Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chudy

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Dzisiaj pojawiła mi sie ikonka na komputerze: Proszę powiedzcie co ona oznacza. Auto to A4 B6 1.9 tdi 130 koni 2004 rok w multitronicu. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
  2. Opony z przodu 225/45/17 a z tylu 235/45/17 Michelin Pilot Sport takie byly razem z felgami i takie musza byc
  3. Wreszcie zalozone nowe kola. Sorry ze auto brudne ale pogoda jest fatalna :confused: Czekam na komentarze. Pozdro
  4. W zwiazku z tym ze wczoraj przyszly mi felgi dzisiaj postanowilem jedna przymierzyc do auta:
  5. Jesli chodzi zawieszenie to jest to wersja S-line nie znam symbolu. Jest twarde ale za to auto bardzo dobrze zachowuje sie w zakretach. Fotele sa pompowane tez sa z wersji S-line.
  6. Dolaczam sie do innych fajnie zrobiona B5. Moim zdaniem powinny byc jeszcze wieksze felgi i nie bardzo podobaja mi sie progi :neutral:
  7. Kilka fotek po umyciu autka. Teraz kolor jest bardziej wyrazisty Na zdjeciach nie widac ale na klapie bagaznika pojawila sie juz naklejka klubowa
  8. Ja kupilem Semperity Sport Grip w rozmiarze 195/65/15 do tego oczywiscie staloweczki:D Jak czytalem ostatni numer Auto Moto w tescie Semperity byly na drugim miejscu. Zobaczymy jak beda sie sprawowac
  9. Jesli mozna wiedziec to ile dales za felgi z oponami?? bo sam zastanawiam sie nad zakupem takich felg :mrgreen:
  10. Siemka Ponizej przedstawiam opis niedawno nabytego autka. Samochod zakupilem na poczatku lipca. Wybor padl na Audi A4 z silnikiem 1.9 tdi 130Km 310Nm. Samochod jest z 2004 roku. Oprocz seryjnego wyposazenia ma jeszcze obnizone i utwardzone zawieszenie oraz pompowane fotele od wersji s-line. Moj konkretny egzemplarz jest z automatyczna skrzynia biegow a dokladnie bezstopniowym automatem. Mialem pewne obawy przy kupnie auta z inna skrzynia niz manualna , poniewaz nigdy wczesniej nie mailem do czynienia z automatem jednak po 2 miesiacach jazdy przekonalem sie do niego i to w 100%. Skrzynia ta daje mozliowsc zmiany biegow w trybie sekwencyjnym przy lewarku oraz za pomoca przyciskow na kierownicy. Przyspieszenie 0-100 jest gorsze o okolo 0.5 sekundy w stosunku do manualnej skrzyni biegow. Ponizej zamieszczam zdjecia samochodu: Czekam na komentarze Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.