Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f16mysliwiec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f16mysliwiec

  1. Porównałem schematy sterwnika bez edsu i z eds i wyszlo ze brakuje 3-5 kabelkow które trzeba pociagnac do sterownika pompy abs i 2 kabelki trzeba zamienic kolejnoscia Hamulce 312 Zderzak USA Pompa wspomagania 120Bar
  2. Pompa Powinna być taka sama różnica może być w sterowniku
  3. To czekam za raport z użytkowania:decayed:, i wtedy się zdecyduje:grin: Ja jak kupiłem miałem zalany mineralny od razu zmieniłem na półsyntetyk a od 2 lat na 8100
  4. taki ??? AUDI A6 S6 c5 4.2 stabilizator przod (4259985911) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  5. Wczoraj rozebrałem rury od dolotu tam gdzie czujnik temp potem n75 oraz wężyki wkoło dolotu i n75, wyczyściłem wszystko, poskładałem i obecnie ciągnie i trzyma ciśnienie stabilnie w okolicach 1,1-1,2 Dziękuje wszystkim za pomoc
  6. Dziś prawie cały dzień przy próbie przyciśnięcia czarno za mną. Prawie bo nagle za xxxxx razem gdy chciałem przycisnąć nagle ciśnienie skoczyła na wskaźniku do 1,5(2,5) i zaczął normalnie później trzymać ciśnienie w okolicach 1,1 1,2 ale widać było ze tak niestabilnie(skakało) i tak przejechałem z 3 kilometry, gdy znów zaczął maksymalnie ładować na wskaźniku 0,5 i czarno za mną. Co to może być od góry posprawdzałem węże i nic nie widać został jedynie simic i łączenia przy pasie. Jak myślicie co to może być ??
  7. Witam, mam 95rok 1z z podniesiona mocą wtryskami 216 pompa z głowiczka 11 i wczoraj coś mu się stało brak mocy na wskaźniku pokazuje max 0,6 iii czarnoooo za mną sprawdzałem pod maska węże przy interkulerze po dokręcałem wszystko co moglem i nic dalej czarnooo Zrobiłem logi , https://www.dropbox.com/s/sukjjsrqz6xuwqv/logi%2013.04.2014.xlsx
  8. Kurde jak to sprawdzić ?? Trepek a miga kontrolka od ABS ?? I czy na ręcznym będzie działać ???
  9. mi tak samo puscil lewy tyl i wysylam do regeneracji do dev.... , a jesli chodzi o alu to neipolecają, jeszcze gorszy shit, a roznia się klockami i przewodami
  10. u mnie niedziala tak wyskakuje w tych blokach w 004 "err" ---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- a moze trzeba wpisac jakis login
  11. ajk odpowietrzyc pompe vagiem ???
  12. Można zrobić z wyłączaniem ja poprzeciągałem sobie przewody do tego na schematach jest rozpisane ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- Tylko wyłączenie będzie polegało na wyłączeniu calego abs-u z edl-em
  13. ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- Dekielki od slinów ukradli wiec zostały kupione 17' z A8
  14. Odpowietrzanie sam, Numery czesci zrobie tutriala A wcdzoraj zarypali mi dekielki 8d0601165k z ulicy kochanowskiego
  15. Wymieniasz pompę zmieniasz 2 wężyki od serva do pompy abs , ciagniesz 5 kabelkow od pompy do sterownika pompy abs zmieniasz jeden pin we wtyczce sterownika pompy abs, na koniec odpowietrzanie i gitara

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.