Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sportmile a4 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi a4 pierwsza moja a4 w zyciu oto skrocony opis a4 1998r s sline mody

1: fmic

2: turbo k16 porsche turbo

3: wieksze wtryski 320 cc

4: pompa walbro 255

5: hamulce audi s4

6: program

7: moc 220 km przy 1.25 bara

8: felgi audi rs4 przedni zderzak audi rs4 grill audi rs4 progi audi s4

http://img128.imageshack.us/my.php?image=a4ju0.jpg

http://img128.imageshack.us/my.php?image=a41ch4.jpg

http://img128.imageshack.us/my.php?image=a42og6.jpg

http://img128.imageshack.us/my.php?image=a43qf7.jpg

Opublikowano

Piękna.. ładny kolorek.. więcej fottek prosze :P (silnika i wnętrza)

Opublikowano

Piekna!! słuszny kolor i felga+kox mody=super furacz. Zdejmij oznaczenia S4 i grill od RS'a pomaluj na czarno pod kolor karoserii.

Opublikowano

Piekna! :th: ale ten znaczek S4 z tylu nie pasuje.. :naughty: (z przodu zreszta tez..)

Opublikowano
  • Autor

auto godnie jezdzi po wroclawskich drogach zostalo pomalowane oraz poszerzone

Opublikowano

czarne mocne avanty to jest to :th:

Opublikowano

czarne mocne avanty to jest to :th:

Jeszcze fajniejsze sa granatowe mocne avavnty!! :>

Tak czy tak cudo furacz!! :th:

Opublikowano

ładne , była by ciekawe sesja z Rob'ową A4ką.

I musze Cie zmartwić, ale to nie jest 2000rocznik tylko plus minus 98-wczesne 99.

chyba że sobie wymieniłeś nadkola z przodu i wszystkie drzwi :>

PS. i widzisz teraz czemu warto sie przywitać :) ten temat już nie będzie usunięty :thumbup:

Opublikowano

Adas pochwal sie lepiej swoim nowym fukaczem ;)

Ta A4 to juz dawno przeciez nie jest Twoja :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

wiesz na forum pisalem juz rok temu dlatego nie pomyslalem o ponownym przywitaniu sie :) ale relax jest ok w tyule jest napisane ze to 98r. [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2007, 21:18 _________________________________________________Kunio wszystko w swoim czasie i miejscu zostawie cos na pozniej. Wpadnij red tornado do nas moze zmienisz zdanie z ta sprzedaza. :) pozdro i odbieraj te telefony jak latam po goclawiu 440 konna a4 :)

Opublikowano

a co zrobisz mi tuning w zamian za powierzchnie reklamową? :naughty:

Opublikowano

tyule jest napisane ze to 98r.

heh, zasugerowałem sie tym co masz w podpisie :kox:

jak latam po goclawiu 440 konna a4 :)

jak latasz to pokaż :przebiegly: bom Ciekaw :naughty:
Opublikowano

Hmmm jakby ja okreslic jednym zdaniem....za***ista!

Opublikowano
  • Autor

kurde kazdy podnieca sie autem ktore tak wygladalo dobre 4 lata temu :) to stare dzieje :) ale pamietam ze to auto kupilem po misku eclipsie i od razu zakochalem sie w niemcach . Nie zrobie ci tuningu naprawie ci malenstwo :)

Opublikowano

Hmmm jakby ja okreslic jednym zdaniem....za***ista!

nie żebym sie czepiał :wink4: ale nie ma orzeczenia :polew:

kurde kazdy podnieca sie autem ktore tak wygladalo dobre 4 lata temu :)

aa jak 4 lata temu to:

brzydkie , fujjjj, bleee.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Adas, musialbys silnik wyjac i glowice zwalić, a wtedy znajde ci zajecie ;) Jak moge placic na raty to chetnie sie podstawie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kamil spokojnie mozesz mi placic na raty bardziej mi zalezy wkoncu na tym aby red zylo bo tyle co ty chlopie sie nawalczyles i wsadziles kasiory to przykro oddac komus. Poza tym sentyment do k16 :) zreszta jezdzisz na mojej :) pozdro

Opublikowano

Niewiem o co tutaj chodzi w tej waszej dyskusji ale autko na fotach jest miodne :thumbup:

Opublikowano

ślicznie wygląda :dance:

to jest ori zderzak z RS4 czy nie ?? a jak tak to jak go spasowałeś ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.