Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Cały SZARY AVANT 1.9TDI + wnętrze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

oto mój nowy pojazd b6 avant 1.9tdi 130ps 2004r

wyposażenie z grubsza to norma, ma rns-e, xenon, kolor FIS i całą tą resztę elektryki :wink4:

aV1jHwgS.jpg

aV1jII69.jpg

Pq1gspU9.jpg

aV1jJHsJ.jpg

aV1jK7Ui.jpg

http://aV1o0crS.jpg

http://aV1o3QW0.jpg

http://aV1o5tbS.jpg

póki co dodane:

- płyta DVD RNS-E navigation 2008

- opony zimowe Nokian WR 205/55 r16 na alu ori

- fotelik Recaro Young Sport dla mojego synka :>

a plany to:

- jakieś 17stki na lato najlepiej audi

- bardzo lekkie przyciemnienie szyb

- i chyba zdjęcie znaczków (diesla kupiłem z wyboru, ale po prostu podobają mi się gładkie klapy)

- może chip no nie wiem (wyżywam się w terenie :kox: )

to tak z grubsza i czekam na sugestie

sorki za liche zdjęcia robiłem je akurat kamerką ...

ale jak go teraz umyję sięgnę po aparat :decayed:

[/img]

Opublikowano

świetna, ale jakaś fela uwydatniająca linię nadwozia by się przydała :naughty:

Opublikowano
  • Autor

co do fel to właśnie także liczę na WAS audiacy i nie tylko.. :>

Opublikowano

chyba raczej Bi Xenon :P

śliczna furka daj jeszcze zdjecia środka :)

Opublikowano

Kolor taki jak mój :th: :decayed: Możesz wrzucić fotki wnetrza? U mnie natomiast jest Gracco Kidd 123

Opublikowano
  • Autor

no ludziska

chciałbym więcej opinii na temat OOOO

co sugerujecie jakieś pomysły??

Opublikowano

Witam

Wrzuć lepsze foto to i dyskusja się ożywi :)

Co tu dużo pisać Avancik B6 to piękna maszyna sama w sobie...

Jeśli interesuje Cię coś ekstremalnego to luknij tutaj...

http://pl.youtube.com/watch?v=3P3jYOjqFmA&feature=related

Jeżeli natomiast ma być nie kosztem nowego b8 :wink4: to tak:

- przy twoim kolorku bez eksperymentów tylko felgi s-line

- dolny i górny grill od s4

- nie masz chrom listew wokół szyb - to lepiej nakładki na lusterka satynowe

- widzę, że plastiki masz w kolorku :th:

Jeśli budżet (połowica :wink4:) na to pozwoli to luknij na :audi:Flyera albo np.Malika

Pozdr.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

właściwie to szukałem b7 ale ten konkretny egzemplarz się trafił w super stanie no i ...

chromu wokół szyb nie ma i to faktycznie jest jak dla mnie bomba

generalnie ta Twoja wizja radek79 całkiem całkiem.. :th: [br]Dopisany: 19 Luty 2008, 21:42 _________________________________________________dodałem zdjęcia wnętrza

...dla Ciebie Boberku :tongue4:

Opublikowano

jesli mialbym cos dodawac, to zaczalbym od tempomatu :naughty: przyciemnił szybki, listwy wewnetrzne na s-line'owe, multikiera, lekki wirus na koniec. :hi:

Opublikowano
  • Autor

letallec te listwy wewnętrzne takie mi się podobają, a wirus będzie na 100% :evil:

co do szyb to jestem w trakcie szukania warsztatu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.