Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[B5 1Z] Jak wyjąć intercoler ??
A nietrzeba sciagac zderzaka?? i jak sie trzyma ten cooler?
-
[B5 1Z] Jak wyjąć intercoler ??
Jak wyjąc intercooler ??
-
[B5 1Z] Wyciek Oleju przy turbo jak to zlikwidowac ??
Wyciek Oleju przy turbo jak to zlikwidować ?? Mozę da się jakoś uszczelnić czy coś??
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Następne modziki : kierunki boczne wymienione na mniejsze diodowe : Wcześniej banki miałem ;/ Do tego doszły halogenki Hella
-
[B5 AHU] Dziwne "cykanie" filmik
Tak musi być jak jest zimny To jest N75
-
[B5 1Z] Moja Audiczka
Podneisie ale koszt !!!! turbina, kolektor, sterowanie, i wszystkie inne rzeczy !!!! to z 3tys
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Szymonik a jak z multifunkcja ?? kolega dropsone już podłączył , jest podobno moduł już w kierownicy i wystarczy podłączyć
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
a nie wiesz co tam siedzi za moduł ??? ja mam kiere od s4 ale przyciski można by dorezac
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Jak to podłączyłeś mów mów mów !!!!!! Co potrzeba?? Jakieś schematy ??
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Nowe graty
-
[B5 1Z] A4 TDi
Występuje z szyberkiem !!!!!!!! widziałem takie już dwie jedna poszłą za 120zł a druga za 60zł !!!!!!
-
[B5 1Z] Moja Audiczka
Do 1z to tylko program nic więcej
-
[B5 1Z] Inny komp do 1z ???? Czy warto??
Aha to fajnie a co z immo trzeba jakiś pin zgrać czy coś?? To sobie to ecu zostawię , poszukam jeszcze pompki od afn i będę chipował Jak myślisz ile może wyjść z takiej konfiguracji ?
-
[B5 1Z] Inny komp do 1z ???? Czy warto??
map sensor w 1z jak i afn jest przy ecu (1z 200Kpa a afn 250KPa)
-
[B5 1Z] Inny komp do 1z ???? Czy warto??
Aha z czy innych problemów nie będzie ?? Dodam ze ten nowy ecu jest z 96roku jak i 1z 96rok
-
[B5 1Z] Inny komp do 1z ???? Czy warto??
Dostałem za darmo komputer od audi 110KM 1.9TDI , BOSCH 028 906 021 CE , Obecnie posiadam silnik 90KM 1z Z "Plastikowym kompem" czy duzo bedzie zabawy w przekodowanie??(mam Vaga) Czy macie jakies instrukcje i co sie zyska ?? Dodam Ze mam założone wtryski 216, kolektor awx, brak egru i kata, A nie mam jeszcze zrobionego programu
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Ja caly srodek od s4 mam fotele kanapa boczki tunel kiera, i juz byly lampki
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
No te chromki wy***ałem !!! A ty grippen pokaż lepiej zdjęcia twojego modu !!!! bo się doprosić nie mogę
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
więc tak 16 będą i się nie zmienią, TDi nie zdejmę !!!!! zaciski z tyłu będą pomalowane !! Z przodu były pierwsze bo na przód poszły nowe jarzma zaciski, klocki tarcze wentylowane !!! Lusterka nie będą malowane !!! chyba że znajdę gdzieś tanio obudowy IN-PRO (chrom) A i dzisiaj poszedł nowy modzik ehehehehehhe , chromy z allegro wkoło szyb wy***ałem ;p;p;p
-
[ALL B5] Różnica między modelami pompek???
ciekawe czy się da założyć z modułem komfortu ??
-
[ALL B5] Schemat elektryczny spryskiwaczy szyby przedniej
A która żółta ??? przykładowa fotka kostek możesz wskazać która to ?? ps. kabelek do czujnika temp. oleju też już był hehehe wszystko przygotowane pod fisa
-
[ALL B5] Schemat elektryczny spryskiwaczy szyby przedniej
Możesz sprawdzić gdzie dokładnie jest ???[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 15:22_________________________________________________Czy ktos moze sprawdzic gdzie te przewodzik leci dalej od pompki ??? albo powiedziec gdzie i jak mozna srawdzic??
-
[ALL B5] Schemat elektryczny spryskiwaczy szyby przedniej
Potrzebuje : Schemat elektryczny spryskiwaczy szyby przedniej B5 ;???? Ponieważ założyłem kiedyś fis i wypościłem kabelek (poziom płynu) do komory silnika z myślą o podłączeniu. Trafiła mi się teraz pompka z czujnikiem z wtyczka okrągła 3 kabelki. i chciałem sobie podmienić myśląc ze stara ma 2 kabelki , a okazało się ze tez ma 3 kabelki. Pompki wyglądają podobnie tylko ta nowa ma obok taki słupek(pływak z czujnikiem). I teraz potrzebuje gdzie leci cala ta instalacja od silniczka żeby się podłączyć w ten trzeci kabelek
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Po wymianie wtryskow na 216 jak dalem w gary, to z tylu zostawala taka chmura ze nic niewidac bylo i plama na asfalcie a teraz juz nie heheheheh[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 09:33_________________________________________________Zdjecia w pierwszym poście
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Jednak ta granatowa była ładniejsza :tongue4: :tongue4: