Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa ABS - Quattro czy ośka?


beny.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam krótkie proste pytanie czy pompa abs z quattro czy ośka to jest jakaś różnica? i czy mogę zastosować tę pompę "8E0 614 111 A" właśnie do ośki. Z góry dziękuję za odpowiedzi, Pozdrawiam Maciej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa z quattro ma chyba wbudowany eds da się to założyć do ośki też jest na forurm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/252954-zmiana-z-abs-na-abs-eds-1995-1997/ Bo mi chodzi o tę pompę z wbudowanym sterownikiem, a tam mówią o tym z osobnym w kanapie. Ja z tyłu pod kanapą nic nie mam :)


Tzn. że nie ma różnicy ośka czy quattro dobrze zrozumiałem? i nie będę mieć problemów z montażem w/w pompy? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się za to nie zabrałem z powodu "doginania" przewodów :P No i dalej szukam informacji na temat sterownika właśnie z quattro.

Jeżeli ktoś wie coś na ten temat proszę o odpowiedź. Moja sytuacja wygląda następująco: Zmieniałem silnik i całą wiązkę elektryczną budy na polift, więc i pompa ABS zmienia się na tę z wbudowanym sterownikiem w pompę. Kupiłem pompę z dawcy "układu nerwowego" i jest ona z quattro, a ja mam napęd na jedną oś. Czy będą z tym problemy? Gdzieś wyczytałem że nie przekoduję tej pompy... tylko jakie są tego skutki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. co mogę zrobić w moim przypadku ? normalnie montować tę pompę czy raczej ją sprzedać i szukać innej? Wziąłem ją tylko ze względu na to że tanio mi policzył porównując do cen i dostępności na allegro


UP


Panowie, czy naprawde nikt nic nie wie na ten temat?


UP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...