Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OTom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. na pewno nie jest wyprogramowany, przejechałem z 60000 km i dolewałem zawsze bez problemu
  2. na pewno nie jest wyprogramowany, przejechałem z 60000 km i dolewałem zawsze bez problemu
  3. Witam, uzupełniłem adblue praktycznie do pełna, po przejechaniu jakichś 4000km chciałem dolać z ciekawości aby zobaczyć ile ubyło i okazało się że po wlaniu może z 100ml lub mniej jest pełno. Raczej chyba nie możliwe żeby tak niewiele ubyło po takich kilometrach?, Nie mam żadnego błędu ani komunikatu związanego z adblue. akaś przyczyna niepobierania adblue? Nie powinno być błędów po takim dystansie? czy to tylko kwestia czasu aby się pojawiły Dodam, że czasami powtarza mi się błąd P2002 związany z zapchaną chłodnicą EGR (mam już nową, która czeka na wymianę). Pozdrawiam
  4. OTom odpowiedział(a) na OTom temat w 2.0TDI
    bardzo pomocna odpowiedź.... nie żebym był złośliwy. Nie o cenę pytałem i nie o pojemność 5 litrów.
  5. Witam, mam możliwość tanio zakupić oleju jak w temacie. Pytanie, czy będzie on odpowiedni do dwulitrowego diesla a4 b8 ?? może jest ktoś kto zna się na olejach? może ktoś stosował? Pozdrawiam.
  6. Witam, od około miesiąca przy prędkości powyżej 90km przy przyśpieszaniu zaczyna być słychać taki pulsujący dźwięk, który znacznie zanika po odpuszczeniu gazu. Poniżej nagranie i prośba o diagnozę.
  7. Prośba o pomoc w doborze oleju - VIN WAUZZZ8K7FA034041 Dzięki
  8. OTom opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, ktoś wie czy można kupić materiał na takie fotele ?? lub jak nazywa się ten wzór/materiał ?
  9. OTom odpowiedział(a) na OTom temat w Audi A4 B8
    2014
  10. OTom odpowiedział(a) na OTom temat w Audi A4 B8
    można, sam widziałem takie cuda Ale ja pytam o ten konkretny przypadek.
  11. OTom opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    prośba o interpretację wyników pomiaru lakieru jak na foto
  12. proszę o rozkodowanie WAUZZZ8K7FA034041
  13. Prośba o rozkodowanie WAUZZZ8K7FA034041 dzięki.
  14. OTom odpowiedział(a) na OTom temat w Audi A4 B8
    auto z kompletnym s linem zew i wew. i tak mi te podwójne końcówki nie pasowały
  15. OTom opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, koledzy wie ktoś co to za dyfuzor ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.