-
[B5 ADR] Nierówna praca na zimnym silniku i inne.
Sprawdź odmę- jej szczelność! Ja 3 lata nie mogłem znaleźć przyczyny później już się tym nie przejmowałem, niedawno padła mi przepustnica i po jej wymianie mechanik dodatkowo musiał podkleić odmę bo tzw kruciec jest za krótki. Teraz autko nie do poznania.Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Przerywa, nie wkręca się na obroty po dodaniu gazu
Witam! Pełno jest postów na ten temat jednak nic sensownego.Ja też mam ten problem jednak żadna z porad nie pomogła Wydaje mi się że jeżeli te silniki są zagazowane to tak musi być. Kiedy rano zapalam auto to żeby się nie denerwować po wejściu na 2000tys.obr. od razu przełączam na gaz i wtedy nic go już nie muli.Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Czujnik temparatury
Ja mam za 25 zeta i hula a ORI mi padł!
-
[B5 AEB] Zimny silnik gaśnie po dodaniu gazu
przepustnica kolego przepustnica!
-
[B5 ADR] Dławi przy dodaniu gazu
:thumbdown:niestety wymieniłem listwę wtrysków benzynowych i dalej to samo dławi go ciągle już 2 lata kombinuję wymieniam podmieniam sprawdzam i nic.
-
[B5 ADR] Dławi przy dodaniu gazu
Witam ja mam podobnie zwłaszcza rano przy dodawaniu gazu go dławi i kicha będę zmieniał listwę wtryskową no i zobaczymy
-
[B5 ADR] Silnik dławi się przy szybkim wciśnięciu gazu!!!
Ja to przerobiłem i pomogło!!!!!! Wyczyściłem wtryski i gitara
-
[B5 ADR] Silnik dławi się przy szybkim wciśnięciu gazu!!!
Nie wyjmuje się wtryskiwaczy tylko podpina się do nich specjalne węże przez które przechodzi specjalny płyn który idzie pod odpowiednim ciśnieniem.Trwa to od pół do godziny i daje pozytywny efekt.
-
[B5 ADR] Silnik dławi się przy szybkim wciśnięciu gazu!!!
Witam ja miałem to samo też mechanicy się głowili i nic dopiero jeden z nich poeidział żebym wyczyścił wtryski ale nie jakimś środkiem który wlewa się do paliwa tylko trzeba podłączyc do specjalnej aparatury.Tak też zrobiłem i pomogło!!!!Proponuję to zrobić koszt ok. 100zł
-
[B5 AFN] Wspomaganie układu kierowczniczego. Czy może chodzic za lekko?
u mnie znowu chodzi ciężko i też mnie to zastanawia
-
[B5 ADR] ciężko pracuje wspomaganie
ok dzieki
-
[B5 ADR] ciężko pracuje wspomaganie
Witam,mam problem ze wspomaganiem kierownicy! Kiedy samochód dłużej stoi np.całą noc to rano kiedy go zapalę to kręcąc w prawo kierownica pracuje lekko prawidłowo,natomiast w lewo chodzi bardzo ciężko,musze nią dobrze pokręcic,słychac puknięcie i wspomaganie działa.Ponadto podczas kręcenia słychac stuki. Płyn wymieniłem!!!
-
[B5 ADR] problem z wspomaganiem kierownicy
Witam mam problem,kiedy moje autko jest zimne np.po nocy po odpaleniu w pierwszej chwili bardzo ciężko chodzi kierownica jakby wspomaganie nie działało,za chwilke jest ok.Czy to jest oznaka że płyn jest stary? [popraw temat] - schiller
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
Mi niestety perzełącza sie dopiero przy 90" kiedy jadę po nocy chociaż temp.reduktora mam ustawioną na 20" i nie wiem co jest grane,a benzynka kosztuje i okazuje sie że w miesiącu tankuje cztery razy gaz i dwa razy benzynę za 50 zł.
-
[B5 ADR] temperatura reduktora
Witam posiadam instalacje 2 generacji,temperature reduktora mam ustawioną na 20" mimo to autko po nocy przełącza z benzyny na gaz dopiero kiedy temp.silnika ma 90".co jest grane?,u innych przy 30" już sie przełącza
jarek1971
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta