beny.

• Paliwo
      PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Witojcie. Bardzo Was prosze zerknijcie czy cos nie odbiega od normy. Auto stracilo moc jakby turbo zabralo, a wyraznie ja slychac. Nie mialem innej mozliwosci jak filmik bo cos program mi sie sypie :/ dzieki i pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    2. beny.

No mi nagle sie zaczelo gdy ruszylem lawe i zamontowalem te rozporke. A teraz bloga cisza i spokoj Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    3. beny.

To dziadostwo Zdjęcie pożyczone z innego forum
    4. beny.

Jeżeli macie na ławie tę przykręcaną poprzeczkę między tulejami to polecam ją wyrzucić jak ręką odjął te skrzypienie
    5. beny.

Siemanko, ja nadal się borykam z tym problemem, takie skrzypienie to wstyd jak nic haha Ale powiem Wam tak: wymieniłem wszystkie wahacze, gumy stabilizatora, amortyzatory ze sprężynami i co ? nadal to samo... No to przesmarowałem grafitówka tylne tuleje sanek i na jeden dzień spokój był i znów to samo. Teraz pytanie czy wymiana tuleji pomoże czy problem jest gdzieś głębiej i są np. złe naprężenia na ową tuleję i wymienię i nadal będzie to samo. Jak myślicie ?
    6. beny.

No właśnie nie wiadomo. Dzięki za opinie. Ktoś może jeszcze coś powie ? Włożyłem wszystkie nowe śruby, po pierwsze wyglądały o niebo lepiej niż moje (wyrdzewiałe gwinty) po drugie wytrzymałością na rozciąganie i granica plastyczności w ogóle się nie różniły 10,9 (Chyba nie mogli sobie napisać ot tak takiej wartości) po trzecie miałem oryginalnie 3 bądź 4 śruby o wartości 8.8 Zobaczymy, mam nadzieję, że nie zetnie mi żądnej z nich Pozdrawiam
    7. beny.

Cześć, szukałem i szukałem, ale nie znalazłem owego tematu. Kupiłem właśnie zestaw wahaczy MS i zastanawiam się czy wymieniać śruby czy jednak zostawić stare. Pomożecie z dylematem ? Pozdrawiam
    8. beny.

To nie miało w tej sytuacji kleić tylko usztywnić całą konstrukcję, dwa że nikt z tego strzelać nie będzie więc po co się nadmiernie wysilać?
    9. beny.

Standard, ja też podobną blaszkę skonstruowałem, ale dla spokojności "zalałem" to klejem do szyb
    10. elm 327 mini + S4. Nie łączy z ecu, sam telefon z tym gadżetem się łączy. Mam w aucie wiązkę i wszelką elektronikę 98-99r. I dlaczego się nie łączy? Sam sprzęt działa, bawiłem się u kolegi w Touran'ie. Niestety B5 nie przyjmuję tego chińskiego szitu
    11. Silnik 1.8T 99r. zagazowane, była wymieniana uszczelka pod głowicą, nie pali, pluje z wydechu oleistą wodą (borygo?) takie zestawienie błędów: 17524, 17834, 17526, 17841, 17840, 17522, 16486, 17956, 17695, 17511, 16514 Nie jest to moje autko, więc to nie ajl. Jeśli ktoś się spotkał z podobną sytuacją proszę o podpowiedź. Chcemy z sąsiadem ustalić czy "mechaniki" czegoś tam nie spaprały bo ciężko palił pojechał do nich i niby było za dużo oleju, ale jak wrócił to wydawało mi się jakby rozrząd przestawili bo strasznie nie równo pracował. Silnik dobę przestał w garażu i szlag go trafił. Pozdrawiam Od czasu do czasu zaczęła palić ale strasznie ciężko i jakby na 3 gary... nikomu nic po głowie nie chodzi?
    12. beny.

Nadal nic kolego, tragedia z tymi halogenami...
    13. Witam Kolega Kozioł992 http://a4-klub.pl/index.php?/user/113692-koziol992/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/344921-listwy-dekory-aluminium-podlokietnik/#entry4712805 http://olx.pl/oferta/listwy-dekory-a4-b5-aluminium-s4-b5-CID5-IDdrGoF.html Wystawił na sprzedaż dekory/listwy aluminiowe na drzwi i opisał je tak: "Witam. Na sprzedaż oryginalne dekory aluminiowe. Posiadam do nich spinki. posiadają kilka rys...myślę, ze jest to do wypolerowania. 50 zł + kw" Faktycznie na zdjęciach tak wyglądało te kilka rys, obniżył jeszcze sam cenę do 40 zł +kw więc zaproponowałem 60zł z pobraniem. Zgodził się i wysłał. Gdy przyszły do mnie listwy wcale nie miały kilku rys do wypolerowania tylko kilkanaście rys jakby po łyżce do kołków/śrubokręt po całej długości jak i na dolnych rantach jakby ktoś próbował je wydłubać z zewnątrz mało tego jeszcze kilka małych wgniotek + na listwie PP 10,5cm ryso-wgniotka po długości. Nie oczekiwałem idealnego towaru ale DO SPOLEROWANIA, więc napisałem mu to co Wam teraz i że odsyłam je również za 60zł. To kolega wchodził na forum przez dwa dni, ale nie raczył odpisać. Wystraszyłem kolegę pewną instytucją ale napisałem że wolę załatwić to jak człowiek. To z kolei napisał że kupiłem unikatowe listwy za śmieszną cenę ! (Z ręka na sercu widziałem komplety na alledrogo z listwami na deskę za 100zł) i jeszcze urywałem cenę na siłę ! choć wystawił je za 40zł a pobranie kosztowało go 19zł pocztą polska, więc nie wiem gdzie to urywanie ceny "na siłę" Poza tym napisał "Nie mam czasu na użeranie się z tymi listwami dalej, poza tym ja się czuje w porządku dostałeś dokładnie taki towar jaki był sprzedawany." Fakt ! On pewnie wiedział że te listwy to śmietnik ! Uważajcie na kolegę! Pozdrawiam.
    14. beny.

A co sądzisz o ostatniej opcji ? tj. http://olx.pl/oferta/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-fwd-CID5-IDcJorp.html
    15. beny.

Mam ori drewno właśnie w połysku, a chciałbym uzyskać coś takiego jak nowe audi w macie