-
Zegary: temp. oleju i napięcie aku.
OK dzieki.
-
Ogólne wiadomośći przerażają
Jestem mocno zainteresowany kupnem audi b5 2.5 tdi z 2000r. ale przeraził mnie ten opis, czy te silniki sa takie wadliwe a naprawa taka droga? Planowałem zaraz po kupnie wymienić rozrząd, wałki rozrządu, olej, filtry a tu okazuje sie że to za mało. A4 z tymi silnikami sa dobrze wyposażone no i to brzmienie v6, miałem kiedys b5 z silnikiem 2.4 v6 ale to sporo benzyny piło i tym razem postanowiłem postawic na tdi. Prosze o opinie użytkowników. Pozdrawiam
-
Zegary: temp. oleju i napięcie aku.
Czyli mam rozumieć ze w/w zegary mogą być ale nie muszą i nie jest to jakiś problem.
-
Zegary: temp. oleju i napięcie aku.
Hej, przymierzam sie do kupna a4 b5 2000 2.5 tdi i mam kilkia opcji na oku ale zastanawia mnie fakt dlaczego jedne posiadają zegary; temp. oleju i napiecie aku, a inne nie. Pozdrawiam.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam, panowie czekalem na shellu od 18:05 do 18:45 :mysli:nastepnym razem wezme czyjs nr. tel.Pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam ja podklejam sie w Leborku, bede czekal na shellu :)Pozdrawiam
-
[B5 ADR] ciężko pracuje wspomaganie
witam ,a ja mam problem ze wspomaganiem ale po przejechaniu trasy powyzej 200 km- bardzo ciezko kreci,a nastepnego dnia jest ok do nastepnego wyjazdu .pozdrawiam
-
[B5 AEB] xenony i ciemno z przodu
maja a4 tez ma bardzo nisko przod- moze to jest powodem kiepskich swiatel ,ale czemu nikt nie moze sobie z tym poradzic
-
[B5 AEB] xenony i ciemno z przodu
moj magik stwierdzil ze lampy sa bez sterownikow i nic tu nie zdziala a jek tobie BERCIU swieca .pozdrowienia
-
[B5 AEB] xenony i ciemno z przodu
ok, jestem umowiony na jutro z pewnym magikiem zobaczymy co zrobi
-
[B5 AEB] xenony i ciemno z przodu
witam w piatek koles zamontowal mi nowe lampki do mojej a4-orgin. xenony valeo, wyglada pieknie ale dzisiaj pierwszy raz jechalem w nocy (w ciemnosciach) i jestem zalamanybo swiatlo jest strasznie slabe moje stare lampy swiecily dalej czy to sie da jakos ustawic i czy nie bede oslepiac innych dodam ze moja a4 ma nisko przod. Pozdrawiam
-
AIR BAG za świecił się
tydzien temu po wyjezdzie z myjki recznej mialem to samo i :bicz:bez vaga sie nie obylo
-
[B5 1,9 TDI AFN] Moje A4 w sedanie
autko pierwsza klasa
-
[B5 AFF] Wkońcu- A4 !!!!- zobaczcie i oceńcie.
bardzo ladna
-
(B5) AUDI A4 1.9 TDI
ladne i zadbane
kmop
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta