Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1.9 TDI AFN] 17` w Avancie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Założyłem 17 do mojego avancika

Szczerze mówiąc spodziewałem sie nieco lepszego efektu. Tzn chodzi mi o tą dziurę pomiedzy kołem na błotnikiem. Ale opony są w dośc biednym stanie i w dodatku 215/45.

Na wiosnekupię 225/45 z dużo wieksza iloscia bierznika. Moze sie coś zmieni. Znajomy ma 17 z tymi oponami w A4 (po liftingu) i jest OK

PICT0265.jpg

Reszta zdjeć

http://tcs.mystat.net/przemo/24wrzesnia2006/index.html

Opublikowano

Felgi wypas pełen , rzeczywiście troszeczke za mocno sterczy ! Bierznik nic tu raczej nie pomoze , musisz pomyslec teraz nad jakimis sprezynkami nizszymi.A ogolem to prezecja wysoko w gore :mrgreen:

Opublikowano

fajne ale mam jedno pytanko 20 zdjec auta z lewej strony a co z prawa???wstydzisz sie jej?? :razz:

Opublikowano
  • Autor

Znajomy robił zdjęcia. Nie wnikałem z której strony je robił

Opublikowano

Ładnie wygląda lekko go przyglebisz i zobaczysz różnice

Opublikowano
  • Autor

Myślałem nad tym. Miałem już Corse na springach -40mm. Więc raczej sie nie zdecyduję. Wolę chyba oglądać A4 w wersji Allroad :razz:

@ Ile mogą kosztawać spręzyny max -40mm

Opublikowano

bardzo ładnie sie prezentuje .... :twisted:

Opublikowano

fele extra, ale co najmniej -20 mm to raczej mus, teraz auto wyglada jak terenowka albo auto ze zle dobrana zawiecha :/ -40 mm byloby extra :)

sprezyny to koszt 300-500 pln (uzywane). kiedys widzialem caly gwint KW (amory + sprezyny) za 550 pln (ale do quattro)

Opublikowano

no no no ładnie!! extra fotki bo fura gitezz :)

Opublikowano
Wolę chyba oglądać A4 w wersji Allroad

Dlatego ja załozyłem 16-tki bo nie chce miec Allroada :wink:

Felga bardzo spoko :wink:

Opublikowano

Faje auto i gratululę felg :mrgreen: Fajnie wyglądają :) A z tymi nowymi sprężynami zobaczysz jeszcze większą różnicę :twisted:

Opublikowano

I furka i felgi świetne. Gratulacje.

Opublikowano

fajny avancik tylko na glebe z nim 60/40 i bedzie super

Opublikowano

całkiem nieźle :cool:

Opublikowano

fajne fele :!:

faktycznie jak tak wysoko stoi to nie widać, ze to "17 :neutral:

jak obniżysz troszkę, bedzie zupełnie inna fura :wink:

Opublikowano

ogólnie ok, ale bliżej gleby aż się prosi :wink:

Opublikowano
kiedys widzialem caly gwint KW (amory + sprezyny) za 550 pln (ale do quattro)

Pet3r kiedy widziales taki zestawik ???? za takie pieniadze ? i do Q :shock: Jesli dalbys mi jakies namiary zdecydowal bym sie z miejsca !!

Opublikowano

no ładnie ładnie! Podoba mi się! Tym bardziej, że planuję takie felgi do siebie.

Opublikowano

A jakie są dalsze plany :?: :wink:

Opublikowano
  • Autor

Co do obniżenia. Pomyślę ale bliżej wiosny.

Dalsze plany:

- szyby nieco ciemniejsze

- Zmiana radia, bo już słuchanie RMF FM i WAWY mi się nudzie (mam chourusa, czy jak mu tam)

- Jak mnie najdzie to moze program. Ale w moim przypadku to było by robota chyba tylko do pochwalenia sie. Bo i tak nie mam gdzie go wykorzystywać. 90% jazdy to miasto w korkach

- chyba że macie jakieś inne jeszcze propozycje :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.