Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

9 stycznia tego roku nabyłem 4

2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic

chrom opcja bez skóry :confused4:

jak narazie gwint KW

na sezon 2008

alu 17"

czasne szyby

chip na 180KM

i moze zderzaki z RSy :naughty:

ale to wszystko zalezy od $$

wiecej foto jak umyje fure :tongue4:

fotki zaraz po zakupie

d10b6f092f6bdab9.jpg

61d99103e1d94b97.jpg

58c1f4c1258d6fa2.jpg

139bcc7008ca1f0b.jpg

74a3994c58162271.jpg

Opublikowano

Siemanko Rogul :) Wiesz co ? WSTYDZ SIE!! Takiej brudnej dajesz foty ?? :no: Wymyj , nawoskuj i dopieor a nie taka tandeta :polew:

Pozatym jak masz tam gwint do dupcie raz dwa podnies z 1 cm a przód z 2 w dół ;)

Wygląda ładnie... Tak masywnie :)

Powiem Ci ze ładnie by na moich felach wyglądała :decayed:

I widze ze zaraz zamawiam do swojej grilla po lifcie :D:hi:

Opublikowano

fajna

ale ten wydech taki nietypowy jak na TDI :wink4:

Opublikowano

pokarz jeszcze jak środeczek wygląda. ogólnie oczywiście ze to piękny samochód ale... kto skrzywdził tą niunię takimi kominami :doh1:

Opublikowano

Fajna fura :th: ale wydech nie pasuje :thumbdown:

Opublikowano

Nie to ze sie czepiam... ale dostała w prawe drzwi ?? :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

delikatnie uszczelka odstaje tylko, sie nie czepiaj :wink4:

a tak na serio rzeczywiscie albo niedomkniete drzwi albo sam nie wiem co...

Opublikowano

Moje oko raczej wyłapuje odstającą ramke o krzywe drzwi :D Ale jak tylko drzwi to zaden wstyd :D

Wyłapałem chyba to wiec Rogul juz na pewno nie kupi odemnie chama felasi :D

Opublikowano

fajna, ale wydech trochę wygląda kiepsko spasowany na fotce.

ps. jak wstawiasz fotki na forum, wstawiaj je w rozmiarze 640x480 to się nie spikselizują jak teraz :)

Opublikowano

siema mi sie podoba super avant

pozdrawiam dziuniek

Opublikowano

No ta to mi sie podoba kolor , chromki no poprostu przezjbista :kox:

Opublikowano
  • Autor

a kto powiedzieł ze nie był dojechany z boku ??

brawo za spostrzegawczosc NOSBa (i tak bym nie kupił twych felg bo sa :thumbdown::polew:)

ja go takiego kupiłem z tymi kominami <potem cos sie wymysli>

dzwigał i obnizał bede jak przyjda Alu :tongue4:

jak doprowadze moja 4 do stanu urzywalnosci to porobie foto :naughty:

Opublikowano

Ma sie tą nutke detektywa :decayed:

Ale ogólnie zeby tylko po takich stłuczkach auta byly to by było pieknie ;) Tak ze zadna afera :)

A ten tego... Na moje oko by sie łądnie prezenciła na moich :P Ale jak nie to pojdą na allegro jak sezon nadejdzie ;)

Opublikowano

oj furka ladna :decayed: ladnie wygladalyby te grube chromowane kominy z a6 po lift :notworthy:

Opublikowano

Fajna tylko troche brudna, wez te kuminy przypiłuj bo za mocno pieją

Opublikowano
  • Autor

dzis zmieniłem wszystkie filtry z firmy "Filtron" i zalałem silnik Mobil-em Formula S 10w-40

jutro zabieram sie za szorowanie mojej czwórki :naughty:

Opublikowano

Filtrony to bez obrazy gówno ;) Trzeba było zainwestowac w knechty ;) Do mobila jakos tez nie mam zufania :D

Kurde sam sie musze zdecydowac na jakis olej i nie wiem co wlac po remoncie :embarrassed:

Szoruj szoruj ma sie błyszczec jak psu jajca na słoncu :D

Opublikowano

eeeeeeeeeee filtron nie jest taki zły :mysli:

bardzo ladna czwóreczka :notworthy: a ten silniczek :drool:

Opublikowano
  • Autor

też mi sie podoba ten motorek :naughty:[br]Dopisany: 16 Luty 2008, 09:36 _________________________________________________mam dylemat co na lato założyć padło na 17" tylko jakie :mysli:

cb81383bb0c8b878.jpg

czy

b85353f752cc086b.jpg

moze ktos zrobvic VT ??

Opublikowano

pierwsze lepsze

jaka cena z komplet ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.