Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek1971

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sprawdź odmę- jej szczelność! Ja 3 lata nie mogłem znaleźć przyczyny później już się tym nie przejmowałem, niedawno padła mi przepustnica i po jej wymianie mechanik dodatkowo musiał podkleić odmę bo tzw kruciec jest za krótki. Teraz autko nie do poznania.Pozdrawiam
  2. Witam! Pełno jest postów na ten temat jednak nic sensownego.Ja też mam ten problem jednak żadna z porad nie pomogła Wydaje mi się że jeżeli te silniki są zagazowane to tak musi być. Kiedy rano zapalam auto to żeby się nie denerwować po wejściu na 2000tys.obr. od razu przełączam na gaz i wtedy nic go już nie muli.Pozdrawiam
  3. Ja mam za 25 zeta i hula a ORI mi padł!
  4. przepustnica kolego przepustnica!
  5. :thumbdown:niestety wymieniłem listwę wtrysków benzynowych i dalej to samo dławi go ciągle już 2 lata kombinuję wymieniam podmieniam sprawdzam i nic.
  6. Witam ja mam podobnie zwłaszcza rano przy dodawaniu gazu go dławi i kicha będę zmieniał listwę wtryskową no i zobaczymy
  7. Ja to przerobiłem i pomogło!!!!!! Wyczyściłem wtryski i gitara
  8. Nie wyjmuje się wtryskiwaczy tylko podpina się do nich specjalne węże przez które przechodzi specjalny płyn który idzie pod odpowiednim ciśnieniem.Trwa to od pół do godziny i daje pozytywny efekt.
  9. Witam ja miałem to samo też mechanicy się głowili i nic dopiero jeden z nich poeidział żebym wyczyścił wtryski ale nie jakimś środkiem który wlewa się do paliwa tylko trzeba podłączyc do specjalnej aparatury.Tak też zrobiłem i pomogło!!!!Proponuję to zrobić koszt ok. 100zł
  10. u mnie znowu chodzi ciężko i też mnie to zastanawia
  11. Witam,mam problem ze wspomaganiem kierownicy! Kiedy samochód dłużej stoi np.całą noc to rano kiedy go zapalę to kręcąc w prawo kierownica pracuje lekko prawidłowo,natomiast w lewo chodzi bardzo ciężko,musze nią dobrze pokręcic,słychac puknięcie i wspomaganie działa.Ponadto podczas kręcenia słychac stuki. Płyn wymieniłem!!!
  12. Witam mam problem,kiedy moje autko jest zimne np.po nocy po odpaleniu w pierwszej chwili bardzo ciężko chodzi kierownica jakby wspomaganie nie działało,za chwilke jest ok.Czy to jest oznaka że płyn jest stary? [popraw temat] - schiller
  13. Mi niestety perzełącza sie dopiero przy 90" kiedy jadę po nocy chociaż temp.reduktora mam ustawioną na 20" i nie wiem co jest grane,a benzynka kosztuje i okazuje sie że w miesiącu tankuje cztery razy gaz i dwa razy benzynę za 50 zł.
  14. Witam posiadam instalacje 2 generacji,temperature reduktora mam ustawioną na 20" mimo to autko po nocy przełącza z benzyny na gaz dopiero kiedy temp.silnika ma 90".co jest grane?,u innych przy 30" już sie przełącza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.