-
[ALL B5] Jak wam się podobają takie felgi
Kolego felunek może i fajny ale nie to et. Nic powyżej et45 się Tobie nie zmieści
-
[ALL] Alarm Votex bez dzwięku
CZYLI MASZ TYLKO CENTRALNY NA PILOTA
-
[ALL] Alarm Votex bez dzwięku
Najłatwiej sprawdź w ten sposób że zamknij auto z pilota, otwórz z klucza i sprawdź czy migają Ci jakieś światła bo skoro nic nie wyje to syrena niezależnie czy ją masz czy nie , nie odezwie się
-
[ALL] Alarm Votex bez dzwięku
witam Też byłem przekonany że mam alarm votex a to był tylko pilot do centralnego, alarm dokładałem osobno
-
[B5 ADR] Moja A4 :)
Bardzo zadbana Gdzie znalazłeś taką zieleninę we Wrocławiu. jak wczoraj byłem to liści na drzewach nie widziałem auto może być z 99 ale z pierwszej połowy, lift jak się nie mylę był od modelu 2000 do zobaczenia we wro
-
[ALL B5] LUSTERKO PRZED CZY PO LIDFCIE OTO JEST PYTANIE
WITAM MAM PYTANIE CZY CZY LUSTERKA NA ZDJĘCIACH SĄ PRZED CZY PO LIFCIE. data produkcji 3/99 DZIĘKI ZA POMOC
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
kupiłem dzisiaj Motula 6100 Synergie+ będzie ok?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam Za chwilę zostanę zapewne zlinczowany ale coż zaryzykuję :> Jak większość tutaj obecnych jestem przed wymianą oleju. Bardzo zachwalany jest olej Motul i chciałbym go wlać do mojego AVG. Gdy kupiłem auto najprawdopodobniej zalany był półsyntetykiem, ja zaryzykowałem i wlałem Mobila 1 5W50. Przebieg to 219 tys. km. Proszę powiedzcie/napiszcie czy wlać motula półsyntetyk czy pełen syntetyk/ Spotkałem się z opinią że auto z turbiną powinny jeździć na pełnym syntetyku is it true? dzięki bardzo za pomoc
-
[B5 AFN] Sprężyny, jaki kolor, co oznaczają
masz 1 biały i 3 brązowe - zawieszenie na złe drogi
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
Jakbyś był zainteresowany mam cały komplet febi za ok 1230 zł pozdro
-
[B5 AFN] Granatowe TDI z modami - zapraszam :)
Kolego fajna furka. Nie przejmuj się takimi awariami, wahacze to normalka, ten typ tak ma. mógłbyś narzekać na awaryjność jakbyś sobie kupił któreś z aut na F FORD FIAT Francuskie. Zrobisz co trzeba i będzie git :th:
-
[B5 AWT] Audi A4 Avant 1.8 T
A mi oddawaj kierownicę i fotele, co się stało z sedenem? A tak apropos Robson nie chciał sprzedać swojej?? Cudo zakup!!!! :gwizdanie: dobrze że do stacji masz niedaleko pozdro
-
[B5 AVG] Albinos - może nowe felgi co sądzicie???
Założyłem dzisiaj letnie laczki GoodYear F1. Strasznie twardo.Zimówki mimo że też 17''były bardziej miękkie.
-
[B5 AVG] Albinos - może nowe felgi co sądzicie???
A co myślicie o takich grafitowych felgach? Leżą w garażu i się kurzą. Niestety tylko 16" http://www.allegro.pl/item320100656_16_alu_vw_golf_v_jetta_touran.html
-
[B5 AVG] Albinos - może nowe felgi co sądzicie???
Zrobić blachy w paintcie to nie problem. Wyślij mi ma prv fotę Trojej zaby to coś wymyślimy fajnego. Spójrz na a3 które miałem wczesniej naprawdę miała DB 49998 co do felg to mam w garaż po passacie coś takiego http://www.allegro.pl/item309129479_felgi_vw_golf_v_jetta_touran_nowe_fak_vat.html
martines-76
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta