Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pytanie o koszt wymiany parownika klimatyzacji


Karol_M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem nabić klimatyzację bo mam niedawno co sprowadzony samochód a sprzedający zapewniał, że wystarczy tylko nabić i kosztuje to nie całe 200 zł. Po wizycie w warsztacie nabijającym klimatyzację pracownik nie stwierdził, że mam nie szczelny układ i nabił, odgrzybił, itp. Po włączeniu klimy i przejechaniu kilkuset metrów z nawiewów zaczęła się wydostawać jakby para albo siwy dymek, wyłączyłem klime i pojechałem do warsztatu spytać co się stało. "Fachowiec" stwierdził, że mam nieszczelny parownik ale on tej szczelności nie wykrył przed nabiciem i pieniędzy nie zwróci... Jego firma zajmuje się tylko nabijaniem a nie naprawą i powiedział, że nic juz nie pomoże. Czytałem trochę o wymianie i wiem, że wiąże się z demontażem całej deski. Stąd moje pytanie bo nie mogłem znaleźć informacji ile kosztowałaby wymiana parownika? Wiem, że nie ma jednej ceny i należy się spytać w zakładzie który się tym zajmuje. Jednak chciałbym wiedzieć na jakie wydatki mam się przygotować i czy cena jaką mi podadzą nie będzie zbyt wygórowana. Trochę długa ta wypowiedź ale sie rozpisałem bo mnie wkurzył i sprzedający auto i ten "fachowiec" co tylko kase umie brać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demontaż i montaż deski w moich okolicach kosztuje w okolicach tysiąca złotych wzwyż. Sprzedający jest gnojem niestety :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 1000zł cię robota wyniesie.

Ja to robiłem u siebie i zajęło mi 2.5 dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...