Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
Uszkodzenie podczas cofania
Heheheh , PDC Działało tylko jak mówi było za głośno radio ,[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 21:08_________________________________________________A i jeszcze jak kawałki lampy odprysły zarysowały troszkę lakier przy lampie ?? będą chcieli malować czy coś innego ??
-
Uszkodzenie podczas cofania
W piątek około godziny 20 moja kobieta cofała w Arkadi i nie zauważyła słupka ;/ Jutro będę dzwonił zgłosić szkodę, a że to moje pierwsze zdarzenie chciałbym się zapytać na co zwrócić uwagę podczas rozmowy i gdy przyjedzie rzeczoznawca.? Z tego co zauważyłem to pękła belka zderzaka i zderzak wjechał pod auto i pewnie uszkodził się prowadnica(odbój). Czy rzeczoznawca spisuje takie rzeczy ? Dokładka PDC jest przerysowana, lampa wjechała trochę do środka. AC mam w Interisk-u , jaka może być wysokość wyceny?
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy jakby co to osłonę ja tez biorę
-
[B5 1Z] Gdzie jest minus po zamknieciu cetralnego ???
Żeby lusterka się składały razem z alarmem i odwrotnie A lusterka składane działają w taki sposób że : Jak się je składa to podaje przełącznik minus na stałe, a jak mają się rozkładać to przełącznikiem rozłącza się minus
-
[B5 1Z] Gdzie jest minus po zamknieciu cetralnego ???
Gdzie jest minus po zamknięciu centralnego ??? to znaczy po zamknięciu się auta żeby był cały czas minus na jakimś kabelku ??? a po otwarciu żeby znikał minus, potrzebuje informacji czy gdzieś taki przewodzik istnieje ??[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 20:44_________________________________________________Czy nikt nie wie jak to zrobić ?? próbuje zrobić żeby lusterka się składały razem z alarmem
-
[ALL B5] grzane spryskiwacze
Podgrzewane spryskiwacze mają numer 8D0955988
-
[B5 1Z] A4 TDi
Chłopaki kupcie sobie te dokładkę całkiem inaczej tył wygląda i fajka się chowa do środka nie trzeba ciąć
-
[ALL B5] Montaż elektrycznych foteli
Nie dodałeś że to mój patent iże to ja ci go opisałem Ja nic nie wywalałem , były już zaznaczone miejsca na łapy w dywanie Obłożyłem wszystko wilgotnymi szmatkami i spawanko na koniec czyszczenie i malowanie specjalną farbą Kupowałeś osłony plastykowe na łapy ??
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Wyciągasz radio tam są śruby i jak odkręcisz to tylko wyciągasz bo jest na zatrzaskach jeszcze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ktoś z wawy może mi podłączyć manometr żeby sprawdzić ciśnienie oleju??
-
[B5 1Z] Kontrolka Ciśnienia Oleju
Czy ktoś z wawy może mi podłączyć manometr żeby sprawdzić ciśnienie ??
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Co to za maty ?? Ja takimi czarnymi z allegro obklejałem to od słońca(ciepła) mi się porozlewały i powyginały w środku, aż w końcu odkleiły się i opadły na dno.
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Są i dekielki ale przytyrane ;/
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Założona została rozpórka od A6 C5 I wymieniony zbiorniczek Pompy Hamulcowej [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 20:36_________________________________________________Doszły Laczki na Lato Ori S-Line ET 43 18' Oponki na nich 245/40
-
[ALL] Parktronik montaż
Więc tak diagnostyka pod zielony, plus wstecznego bierzesz miernik i sprawdzasz gdzie jest i podłączasz a jeśli chodzi o plus po stacyjce to u ciebie jest to kostka T12 © Pin nr 2 http://www.digakom.com/template/downloads/Pinbelegung_8L0862257.pdf Kostka C
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy ta lampeczka była też w wydaniu z diodkami czerwonymi
-
[ALL] Sprzedający 312MC
A zemną zaczął gadać, po tym jak mu powiedziałem że paczka dotarła , ale się zdenerwował że spryski są spalone ;/ . Ma mi w poniedziałek dać odpowiedź co robimy dalej z tym fantem ;/
-
[B5 1Z] A4 TDi
KIERA I Gałka MIODZIO !!!!! ale ten ręczny bleeee lepiej ori skórzany wygląda
-
[ALL B5] Montaż elektrycznych foteli
Zależy jakie chcesz wsadzić ja wkładałem w pełni elektryczne z S4 99rok i musiałem wyciąć środkową prowadnice i przykręcić się w inne miejsca(które sa przygotowane przez fabryke) pod dywanem
-
[ALL] Podgrzewane spryskiwacze - jak sprawdzić czy działają
Ja kupiłem podgrzewane spryskiwacze od kolego 312MC ale okazały się popsute tzn. nie grzeją ;/ Tutaj znalazłem schemacik jak się je naprawia może komuś się przyda . http://www.audi-sport.net/vb/a4-s4-forum-b5-chassis/108382-how-heated-washer-jets.html Ja narazie czekam na reakcje kolegi bo dałem za nie troszkę kasy i mam nadzieje ze mi zwróci
-
[ALL] Sprzedający 312MC
ODWOŁUJE !!! Tzn. nie dość że nie wysłał wszystkiego to jeszcze sprawdziłem przed chwilą i są popsute te spryskiwacze nie grzeją !!!!!
-
[ALL] Sprzedający 312MC
UWAGA UWAGA Paczka Przed Chwilka do mnie dotarła po ponad tygodniu DOTARŁA Lecz, omówiłem się na kompletną wiązkę z spryskiwaczami, a dostałem spryskiwacze i kawałek kabelka ;/
-
[B5 1Z] A4 TDi
"OŻESZ TY PIKNIE !!!!!!!!" Ciekawe jak z poduchą będzie wyglądać
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Ja już czekam tydzień na paczkę od tego PANA ;/
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Pasi do przedliftowego:D P&P