Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Porównałem schematy sterwnika bez edsu i z eds i wyszlo ze brakuje 3-5 kabelkow które trzeba pociagnac do sterownika pompy abs i 2 kabelki trzeba zamienic kolejnoscia Hamulce 312 Zderzak USA Pompa wspomagania 120Bar
-
Pompa ABS - Quattro czy ośka?
Pompa Powinna być taka sama różnica może być w sterowniku
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
To czekam za raport z użytkowania:decayed:, i wtedy się zdecyduje:grin: Ja jak kupiłem miałem zalany mineralny od razu zmieniłem na półsyntetyk a od 2 lat na 8100
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
A moze ten numer 8D0411309L 29mm sport
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
taki ??? AUDI A6 S6 c5 4.2 stabilizator przod (4259985911) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
iiiiiiiiii
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
kot w worku ?
-
Czarno Czarno i brak mocy
Wczoraj rozebrałem rury od dolotu tam gdzie czujnik temp potem n75 oraz wężyki wkoło dolotu i n75, wyczyściłem wszystko, poskładałem i obecnie ciągnie i trzyma ciśnienie stabilnie w okolicach 1,1-1,2 Dziękuje wszystkim za pomoc
-
Czarno Czarno i brak mocy
Dziś prawie cały dzień przy próbie przyciśnięcia czarno za mną. Prawie bo nagle za xxxxx razem gdy chciałem przycisnąć nagle ciśnienie skoczyła na wskaźniku do 1,5(2,5) i zaczął normalnie później trzymać ciśnienie w okolicach 1,1 1,2 ale widać było ze tak niestabilnie(skakało) i tak przejechałem z 3 kilometry, gdy znów zaczął maksymalnie ładować na wskaźniku 0,5 i czarno za mną. Co to może być od góry posprawdzałem węże i nic nie widać został jedynie simic i łączenia przy pasie. Jak myślicie co to może być ??
-
Czarno Czarno i brak mocy
Witam, mam 95rok 1z z podniesiona mocą wtryskami 216 pompa z głowiczka 11 i wczoraj coś mu się stało brak mocy na wskaźniku pokazuje max 0,6 iii czarnoooo za mną sprawdzałem pod maska węże przy interkulerze po dokręcałem wszystko co moglem i nic dalej czarnooo Zrobiłem logi , https://www.dropbox.com/s/sukjjsrqz6xuwqv/logi%2013.04.2014.xlsx
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Kurde jak to sprawdzić ?? Trepek a miga kontrolka od ABS ?? I czy na ręcznym będzie działać ???
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
i jak testowałeś eds??
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Testowales ten eds?
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
100zl za szt
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
Tak
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
mi tak samo puscil lewy tyl i wysylam do regeneracji do dev.... , a jesli chodzi o alu to neipolecają, jeszcze gorszy shit, a roznia się klockami i przewodami
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
nie
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
u mnie niedziala tak wyskakuje w tych blokach w 004 "err" ---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- a moze trzeba wpisac jakis login
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
ajk odpowietrzyc pompe vagiem ???
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
Można zrobić z wyłączaniem ja poprzeciągałem sobie przewody do tego na schematach jest rozpisane ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- Tylko wyłączenie będzie polegało na wyłączeniu calego abs-u z edl-em
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
Jest Git
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- Dekielki od slinów ukradli wiec zostały kupione 17' z A8
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Co to za relingi?
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Odpowietrzanie sam, Numery czesci zrobie tutriala A wcdzoraj zarypali mi dekielki 8d0601165k z ulicy kochanowskiego
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Wymieniasz pompę zmieniasz 2 wężyki od serva do pompy abs , ciagniesz 5 kabelkow od pompy do sterownika pompy abs zmieniasz jeden pin we wtyczce sterownika pompy abs, na koniec odpowietrzanie i gitara