Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[B5 1Z] Nowy nabytek sprowadzony z niemcowni
Ładna bo wyglada jak moja przy zakupie
-
Info RDS z RADIA + FIS
No i dzis rano pdpalam furke i d*pa znow niedziala nieuruchamia sie ;/ widac ewidetnie ze to wina adpatera jak mu sie zroibi cieplej to sie uruchamia a jak zimno to uruchamia sie ale miga ;/
-
Info RDS z RADIA + FIS
czyli wszytsko wiadomo adaptery sa do d*py !!!!!!!!!!!!!!! Zazadam zwrotu sprzedam w piz*u to radio kupie sobie rns albo navigation plus bo za duzo zachodu i jeszcze mruga depilstwo
-
Info RDS z RADIA + FIS
Co za j**any adapter ;/ weic to wina adptera teraz hmmm czyli wychodzi na to ze te adaptery do d*py sa;/
-
[INNE] Problem z mocą-logi
Po wymianie przyplywki nadal c**jnia ;/ tak samo jak przed co to mzoe byc ??
-
Info RDS z RADIA + FIS
qr** niedziala ani 4 ani 5 ani 7 ;/[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 14:18_________________________________________________Wiec tak wczoraj jeszcze zauwazylem ze ja we wtyczce niemam kablka s-kont(12+ po stacyjce) wiec spiolem na stale z plusem , i radyjko przestalo mi sie wylanczac co godzine dzis po zabawach z kodowaniem radia wqrwilem sie i wrucilem do kodowania 00011, i pojechalem do rodzicow jakies 120km i w czasie jazdy wylaczylem sobie fis (klik na reset) a potem po jakis 10 minutach wlaczylem i moim oczom ukazaly sie informacje z radia ALE JAJA, tylko ze co jakis czas sie wylnczaja i wlnczaja tylko to gorne okinko z informacjami co jakis czas sie wylanczy i wlonczy;/ czy to mozliwe ze bylo to uzaleznione od s-kont ze musi byc ten plus ?? wogule dlaczego tak sie stalo ze nagle zaczelo dzialac ale migajac ;/
-
Info RDS z RADIA + FIS
dlaczego 00014 na rostechu jest napisane ze 0000x 5 to jest dodatkowy wyswietlacz a 7 dodatkowy wyswietlacz plus zmieniarka
-
Info RDS z RADIA + FIS
Podasz mi swoje kodowanie radia symphony II ?? Ja podłączyłem Linie K pociagnieta ze zlacza diagnostycznego i polaczylem sie z radiem ja mam kodowanie 00011[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 12:19_________________________________________________Ale oczywiscie nadal niewyswietla mi na fisie
-
[ALL B5] Montaż manetki przedliftowej do polifta - problem z kierunkowskazami
Cypek80 mistrz voltomierzy hehehehehe OT w dziale technicznym [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 12:26_________________________________________________No nie :polew: Kolega cypek zwraca nam uwaga na pierdoly i nie otrzymal ostrzezenia a ja tak hehehhe moderator do :bicz3:
-
[B5 1Z] Czy linie k ze zlacza dignostycznego mozna pociognąc do radi ?
Czy linie k ze zlacza dignostycznego mozna pocignac do radi na k-bus , czy k i k-bus to to samo i czy bedzie radio widziane w vagu ?
-
[ALL B5] Montaż manetki przedliftowej do polifta - problem z kierunkowskazami
Ja tez juz danwo przerabialem ten tema manetka 01r od kombi fis i tempomat, a ja 96rok sedan i miernik w reke i sobie polaczylem ))
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
podszybie kompletne aso 110zl P&P, obudowa filtra 30zl rezanko
-
[B5 1Z] Mój klekot\Włoszka by arass. powoli do przodu
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_moja_19tdi-t30740.0.html;msg365086#msg365086
-
[B5 1Z] Jak wpasowac kolektor ssacy AWX do 1Z z EGR ???
Kurde nic nierozumiem to wkońcu sie zmiesci??, ja wiem ze trzeba flnsze dokupic, chodzi mi tylko czy sie zmiesci czy oprucz flnszy trzea bedzie jeszcze cos przerabiac?? zreszta flansze mozna tez zrobic taka zeby sie egr podpiol
-
[B5 1Z] Jak wpasowac kolektor ssacy AWX do 1Z z EGR ???
f*ck skoro sie nieda to d*pa zbita a mysalem ze sobie pogrzebie a tu d*pa
-
[B5 1Z] Mój klekot\Włoszka by arass. powoli do przodu
Zobacz sobie u mnie mam taki sam kolorek jak twój, zobacz jak wygladaja lampiony i listwy
-
[B5 1Z] Jak wpasowac kolektor ssacy AWX do 1Z z EGR ???
ale do afn to wchodzi a 1z ma turbine wyzej i tam ciasnawo jest pozatym trzeba sciagac turbine zeby odkrecic kolektory ;/
-
[B5 1Z] Jak wpasowac kolektor ssacy AWX do 1Z z EGR ???
Mam kolektor od awx ale jak go wsadzic do 1z ??? chcialbym zeby tez egr byl , wogule zmiesci sie do 1z i standardowej turbinki?
-
[B5 1Z] Mój klekot\Włoszka by arass. powoli do przodu
EHHH ten Cerb miał taki ładny wózek , a teraz taka padliną jeździ
-
[INNE] Problem z mocą-logi
Juz powinny byc
-
[INNE] Problem z mocą-logi
Brat posiada A6 98rok 2.5TDI i od samego poczatku slabo mu szla tzn. wogule nieciagnie, poprostu jedzie i tyle oto logi dynamiczne... Niema zadnych bledow w sterownikach pozatym rozpedza sie do 4000obr/min i dalej niechce isc !!!!!!! Ile turbo w 2.5 v powinno pompowac ??? bo tu chyba za malo cisnie ?? <img src="http://img130.imageshack.us/img130/4886/000dyn.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img695.imageshack.us/img695/6948/001dyn.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img130.imageshack.us/img130/3208/003dyn.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img130.imageshack.us/img130/9245/004dyn.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img41.imageshack.us/img41/2131/008dynp.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /> <img src="http://img85.imageshack.us/img85/384/011dyn.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" /><img src="http://img188.imageshack.us/img188/5223/010dyn.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
heheheh ja tylko żartuje nie denerwuj się w felgi wstaw znaczek audi można tanio kupić taki wklejany ;)m będzie aldnie wyglądać
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Ale osoba która zaklada taki grill i brewki to chyba nie poto żeby do kościoła jeździć
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
No to po co ci teraz gorsza?
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
ALEEEEEEEEEEEE BRZYDKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Granatowa była ładniejsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!