Treść opublikowana przez efcio
-
Spociki Radomszczańskie
taaaaaaaaaaaa. Przechodzilem to 3 lata temu i wrocilem do sprawnego egr.
-
Spociki Radomszczańskie
do tego smierdzi jak glupie i duzo glosniejsze. Zapomniales dodac tych skutkow
-
Spociki Radomszczańskie
a co ty Wojciu chcesz hamowac?
-
Spociki Radomszczańskie
sorry Pawcio ale bylem w terenie
-
Spociki Radomszczańskie
chyba węże nie beda pasowac;) a i listwy w polftach tez sa inne Grzegorzu
-
Spociki Radomszczańskie
pany nie obiecuje ale moze sie pojawie;p nie wiem jeszcze jak bede pracowal
-
Spociki Radomszczańskie
chyba dnia kołpaka :decayed:
-
RS4 B5
kolega ma chyba problem z kolorami :gwizdanie:
-
Spociki Radomszczańskie
kichy se kupcie
-
Spociki Radomszczańskie
- Spociki Radomszczańskie
nie mam czasu za wiele na kompa teraz moze cos blizej weekendu- Spociki Radomszczańskie
pablo jechalem za toba dzis na dabrowce- Spociki Radomszczańskie
wezta sie lepiej za robote- Spociki Radomszczańskie
ja bym wolal jakies vaginowanie z paniami- Spociki Radomszczańskie
juz od 2 lat nie- Spociki Radomszczańskie
13 wraca a ja od jutra sie wczasuje- Spociki Radomszczańskie
odezwij sie do kolegi wojtka on ma vaga- Tiry na tory
proponuje przejzec statystyki, z ich powodu jest okolo 3% wiec lepiej najpierw sie zorientowac w informacjach.- Tiry na tory
jest inaczej- Spociki Radomszczańskie
matula wziela ode mnie auto wiec pewnie ona :gwizdanie:- Tiry na tory
oni wykupuja winiety dzienne i na bramkach nie placa tylko ja pokazuja- Tiry na tory
A ja polecam ci troche sie zastanowic zanim kolejny raz walniesz taka glupote. Jesli nie masz zielonego pojecia o transporcie czy o naszym pkp, ktory przynosi tylko straty to nie zaczynaj tematu bo widac, ze jestes kolejnym madrym ktory robi tylko duzo szumu. Polecam lekture http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/tiry-na-torach-bzdura-na-resorach,1490224,415- Spociki Radomszczańskie
ale chyba twoja dziwa sterowala szerszeniem :decayed:- Spociki Radomszczańskie
a ja cie zwiru widzialem jak pojezdzales pod pawla dom wieczorem, nawet machalem a ty nic- Spociki Radomszczańskie
wcale nie przypomnialo mi sie ze masz alfe i od razu skojarzylem ze to ty ladny masz kolorek w tej alfie - Spociki Radomszczańskie