Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[ALL B5] Pukanie przy podjazdach
Miałem ostatnio tak samo podczas mocniejszego ruszania albo gwałtownego hamowania było puknięcie głuche w podłogę, szukałem pod podłogą w zawieszeniu i d*pa nic nie znalazłem, aż tu patrze a płyn z zacisku z metalowego przewodu poci się i kropelka popłynęła dokręciłem nakrętkę i już nie puka
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
To jest z B6
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Hehehehe a ja nic narazie nie zmienię, ponieważ podoba mi się tak jak jest
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Pochodzę z Pionek
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Kolo Radomia[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________Nowe Fotki :
-
[ALL B5] Ilość czynnika w układzie
Ja tez
-
[ALL B5] Ilość czynnika w układzie
raczej jak kolega pisał sprawdzać u siebie na masce ... U mnie jest tak.... Prosze ..... :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Za nabicie od nowa odgrzybienie wymianę osuszacza i dyszy rozprężnej zapłaciłem 190zł ale nie w wawie tylko Pionkach
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Auto poskładane , wymieniony Parownik i nagrzewnica, osuszacz, dysza rozprężna, Wyczyszczone wszystkie silniczki, Teraz tylko na pełnić klime [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 15:55_________________________________________________Klima napelniona odgrzybiona i szczelnosc sprawdzona DZIALA
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Jaka to firma i model ?? Tej navi
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
Symphony II
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie inaczej fotki bedą jak już wszystko poskładam , i wrzucę do auta dzisiaj przyszły lakiery do zacisków, jarzma już gotowe, na zaciskach schnie pierwsza warstwa lakieru [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 21:29_________________________________________________ :gwizdanie: heheheh z dekielkami lepiej ;p [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 08:00_________________________________________________Duża różnica ??
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
Wypas KOX ja na ten rocznik
-
[ALL B5] Podłączenie kierownicy multifunkcyjnej i Radia po CAN
A gdzie jest opis podłączenia kiery do radia ??[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 10:11_________________________________________________Ja mam symphony II i jak zmienie kiere na z B6 to co potrzebuje i jak podłączyć żeby działały guziki
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
To wyślij w końcu fotki i sprawdź spryski
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Wydaje mi się że Przemkowi chodziło o GALA AAAAA hehehhee :polew: Więc tak jak fabryka przewiduje podłączyłem i zadziałało.[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 21:37_________________________________________________ Krycha zauważyłeś swoje party z wysyłki ?? np. słupki błyszczące
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Parownik do wymiany , każde prawie pełnoletnie A4 w końcu musi go wymienić ja miałem jeszcze oryginalny i nagrzewnice też oryginalną A co do gały to WTF ???
-
[ALL B5] Ilość czynnika w układzie
Jest napisane ile wchodzi na wlepce pod maską
-
Uprzejmie proszę o oddanie głosu i popracie projektu
Poszło ale już niema CS5 ;p Teraz tylko CS5,5
-
[B5 AFN] Pytanie o koszt wymiany parownika klimatyzacji
A lepiej jest kupić zamiennik za 300zł czy lutować stary ??
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Zaczęta zabawa w wyjęcie parownika
-
[ALL B5] 4.2 v8 biturbo
UPS....
-
[ALL B5] 4.2 v8 biturbo
5.2 V12
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Strzelał z tego nie będzie, a wygląda naprawdę ładnie 115 zł? chyba za sztukę.. Nie za komplet http://allegro.pl/dekielki-audi-komplet-i1604471922.html
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Replik niebierz !!! Chłam JA kupiłem ori za 115zl !!!