Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hornet A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hornet A4

  1. no tu to sie cos dzieje prubuje reanimowac spoty tarnowskie klubu A3 ale tam to jest masakra
  2. jak chcesz to mam warszawe 223 czerwoną w bezowym welurze juz pare weselisk obwiozłem nia
  3. Witam Panowie dwno mnie tu niebtyło heheheehh po okresie tłuczenia sie suzuki Vitara znów wszedłem w posiadanie audi zasmuce was tym razem a3 ale audi to audi
  4. http://demotywatory.pl/290997/Polskie-samochody
  5. witam Czaki pomyliłes sobie hornetów hehehehehehhehehe :polew:
  6. Czaki dzieki za sms pjawił bym sie ale byłem akurat wtedy w Piotrkowie Trybunalskim
  7. co słychac ? hehe
  8. był ktos na wiejskim tuningu hehehehehehhe ta a4 to była genialna heheheh
  9. oj czaki jestes w błedzie bo sie regeneruje i sa goscie co to robia kumpel na takich regenerowanyh jezdzi i sobie chwali Panowie Audi poszło do Krakowa
  10. szkoda ze niedałem rady byc na spocie
  11. spoko panowie bedzie kasa bedzie audi ale puki co Vitara LPG
  12. http://otomoto.pl/audi-a4-C8995197.html i konczy sie moja przygoda z audi
  13. Panowie sprzedam Audi jak byście mieli kogos chetnego to mówic postaram sie jakies ogłoszonko zmascic na dniach
  14. oooooo aniaz co sie stało ze sie odezwałas ? dawno Cie nie było hehe
  15. no niema lekko ... musze Jeb...ac na b6 hehehehehehe [br]Dopisany: 17 Maj 2009, 00:06_________________________________________________ide spac narazie
  16. ja dopiero po pracy Jestem jak po spocie czaki ???
  17. [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 21:04_________________________________________________fajnie to wyglada nieeeeeeee
  18. no Lelus lansik ogladajcie za***iste heheheheheh http://www.sadistic.pl/pics/0c6cd5cf2271.jpg
  19. pochwal sie lelus hehehe
  20. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6cb80c6c685e725b.html :polew: :polew: :polew: :polew:
  21. i za***isty zbiorniczek spryskiwaczy hehehehehehe
  22. wlew paliwa jest dograny hehehehehehehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.