Treść opublikowana przez OTom
-
Nie ubywa Adblue w Audi A4 B8 2.0 TDI
na pewno nie jest wyprogramowany, przejechałem z 60000 km i dolewałem zawsze bez problemu
-
Nie ubywa Adblue w Audi A4 B8 2.0 TDI
na pewno nie jest wyprogramowany, przejechałem z 60000 km i dolewałem zawsze bez problemu
-
Nie ubywa Adblue w Audi A4 B8 2.0 TDI
Witam, uzupełniłem adblue praktycznie do pełna, po przejechaniu jakichś 4000km chciałem dolać z ciekawości aby zobaczyć ile ubyło i okazało się że po wlaniu może z 100ml lub mniej jest pełno. Raczej chyba nie możliwe żeby tak niewiele ubyło po takich kilometrach?, Nie mam żadnego błędu ani komunikatu związanego z adblue. akaś przyczyna niepobierania adblue? Nie powinno być błędów po takim dystansie? czy to tylko kwestia czasu aby się pojawiły Dodam, że czasami powtarza mi się błąd P2002 związany z zapchaną chłodnicą EGR (mam już nową, która czeka na wymianę). Pozdrawiam
-
Olej Castrol vecton fuel saver 5w30
bardzo pomocna odpowiedź.... nie żebym był złośliwy. Nie o cenę pytałem i nie o pojemność 5 litrów.
-
Olej Castrol vecton fuel saver 5w30
Witam, mam możliwość tanio zakupić oleju jak w temacie. Pytanie, czy będzie on odpowiedni do dwulitrowego diesla a4 b8 ?? może jest ktoś kto zna się na olejach? może ktoś stosował? Pozdrawiam.
-
Dziwny dźwięk przy przyspieszeniu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Witam, od około miesiąca przy prędkości powyżej 90km przy przyśpieszaniu zaczyna być słychać taki pulsujący dźwięk, który znacznie zanika po odpuszczeniu gazu. Poniżej nagranie i prośba o diagnozę.
-
Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
Prośba o pomoc w doborze oleju - VIN WAUZZZ8K7FA034041 Dzięki
-
Materiał na fotele
- Grubość lakieru
-
Grubość lakieru
można, sam widziałem takie cuda Ale ja pytam o ten konkretny przypadek.
-
Grubość lakieru
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
proszę o rozkodowanie WAUZZZ8K7FA034041
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Prośba o rozkodowanie WAUZZZ8K7FA034041 dzięki.
-
Dyfuzor S Line
auto z kompletnym s linem zew i wew. i tak mi te podwójne końcówki nie pasowały
-
Dyfuzor S Line
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Hell or High Water - polecam
-
Piłka nożna
wynik miodzio
-
Piłka nożna
A Wasilewski jak gra to gra 89' czerwona kartka
-
Seriale
Stranger things - polecam!!
-
Piłka nożna
a wczoraj, WICEMISTRZ Polski, klub Piast Gliwice pokazał moc
-
Seriale
gra o tron - sezon 6 - jestem po 1 odcinku i zapowiada się świetnie
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
jak narazie w obu meczach karne z kapelusza
-
Piłka nożna
a jaka przyczyna ??
-
Seriale
a jutro premiera House of Cards s.4