Treść opublikowana przez Hornet A4
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no tu to sie cos dzieje prubuje reanimowac spoty tarnowskie klubu A3 ale tam to jest masakra
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jak chcesz to mam warszawe 223 czerwoną w bezowym welurze juz pare weselisk obwiozłem nia
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Witam Panowie dwno mnie tu niebtyło heheheehh po okresie tłuczenia sie suzuki Vitara znów wszedłem w posiadanie audi zasmuce was tym razem a3 ale audi to audi
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
http://demotywatory.pl/290997/Polskie-samochody
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
witam Czaki pomyliłes sobie hornetów hehehehehehhehehe :polew:- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Czaki dzieki za sms pjawił bym sie ale byłem akurat wtedy w Piotrkowie Trybunalskim- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co słychac ? hehe- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
był ktos na wiejskim tuningu hehehehehehhe ta a4 to była genialna heheheh- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
oj czaki jestes w błedzie bo sie regeneruje i sa goscie co to robia kumpel na takich regenerowanyh jezdzi i sobie chwali Panowie Audi poszło do Krakowa- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
szkoda ze niedałem rady byc na spocie- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
spoko panowie bedzie kasa bedzie audi ale puki co Vitara LPG- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
http://otomoto.pl/audi-a4-C8995197.html i konczy sie moja przygoda z audi- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Panowie sprzedam Audi jak byście mieli kogos chetnego to mówic postaram sie jakies ogłoszonko zmascic na dniach- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
oooooo aniaz co sie stało ze sie odezwałas ? dawno Cie nie było hehe- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no niema lekko ... musze Jeb...ac na b6 hehehehehehe [br]Dopisany: 17 Maj 2009, 00:06_________________________________________________ide spac narazie- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja dopiero po pracy Jestem jak po spocie czaki ???- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 21:04_________________________________________________fajnie to wyglada nieeeeeeee- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no Lelus lansik ogladajcie za***iste heheheheheh http://www.sadistic.pl/pics/0c6cd5cf2271.jpg- [B6 AVF] Kolejna moja a4 :) Tym razem szara myszka :)
fajowa :> pozazdroscic- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pochwal sie lelus hehehe- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6cb80c6c685e725b.html :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i za***isty zbiorniczek spryskiwaczy hehehehehehe- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wlew paliwa jest dograny hehehehehehehe - SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy