-
[ALL B5] Masy własne A4 oraz innych VAGów
dzięki chłopaki
-
[ALL B5] Masy własne A4 oraz innych VAGów
ooo, thx. tego było mi trzeba a czy ktoś z Was wie na szybko która buda jest najcięższa? audi? passat, czy skoda?
-
[ALL B5] Masy własne A4 oraz innych VAGów
Witam, mam takie pytanie o masy własne A4-rek, najbardziej interesuje mnie A4 B5 oraz jak się mają masy Skody Octavii I oraz Passatów od 35i do B5 z takimi samymi silnikami właśnie do samochodów Audi. Z góry dzięki
-
sportmile a4 1.8t
oj, marnie wygląda to evo przy tej a4
-
[B6 AMB] Moje Audi A4 AWD
mmm pomorańcze w kierunku, bose na pokładzie, ładna felga :th:podoba mi się
-
[B6 AVF] Cały SZARY AVANT 1.9TDI + wnętrze
świetna, ale jakaś fela uwydatniająca linię nadwozia by się przydała
-
[B5 ADP] Dławienie się silnika 1,6
pompa paliwa, syf w baku, zapchany, nieszczelny dolot. Opisz jak wkręca się, przy jakich obrotach to występuje.
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
fajna, ale wydech trochę wygląda kiepsko spasowany na fotce. ps. jak wstawiasz fotki na forum, wstawiaj je w rozmiarze 640x480 to się nie spikselizują jak teraz
-
[B5 AFN] Żaba
chodziło mi o to, że zawsze gorzej spasować zespoloną. czasami, lampa siedzi itd, ale nie wygląda to dobrze, przeglądając fotki różnych aut, dlatego moim zdaniem bezpieczniej dla freona będzie zamontowanie halogenów a jakby tak prysnąć całe zderzaki i progi CAŁE w kolor?
-
[B5 AFN] Żaba
sonary stwarzają? sam napisałeś, że tak. jest zgodna z moją opinią, więc nie wiem o co halo. no ale...różnie to też w wypadku innych firm bywa czasami są problemy ze spasowaniem, jeśli auto było walone i jakaś szachla coś tego owego. nawet ori lamy ciężko ustawić. redukcja o 1 - faktycznie post byl przed nasza rozmowa
-
[B5 AFN] Żaba
jeśli chodzi o lampy, to zespolone to bywają problematyczne, ustawienie ich itd. natomiast wydaje mi się, że lepiej zainwestować w halogeny znacznie nawet niewłączone poprawiają wygląd auta.
-
[B5 AFN] Moja pierwsza A4:)
tylnie lampy out, no i jakieś 17'' na czasie załatwią sprawę
-
[B5 AVG] Albinos - może nowe felgi co sądzicie???
bardzo mi się podoba, czysta seria, kolor dubai style trochę mi drewno w a4 nie podchodzi, ale i tak jedna z ładniejszych na forum. co zmienić? nic. :th:
-
[B5 AWT] Moja A4 - full opcja....
wsadź linki między wówczas będą fotki widnieć normalnie na stronie, bo tak to jest nieczytelne :gwizdanie:
-
Co Cię denerwuje w audi A4
nie jest. nie ja go zacząłem. napisałem co mnie drażni w A4, po czym zostałem zrównany z zazdrośnikiem i zaczęły się komentarze ze strony posiadaczy tych zacnych wózków mam nadzieję, że moderatorzy wykasują OT, a nie zamkną temat
..::CZARNY::..
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta