Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f16mysliwiec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f16mysliwiec

  1. A nietrzeba sciagac zderzaka?? i jak sie trzyma ten cooler?
  2. Jak wyjąc intercooler ??
  3. Wyciek Oleju przy turbo jak to zlikwidować ?? Mozę da się jakoś uszczelnić czy coś??
  4. Następne modziki : kierunki boczne wymienione na mniejsze diodowe : Wcześniej banki miałem ;/ Do tego doszły halogenki Hella
  5. Tak musi być jak jest zimny To jest N75
  6. Podneisie ale koszt !!!! turbina, kolektor, sterowanie, i wszystkie inne rzeczy !!!! to z 3tys
  7. Szymonik a jak z multifunkcja ?? kolega dropsone już podłączył , jest podobno moduł już w kierownicy i wystarczy podłączyć
  8. a nie wiesz co tam siedzi za moduł ??? ja mam kiere od s4 ale przyciski można by dorezac
  9. Jak to podłączyłeś mów mów mów !!!!!! Co potrzeba?? Jakieś schematy ??
  10. Występuje z szyberkiem !!!!!!!! widziałem takie już dwie jedna poszłą za 120zł a druga za 60zł !!!!!!
  11. Do 1z to tylko program nic więcej
  12. Aha to fajnie a co z immo trzeba jakiś pin zgrać czy coś?? To sobie to ecu zostawię , poszukam jeszcze pompki od afn i będę chipował Jak myślisz ile może wyjść z takiej konfiguracji ?
  13. map sensor w 1z jak i afn jest przy ecu (1z 200Kpa a afn 250KPa)
  14. Aha z czy innych problemów nie będzie ?? Dodam ze ten nowy ecu jest z 96roku jak i 1z 96rok
  15. Dostałem za darmo komputer od audi 110KM 1.9TDI , BOSCH 028 906 021 CE , Obecnie posiadam silnik 90KM 1z Z "Plastikowym kompem" czy duzo bedzie zabawy w przekodowanie??(mam Vaga) Czy macie jakies instrukcje i co sie zyska ?? Dodam Ze mam założone wtryski 216, kolektor awx, brak egru i kata, A nie mam jeszcze zrobionego programu
  16. Ja caly srodek od s4 mam fotele kanapa boczki tunel kiera, i juz byly lampki
  17. No te chromki wy***ałem !!! A ty grippen pokaż lepiej zdjęcia twojego modu !!!! bo się doprosić nie mogę
  18. więc tak 16 będą i się nie zmienią, TDi nie zdejmę !!!!! zaciski z tyłu będą pomalowane !! Z przodu były pierwsze bo na przód poszły nowe jarzma zaciski, klocki tarcze wentylowane !!! Lusterka nie będą malowane !!! chyba że znajdę gdzieś tanio obudowy IN-PRO (chrom) A i dzisiaj poszedł nowy modzik ehehehehehhe , chromy z allegro wkoło szyb wy***ałem ;p;p;p
  19. ciekawe czy się da założyć z modułem komfortu ??
  20. A która żółta ??? przykładowa fotka kostek możesz wskazać która to ?? ps. kabelek do czujnika temp. oleju też już był hehehe wszystko przygotowane pod fisa
  21. Możesz sprawdzić gdzie dokładnie jest ???[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 15:22_________________________________________________Czy ktos moze sprawdzic gdzie te przewodzik leci dalej od pompki ??? albo powiedziec gdzie i jak mozna srawdzic??
  22. Potrzebuje : Schemat elektryczny spryskiwaczy szyby przedniej B5 ;???? Ponieważ założyłem kiedyś fis i wypościłem kabelek (poziom płynu) do komory silnika z myślą o podłączeniu. Trafiła mi się teraz pompka z czujnikiem z wtyczka okrągła 3 kabelki. i chciałem sobie podmienić myśląc ze stara ma 2 kabelki , a okazało się ze tez ma 3 kabelki. Pompki wyglądają podobnie tylko ta nowa ma obok taki słupek(pływak z czujnikiem). I teraz potrzebuje gdzie leci cala ta instalacja od silniczka żeby się podłączyć w ten trzeci kabelek
  23. Po wymianie wtryskow na 216 jak dalem w gary, to z tylu zostawala taka chmura ze nic niewidac bylo i plama na asfalcie a teraz juz nie heheheheh[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 09:33_________________________________________________Zdjecia w pierwszym poście
  24. Jednak ta granatowa była ładniejsza :tongue4: :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.