Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AIR BAG za świecił się

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaświeciła mi się kontrolka od poduszki w fotelu ( w momencie kiedy regulowałem wys. fotela)

sprzedawca uprzedzał mnie ze kiedyś mu się zaświeciła poduszka i byla to wina braku styków pinów od wtyczki pod fotelem pytanie brzmi:

1) czy jesłi te piny teraz juz są ok to czy kontrolka zgasnie sama, czy trzeba ja skasować vag'iem?

2) czy by te wtyczki rozłącyc wystrczy wyłączyc zapłon, czy lepiej odłączyc akumulator by coś sie nei nawydziwiało?

Opublikowano

1) czy jesłi te piny teraz juz są ok to czy kontrolka zgasnie sama, czy trzeba ja skasować vag'iem?

Z doswiadczenia wiem ze trzeba bedzie skasowac vagiem.

Opublikowano

tydzien temu po wyjezdzie z myjki recznej mialem to samo i :bicz:bez vaga sie nie obylo :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

tydzien temu po wyjezdzie z myjki recznej mialem to samo i :bicz:bez vaga sie nie obylo :a4fan:

no to troche lipa, teraz nie wiem czy te piny juz sa ok czy nie, czy po skasowaniu zaraz mi sie znow nie zablyska

ale dzieki za podpowiedz

Opublikowano

miałem podobnie niedawno... poruszałem stykami wyczyściłem skasowany błąd i teraz jak narazie mam miesiąc spokoju... na twoim miejscu zrobił bym tak samo jak ja i poczekał jak sie zaświeci to wtedy szukałbym problemu ;]

Opublikowano
  • Autor

miałem podobnie niedawno... poruszałem stykami wyczyściłem skasowany błąd i teraz jak narazie mam miesiąc spokoju... na twoim miejscu zrobił bym tak samo jak ja i poczekał jak sie zaświeci to wtedy szukałbym problemu ;]

no i chyba to jest najrozsadniejsze wyjscie z sytuacji
Opublikowano

miałem podobnie niedawno... poruszałem stykami wyczyściłem skasowany błąd i teraz jak narazie mam miesiąc spokoju... na twoim miejscu zrobił bym tak samo jak ja i poczekał jak sie zaświeci to wtedy szukałbym problemu ;]

Chyba jakas plaga...

Nie dalej, jak 2 tygodnie temu zapalila mi sie kontrolka (fotel kierowcy, najprawdopodobniej po tym, jak zona przestawiala fotel dla siebie). Po skasowaniu VAGiem ponownie zablysnela, wiec rozpialem wtyczki i ponownie spialem (bez dodatkowego czyszczenia). Jak na razie kontrolka sie nie swieci (oczywiscie ostatecznie skasowany blad VAGiem, gdyz jak slyszalem, samoczynnie nie zgasnie).

Andrzej

Opublikowano
  • Autor

miałem podobnie niedawno... poruszałem stykami wyczyściłem skasowany błąd i teraz jak narazie mam miesiąc spokoju... na twoim miejscu zrobił bym tak samo jak ja i poczekał jak sie zaświeci to wtedy szukałbym problemu ;]

miałem podobnie niedawno... poruszałem stykami wyczyściłem skasowany błąd i teraz jak narazie mam miesiąc spokoju... na twoim miejscu zrobił bym tak samo jak ja i poczekał jak sie zaświeci to wtedy szukałbym problemu ;]

Chyba jakas plaga...

Nie dalej, jak 2 tygodnie temu zapalila mi sie kontrolka (fotel kierowcy, najprawdopodobniej po tym, jak zona przestawiala fotel dla siebie). Po skasowaniu VAGiem ponownie zablysnela, wiec rozpialem wtyczki i ponownie spialem (bez dodatkowego czyszczenia). Jak na razie kontrolka sie nie swieci (oczywiscie ostatecznie skasowany blad VAGiem, gdyz jak slyszalem, samoczynnie nie zgasnie).

Andrzej

Chyba jakas plaga...

Nie dalej, jak 2 tygodnie temu zapalila mi sie kontrolka (fotel kierowcy, najprawdopodobniej po tym, jak zona przestawiala fotel dla siebie). Po skasowaniu VAGiem ponownie zablysnela, wiec rozpialem wtyczki i ponownie spialem (bez dodatkowego czyszczenia). Jak na razie kontrolka sie nie swieci (oczywiscie ostatecznie skasowany blad VAGiem, gdyz jak slyszalem, samoczynnie nie zgasnie).

Andrzej

:grin: cholera moze i jakas palga dialbi wiedza. ja jestem pewien ze od fotela bo nudzilo mi sie jak stalem w korku i zaczolem bawic sie regulacja wysokosci i w tym momencie włąsnie sie zaswiecila
Opublikowano
;) a ja mam to samo, po przesunięciu fotela (ale tylko czasami) zapala sie kontrolka.Jak nie chce się skasować to nic nie rozpinam (bo już mi się nie chce) Biorę fotel w górę i w dół po czym błąd idzie wykasować.
Opublikowano

mi się kiedyś włączyła kontrolka air bag_u jak chciałem przed wsiadaniem do auta odsunąć fotel do tyłu i pomyliłem dźwignie i fotel "katapultował" sie do góry, błąd skasowałem Vag_iem, i od tamtej pory jest ok, z tym że uważam żeby znów się nie pomylić

Opublikowano
  • Autor

widze ze to jakis slaby punkt tego stolka, ja mam tylko porblem ze nie mam szybkiego dostepu do vag'a

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.