie w oczy > ps wzmak i okablowanie mam w garazu tylko czy podejdzie do tego radaj?
-
rózne fegi i ogumienie a Quattro ????
a dokladnei to mam 17" z przodu 8" i ET 55 i dystans 20mm z tyłu 8,5" i ET 48 i dystans 20mm opony przud 205/40/17 tył 215/40/17 kumpel mi powiedział ze w Quattro musza byc identyczne kola jak i na przodzi tak i na tyle bo moze mi sie spieprzy torsen w skrzyni. a jakei jest wasze zdanei na ten temat?? i czy mzna dobra tak opony aby wyrównac ta róznice miedzy przodem a tylem ?? mugbym jeszce pokabinowac z dystansami tylko jak ? aby zminimalizowac róznice miedzy przodem a tylem ??
-
rózne fegi i ogumienie a Quattro ????
dokladnie chodzi mi o różnicy 0,5" na feldze miedzy przodem a tylem
-
rózne fegi i ogumienie a Quattro ????
rózne fegi i ogumienie a Quattro ???? co wy o tym sadzicie? slyszalem rózen opinie na ten temat
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
tak RH WZ3 2 czesciowe przód 8" tył 8,5" oponki 205/40 tył 215/40 tez mi sie podobaja
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
tak mam gwint KW teraz rozgladam sei za Alu i czarna szyba [br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 23:22 _________________________________________________a dzis wrócielem z malej sesji zdjeciowej
-
Wrazenia po II urodzinach Klubu :)
Super impreza przyjehcalem równo o 9 pod rynek i mi szcena opadla tyle A4ek czekam na foto
-
czym sie "kleji" 2 czesciowe felgi?
witam mam takie pytanie czym poklejic 2 czesciowe felgi?? to jest jakas specjalna masza?? klej?? gdzie mozna to dostac??
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
nic dodac nic ujac PIEKNAaa :>
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
jakos nie umie sie do tych pierwszych przekonać na allegro nówki latają po 4000 zł + gumy co do ceny na razie nie chce zapeszać [br]Dopisany: 18 Luty 2008, 02:19 _________________________________________________dzis odebralem auto z pralni
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
ja sie dolacze do was w niedzilele na ryneczku